Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby prisla som vas kuknut ako sa vam dari... ja som stale celkom ok aj ked vaha isla o 2,5 kilecka hore.. bola som na 6 dni u babky... chybaaa :D:D... ale dufam ze to zase doklepem.. :D @katinka87 otruby niesu ovsene vlocky... @zuzu.zuzu_h prehreskov som mala kopec ale vecsinou ovocnych a nie rozky a pecivo... ale tak stalo sa ze som si kusocek peciva dala... a dostala som sa do ciela v pohode neboj ;) @emkak no tofu sa moze tak vari aj mlieko ale ja by som brala radsej to klasicke.. mnam.. to je urcite ok... neviem ako vlastne zo soje to mlieko vyrobia...
Odpovedať
@lenomira13 ahoj takze ja zacinam od zajtra, aký máš jedálníček? ja som si hodala vypracovať u odbornika , takže dúfam že to prinesie nejaké výsledky |-|
Odpovedať
tip na zeleninový den: masové koule v rajčatové omáčce: na koule - 250g mleté libové hovězí, 1 vejce, 2PL otrub, česnek, 1 káv. lž. hořčice, majoránka, pepř., 1 hov. bujon rozmočený v cca malém panáku horké vody - vše smícháme. Na omáčku - plechovka rajčat, cibule, 1/2 kostky bujonu. Rajčata s cibulí a bujonem podusíme, popř. rozmixujeme, vložíme koule, trochu podlijeme vodou a dusíme ještě asi 20 min. Buď to máte na 2 dni nebo rodině k tomu uvaříte těstoviny. Ten bujon mam vyzkoušený nejlepší z DM Allnatura hovězí. Dávám ho skoro do všech masových jídel. Skvěle dotáhne chuť.
Odpovedať
@kacena18 Vitaj a blahozelam:)
Odpovedať
Po straaaasne dlhej dobe sa Vam ozyvam. Som velmi rada kolko ludi tu vidim a pozyvam Vas na mojej kamaratky forum, ktora ma naviedla na tuto dietu a konecne sa jej podarilo urobit super stranku, forum kde sa daju vase otazky lepsie specifikovat. http://www.forum.dieta-protal.sk PROTAL je termmin ktory original pouziva DUKAN vo svojej knihe. Kolegyna je polka takze mame aj prekladatela zo super polskej stranky. A pozor zatial pre BA sa chysta prekvapenie. Drzim vsetkym palce!!!!!!!
Odpovedať
tesoro som rada, že si sa ozvala, tebe to išlo veľmi pekne dolu, ako sa držíš? dúfam, že dobre a v ktorej fáze si?
Odpovedať
Tesoro tá stránka je super, už teraz sa teším na všetky príspevky a dakujem
Odpovedať
jejo dakujem za kamosku . Drzim sa dobre stale pod 60 , je to super pocit, ktory prajem kazdemu!!! Ja som od 01.08. v stvrtej faze, kolegynka tiez a dalsie dve su v 3.tej faze. Jedna kolegyna dala dole cez 20 kil , ale ani zaboha sa nechce zverejnit, ani foto ani pribeh.....ja tomu nerozumiem, ved je to uspech ako Brno:)
Odpovedať
Profilova fotka
@fellow30 ahoj, no ja som zacinala s jedalnickom na stranke dukanovadieta.com a postupne som si varila vselijake jedla z povolenych surovin, aj na fb je dukanovadieta a baby tam davaju vlastne recepty, kukni si aj tam pre inspiraciu, mne to mooooc pomohlo:-D
Odpovedať
tesoro no už som aj ja mať dole 15kg, ale prehrešky a neviem sa ich zbaviť
Odpovedať
Ahojte tak ja som sa dala na tu dukanovu diétu. Mám 12 deň za sebou a 3kg.dole. Neviem či je to dosť alebo málo, ale teší ma to. Ešte takých 5kg a budem spokojná. Neviem či si môžem dopriať detské piškóty neviem im odolať a ešte sa chcem spítať či môžem jesť ovsené vločky lebo u nás sa nedajú kúpiť ovsené otruby.
