Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, deň tretí váha: 75,6 kg -0,4 kg dole do ciela zostáva 15,6 kg... DRŽTE MI PALCE
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 Ahoj napíšem ti sem moju skúsenosť. Pred necelými troma mesiacmi počas ms som začala s touto diétou. Tiež som dostala negatívny príspevok (komplexy?) a keďže som mala ms som bola precitlivená a už som to chcela zabaliť, ale napísala mi jedna kočka čo ma krásne podporila tak som to nevzdala :-) za čo som jej vďačná :-) Nechudnem rýchlo lebo robím dosť prehrešky :-D Mám dole cca 10 kg za skoro tri mesiace :-) A ináč ja tiež píšem každý gram čo schudnem a aj priberiem, ale na inom fóre :-) V prvej fáze ide síce dole len voda, ale ako to poteší keď váha ukáže menej :-D Tak si nič nerob s negatívnych príspevkov všímaj si len pozitívne a hor sa do toho zhadzovať kilečka :-D Držím palce aby ti to krásne išlo dole :-)
Odpovedať
ahojte dukanky, 18. den, - 2,8 kg, zasielam pre inspiraciu moj dnesny zatial jedalnicek: Ranajky - bylinkovy chlieb s tofu pomazankou, rajcina, paprika, pohar nizkotucneho acidka Desiata - activia Obed - plnene sampinony a salat coleslaw Olovrant - asi si urobim doma pribinacik, milujem ho a davam si ho vzdy, ked mam chut na sladke :-) Vecera - plnena paprika s dukanovskou knedlou a priprava jedla na zajtrajsi B den
Odpovedať
@penelope111 ak sa smien spytat, z akej vahy si schudla 10 kg?
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Ahoj, moc ti dakujem, za tvoju podporu, spraví to vela, ved asi to poznáš... každy gram ma poteší a aj ho sem napíšem... ked dosiahnem váhu akú chcem budem najšťastnejšia na svete... samozrejme to človeka zamrzí, keď ťa niekto tak odpíše ako odpísali mňa, ale nijak hlbšie sa ma to nedotklo, pretože su ludia ktory ma podporuju... a verim že takých ako si ty a locikaaa je tu vela a je to super lebo ťa to vicej nakopne :-) chcela by som mať váhu 60 kg, moja výska je 173, hádam to bude dobré a ak nie budem dalej pokracovat druhou fázou... dufam ze do apríla buduceho roku to stihnem, aby som bola krásna v moj svadobný deň :) a 10 kg z atri mesiace je podla mna pekne... a kolko sa chystas zhodit? este raz vdaka z apozitívny príspevok... :-)
Odpovedať
@dajana23 vidim, ze ides zo "skoro" rovnakej vahy ako ja 75,5 kg :-), drzim palce, zvladneme to!
Odpovedať
@dajana23 ako tak citam, mame rovnaky ciel 60 kg z rovnakej vahy....ja by som sa potesila aj 65 kg, ale samozrejme, ak budem vidiet na vahe 60tku, budem skakat od radosti :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko ahoj no moj zaciatok bol 76,8, v sobotu rano, vtedy som začala... ty si už ale dalej ako ja... na aku vahu sa chceš dostať? ja som este len v 1. fáze a tak by som si dala zeleninku... :-) a kolko s ati zatial podarilo schudnut?
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko no tak my to mame take rovnake, skoda ze sme nazacali v rovnaky den :)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko @dajana23 Baby ja som išla s váhy cca 85 kg a teraz mám cca 75,5 kg ešte nejakých 10 kg a to mi úplne stačí :-) Moja výška je 172 cm :-) dajana neboj sa do svadby budeš krásna čo si myslím, že každá žena je krásna či má 50 kg alebo 80 kg, ale chápem, že chceš aby tvoj deň D bol dokonalý tak držím palčeky a budem vás tu občas očumovať ako vám to ide :-D
Odpovedať
ja som DD zacala 1.6., dnes som 18. den, chcela by som 60 dosiahnut, ale ak sa mi podari aj 63-65 kg, budem happy! za 18 dni som dala zatial dole 2,8 kg (s mensimi prehreskami, ale vaha sa mi nepohla hore, skor zostala stat, co ma milo prekvapilo)...teraz mam pred menzesom, tak to pojde asi pomalsie, citim sa nafucana ako balon :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 ok ok, tak si o 10 kg lahsia, vies ako sa budem ja tešiť ked budem lahšia o 10 kg... uz nech to je, vadi mi hlavne brucho, a bočné faldíky... ide ma poraziť... ale tak snáď.... držím ti aj ja palce nech je tam to vysnívané číslo čo najskôr...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dajana23 neva, aspon sa mozeme chvalit svojimi uspechmi a porovnavat cisla na vahe :-)
Odpovedať
@penelope111 krasne super, ja ked zhodim 10 kg, budem taaaaaakto stastnaaaaa!!! viete co ma na tejto diete bavi? ze fakt nehladujem a dokonca ma zacalo bavit aj varenie :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko no tak co som čítala, pred menzesom je to horšie ale ked sa vraj odvážiš po.. budeš milo prekvapená.... ja som teraz vlastne tretí deň, ešte dva a idem do 2. fázy, velmi sa teším... bude pestrejšia strava... uvidím ekolko prehreškov budem mať ja... :-) držím ti palce...
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko tak tak máš pravdu....
Odpovedať
tak uz nech mam po a prijemny pohlad na vahu :-))) hej 2. faza je ovela pestrejsia, mozes vymyslat jedla, ja vela varim z receptov zo stranok DD...drzim palce obom nam a vsetkym dukankam :-))) dame to!
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 Ďakujem :-) Neboj sa všetko pekne pôjde dole len sa nevzdávaj aj ked spravíš prehrešok pokračuj ďalej a nevzdávaj to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko Jasné, že pred ms je to ťažšie a aj váha ti ostane stáť ale po ms ti to zas krásne pôjde dole :-) Držím palce aby ti to išlo tak ako chceš :-)
Odpovedať
baby, ja som toto formu studovala fakt pocitov asi tyzden, a na zaklade neho (a kamosiek, co DD drzia a pekne chudnu/schudli) som sa na nu dal aj ja...fakt robi toto forum, a hlavne Vy svojimi prispevkami, podporou velmi vela :-)))) vdaka, ze ste ! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 ahoj cize uz je to ok s menzesom? po akej dobe sa ti vratil? mne tiez meska ale cca 1 tyz. zatial som vzdy mala na cas, tak sa trocha bojim... schudla som 9 tyz. - 5, 1 kg. podla mna v poho - nic drasticke... vdaka
Odpovedať
boze co som to napisala:-) ...pisem rychlejsie, klavesnica mi nestiha :-) spravne malo byt, ze som toto forum studovala poctivo asi tyzden....
Odpovedať
@penelope111 dik moc za podporu, len ked citam tie vsetky prispevky bab ohladom ms, normal mam obavy,...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes mám prvý deň v prvej fáze na Raňajky: cottag chess ochutení čili a trošku soli, korenie a k tomu samozrejme káva :-) Obed : 3 kusy kuracích reznou opečené na grilovacej panvici. s 3 kyslými uhorkami a bielim jogurtom ako dresing. olovrant : bude Mileko zo škoricou a steviou. večera makrela alebo mozarela ligt ešte sa uvidí na čo bude chuť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dnes som si kupila viedenské párky z 90 % bravčové mäso bez lepkové. myslíte že môžem v prvej faze ???
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy ahoj nie som si ista, ci mozes v 1. faze kysle uhorky??!! myslim, ze skor nie..
Odpovedať
Profilova fotka
@vanilka123 tu je napísané že možem http://www.dukanovadieta.com/products... ako ochucovať tak tam stojí že kyslé ano aj citron ale len trošku.
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko Prečo máš obavu s ms?
Odpovedať
@winzy dochutit ano, ale nie si dat 3 kysle uhorky...takze sa tiez pripajam k nazoru nie ako ma vanilka123
Odpovedať
@penelope111 no ci sa mi vobec dostavia, ked tu citam problemy niektorych bab ohladom meskania....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?