Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • to sa niekto má.. 😉

• A ty máš víkend pracovný?

• Ja som ešte v práci, ale už sa neviem dočkať, kedy vypadnem 🙂 Idem uvariť manželíkovi dobrú večeru, nech má čo do bruška keď príde večer zo služobky 😃 😬 😬

• Sponzor fóra
  • víkend našťastie nie.. len dnes som tu do 17.00.. ale už sa mi to kráti 😃
    ak sa tu už dnes náhodou neukážem, tak pekný víkend prajem všetkým..

• A inak, ako strávite víkend? 🙂

• My ideme zajtra navstivit jednu moju kamosku, ktora sa odstahovala 100 km odtialto, a ma polrocne babatko, ktore som naposledy videla v oktobri, tak sa uz strasne tesim 😬 😵 A Ty ako ? 🙂

• ahojte, tiez sa tesim, ze je vikend.... huraaaaaaaa... zajtra idem sice do skoly, ale len na 2 hodinky 😃 potom mame dohodnutu pizzu s oboma rodicmi - teda z oboch stran a v nedelu lyzovacka - dnes napadol novy sniezik 😃

• A my - no záleží od počasia, dnes aj slnko svietilo aj posnežilo a potom vyšlo slniečko 🙂 Ale nejaké extra plány nemáme.akurát pripravím pre žiakov písomku 😃 budú sa tešiť 😃

• Jachin 😃 😃 Super hobby, ziaci budu nadseni 😃 😃 😃

• To hej, ale treba ich trocha donútiť k učeniu 😬

• veru - pisomky su zatial u nas zazehnane - aspon na nejake dva mesiace, kym zas nezacne skuskove, ze marya 😃

• Tak tak Fifi, ja mam teraz chvilu klud a oddych od skoly 😬 Ale na skuskove sa uz tesime 😃 😃

• A čo také zaujímavé študujete?

• Ja manazment.....ale neviem coho 😃 😃

• Hlavné že Ťa to baví....čo tam po názve 😃

• Sponzor fóra
  • ja ekonomiku a manazment verejnej spravy a regionalny rozvoj 😃

• Takže ďalší manažment s dlhým názvom 😃

• Uz bude vsade tolko manazerov, ze sa budu musiet manazovat navzajom....potom budem studvat manazment manazerov 😃 😃

• A v ktorom ročníku si?

• hehe Mary, to si vystihla 😉 😃
    jachin: ja som v druhom

• Ja tiez v druhom....uz len 3,5 roka a mame to v suchu Fifi 😃 😃

• Ono to rýchlo ubehne... 😉

• veru - uz LEN 3,5 roka 😃 ale aj tak to velmi rychlo leti... mrzi ma len, ze som sa nerozhodla uz skor, esteze ma praca dotlacila 😉

• Aspoň si začala.Niektorí to vzdajú ešte pred nástupom do školy 😦

• no niekedy je to tazke, ale ked uz som sa dala na boj, tak to vyhram 😎 😃 😃

• No veď jasné, držím palce 😉

• dakujem... aj za Maryu 🙂

• Dobré ránko.tak pozerám z okna a vonku nám pekne nasnežilo, takže prácička v záhrade asi odpadá 😃

• halo je tu niekto? 🤔

• Ahoj Levik, ja som tu len na skok - na kontrolu 😃 😃 nieco si potrebujem vytlacit, tak som doliezla ku kompu....prajem pekny vecer 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém