Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to sa niekto má.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ty máš víkend pracovný?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som ešte v práci, ale už sa neviem dočkať, kedy vypadnem :-) Idem uvariť manželíkovi dobrú večeru, nech má čo do bruška keď príde večer zo služobky :-D :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
víkend našťastie nie.. len dnes som tu do 17.00.. ale už sa mi to kráti :-D ak sa tu už dnes náhodou neukážem, tak pekný víkend prajem všetkým..
Odpovedať
Profilova fotka
A inak, ako strávite víkend? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme zajtra navstivit jednu moju kamosku, ktora sa odstahovala 100 km odtialto, a ma polrocne babatko, ktore som naposledy videla v oktobri, tak sa uz strasne tesim :-N x-) A Ty ako ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez sa tesim, ze je vikend.... huraaaaaaaa... zajtra idem sice do skoly, ale len na 2 hodinky :-D potom mame dohodnutu pizzu s oboma rodicmi - teda z oboch stran a v nedelu lyzovacka - dnes napadol novy sniezik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A my - no záleží od počasia, dnes aj slnko svietilo aj posnežilo a potom vyšlo slniečko :-) Ale nejaké extra plány nemáme.akurát pripravím pre žiakov písomku :-D budú sa tešiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jachin :-D :-D Super hobby, ziaci budu nadseni :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To hej, ale treba ich trocha donútiť k učeniu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru - pisomky su zatial u nas zazehnane - aspon na nejake dva mesiace, kym zas nezacne skuskove, ze marya :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak Fifi, ja mam teraz chvilu klud a oddych od skoly :-N Ale na skuskove sa uz tesime :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A čo také zaujímavé študujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja manazment.....ale neviem coho :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavné že Ťa to baví....čo tam po názve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ekonomiku a manazment verejnej spravy a regionalny rozvoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takže ďalší manažment s dlhým názvom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uz bude vsade tolko manazerov, ze sa budu musiet manazovat navzajom....potom budem studvat manazment manazerov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A v ktorom ročníku si?
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Mary, to si vystihla ;-) :-D jachin: ja som v druhom
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiez v druhom....uz len 3,5 roka a mame to v suchu Fifi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ono to rýchlo ubehne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru - uz LEN 3,5 roka :-D ale aj tak to velmi rychlo leti... mrzi ma len, ze som sa nerozhodla uz skor, esteze ma praca dotlacila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aspoň si začala.Niektorí to vzdajú ešte pred nástupom do školy 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no niekedy je to tazke, ale ked uz som sa dala na boj, tak to vyhram 8-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No veď jasné, držím palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem... aj za Maryu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko.tak pozerám z okna a vonku nám pekne nasnežilo, takže prácička v záhrade asi odpadá :-D
Odpovedať
halo je tu niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Levik, ja som tu len na skok - na kontrolu :-D :-D nieco si potrebujem vytlacit, tak som doliezla ku kompu....prajem pekny vecer ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?