Odpovedať
@lolita2 ...ani piškoty, ani vločky :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, som dandyna a mam 68 kg, zacala som s prvou fazou a momentalne som na druhej, no vcera som zhresila, potrebujem niekoho na podporu, mam pocit, ze ssa stale zvacsujem.... :-( dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lolita2 decké piškoty to je iba muka a cukor.. jedine co je v nich povolene su vajicka takze to urcite nieeee... vločky tiež nisu povolene ale určite je to ovela menši prehrešok...hlavne ak nejes vobec otruby by si mohla mat desnu zapchu z toho... ale skus zohnat aspon tie psenicne otruby tie by mali mat aj v tesku aj v jednote aj v DM
Odpovedať
@lolita2 piskotu si vyrobis, to nie je problem, mrkni si recept na tiramisu, tam je piskota a mnamky mnam
Odpovedať
ahojte dukanky,dnes mam 9-deň a vaha-3,6kg,dodržiavam všetko-žiadne prehrešky je to malo čo som schudla?mne sa zda že vam to ide lepšie
Odpovedať
@zuzanka73 ďakujem,ako pozeram tebe to ide super.A z akej vahy si začinala a kolko chceš schudnuť?
Odpovedať
Profilova fotka
@dandyna prehrešky má skoro každá, len si treba veriť a vydržať...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako som citala tie vase referencie baby, tak ste ma navnadili, ze som sa musela pridat a otestovat... postupne aj ja vam dam vediet ako sa dari... zatial po 2 dnoch mam dole 1,5kg... len aby to takto slo dalej :-)
Odpovedať
@lara320 vitaj medzi nami
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) som aneta a prestala som fajčiť. samozrejme som vedela, že priberiem ale že až 18 kíl to nie :( dnes som začala dukanovu dietu. mala som na ranajky nízkotučný jahodový jogurt, na obed zapečenú hydinovú šunku s 2 vajíčkami, na olovrant zase jogurt a na veceru mám údenú makrelu....je to správne??? začala som aj chodiť cvičiť a práve dnes mi prišiel sirup L-carnitin, dúfam že to nie je problém pri diete.
Odpovedať
ahojte ja som dneska uz 13 dni na tej istej vahe na jednej strane ma to stve ]-( ale na druhej strane kedze som piekla tri torty a vzdy skusala ci dobre chutia :-D, tak som spokojna,ze mi nevybehla zase hore @anet25 ovocne jogurty nemozes, ten sirup neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin dnes som si uz ovocny nedala len biely, dakujem za radu :) ten sirup uz vyskusam, ked ho uz mam doma, ale obsahuje len bielkoviny tak si myslim ze to bude fajn :) to je ako mozne ze ti ani jedno kilo neslo dole?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) poradte mi prosím ešte aké si mam kupit umele sladidlo alebo to je jedno že aké?? dakujem
Odpovedať
@asmk cafte ja kupujem otruby v bio obchodoch, ale nie vzdy maju... konecne maju aj nemlete co su na chudnutie a udrzanie spravneho zazivania najlepsie a zatial sa mi nestalo ze by nemali na sklade. Mnam a su ako musli, nie ako ten nas prachovy odpad....jaj a adresa www.dukan-shop.sk
Odpovedať
@anet25 jogurt bez jahod!!!! ak chces ludi ktori drzia tuto dietu skoro rok a vedia odborne poradit daj si forum na dieta-protal.sk 8-)
Odpovedať
@anet25 ja uz som schudla 6 kil,ale odvtedy uz 13 dni nic ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin jáj tak :) no ja musim dat dole 20 kil...ach jaj neviem ako som mohla až takto dopadnut...konecne som si to uvedomila a musim s tym nieco spravit.....dufam ze to pojde dole aspon tych 10 kil co najrychlejsie a potom to uz moze ist pomalicky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro ešte by som sa chcela spytať, mamina mi včera kupila v tescu lososa už hotoveho 2 kusy také filety , mozem to jest pri 1.faze?
Odpovedať
Hotovy losos? Pochybujem ze je cisto grilovany alebo vareny alebo na pare.......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?