Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @oldra  ahoj. tesoro ti asi neodpíše, ona schudla už pred dvoma rokmi a už medzi nami nie je. 😉

• @11xena11  Holky musim sa k vam pridat,od zitra jdu na 2 BI dny,jsem se neskutecne napraskala,dopol.to bylo jeste v pohode,ale pak taky sodoma gomora,marcipanove vajicko,polevka s domacima nudlema,veprove spizy take stavnate s bramborama a na to strudl s pravym cukrem a uvnitr puding.to nebyly hody-to bylo u me obzerstvo-stydim se,ale nedalo se a vecer jeste daleko,asi to dorazim ovocem nez bude zitra novy DD.100DNI na DD,a ja takto selzu,ale zitrejsi vahu rano nahlasim tady poctive i kdyz tam bude tuna..😠

• Od zajtra chcem začat s dukanovou dietou 🙂 prida sa niekto? 🙂

• Sponzor fóra
  • @erika2401  Je nas tu dost co jdou od zitrka natvrdo znova,nebudes tu sama.Aj my starsi se radsi vracime zpet at jsme stihle,papa moje 3.f a uz se v tom zase koupu,me snad omyjou,

• LETO na krku,speky musi pryc.Uz mam vyhledle nove plavky,takze zitra nahlasit ranni vahu a vysku a jdeme na to!Pa pa,moje 3.f. Jaka skoda,uz to mohlo byt prijemnejsi,ale nevzdavam to!

• dlhšie som nič nepísala, váhu som držala na jednom čísle 63, tak som sa rozhodla pre šesťdňový očistný pôst. Poviem vám dievčatá, bol to veľmi zaujímavý zážitok a hlavne ozdravujúci proces pre organizmus zahatený bielkovinami po Dukanke (držím od 7.6.2012). Začala som v nedeľu 24.3 a skončila na Veľký piatok - posledný deň. Pila som iba čaj a šťavy (cviklovú, odšťavený pomaranč, citrón) podľa astrológa Mišíka. Ďalších šesť dní sa konzumuje iba kašovitá strava, veľa vlákniny a zeleniny. Jasné, že váha mi zbehla -4 kg, ale to je voda a počítam, že min. 2 kg sa vrátia a budem ich dávať dolu postupne. Držím palčeky všetkým novým, aj "starým" Dukankám 🙂 🙂 🙂

• Hezky den vsem Dukankam,vaha:63,6kg/173cm toto me fakt prekvapilo,po tom vsem zakazanem.Ale jeste vecer po tech dlouhych hodech tam bylo 65!kam se to do rana vyparilo nevim.Ted me cekaji 2dny Bilkovin.Kava s mlekem bez cukru uvarena,pudingova kase se skorici a goji taky-jdu snidat..

• @11xena11  no ja uz dnes idem na tvrdo , dufam 😃 nech nic ani nejde okolo mna, lebo za seba nerucim 😃 a este som aj dnes dostala ms...no katastrofa a chora som, cele priedusky, pluca...no konec...hlavne, ze musim do prace :/

• @pantaloni  no to si super obišla. Ja to nerisknem, lebo brucho mám ako balón(už by nemalo byť, včera mi skončil menzes). Mám strach, že tam nebude 62kg a mňa asi porazí 😐 😐
    Odvážim sa v piatok ráno po Bštvrtku.

@cukrik580  aj ja som chcela ísť na tvrdo. Ráno super, boli cereálie s mliekom. No ale obed som si povedala, že ešte do večera vybehám. 😒 Pre zmenu som spravila deťom tvarohové a gránkové zemiakové šúlance(zostala zem.kaša). No a nedaj si.
    Čo ťa šibači vygúlali v snehu, keď si chorá? 😉
    Dnes veziem dcéry k vlaku(intrák), takže zbehnem pokúpiť niečo diétne, zeleninu. To je hrozné, asi sa mi zväčšil žalúdok. Normálne do seba kotím aj väčšie porcie. Pomóóóóc, čo mám robiť?!?!?! 😢 😢

• No dievcata ja dnes asi po 15tich rokoch na vahe 62,6 co som az vyskakovala od radosti.Mala som drobne prehresky ale iba v sobotu no neochutnaj domace sunky-ale ostatne dni som uz vydrzala,bola som velmi dobre zasobena chlebikmi dd a hlavne kolacikami diky aj pantaloni za ten malinovy recept,no samozrejme som mala tiramisu-prave si ju robim aj teraz a este som mala cokladou roladu dd.Tak,ze sa tesim,ze po 78kg konecne mje oci uvideli nejaku tu dvojecku .No poviem vam ze som mala velmi velky strach z velkej noci ale zvladla som to a som kocka.Este tie 2kg a nejake deka a sup sup do 3f-no to bude asi tak o 3 tyzdne.Tak drzim palce aj vam a ideme dalej.

• Kocky zatim dodrzuju,na obed makrela a 2kysele okurky,zapila jsem to kefirem,ted svacim dukan chlebik s cottagem a uzenym lososem s koprem.Konecne jsem ho ochutnala a jeste ve sleve! dnes jsem zkousela rifle,a malem me porazilo vel.28.toto nechapu,sak vaha mirne stoupla,ale zadek se mi ztratil.Jeste si dam i zitra BI den a koncim,to je takd pojistka.Jeste mam stale menzes az do patku,tak jsem aj nafoukla jak zaba..Drzte se,jdu si loknout coly-zero.

• @cukrik580  Tak se nam rychlo uzdrav,popijej neslazene cajiky,setri se,pokud muzes,papkej vitaminky v tabletkach,a pak aj v ovoci.ja to ovoce taky jim na kg jak vim ze uz muzu hlavne dopol.svacina..drzim pesticky at to vydrzis..

• @11xena11  Najez se!Ja jsem taky kotila velke porce jak sibnuta,ale hlavne prilohy a pak uz vsecko.Dojez sa,dokud mas doma co,pak uz to nebude a nebude te to aspon lakat,a budes v klidu a das si BI den,az budes prepchana a pripravena na to.do konce tydne stihas v pohode...

• @11xena11  Zajimalo by me,jestli si tesoro,co to tu zalozila udrzela vahu i po 2letech na tech 56-57kg nebo neco pribrala zpatky.skoda je,ze baby co timto projdou a schudnu uz ani nikdy neprispivaji po case..😠

• Baby kamoska mi hovorila, ze vajcia mozem kolko chcem aj zltka, zevraj je to obmedzene na 4 kvoli cholesterolu, ale ze inak mozem kolko chcem,,, IS IT TRUE?/Je to pravda?😉)

• Sponzor fóra
  • tak uz som spat z dovolenky...a vysledok ?? all inclusive cely tyzden - postavim sa zajtra na vahu a umrem... ale ziadne sacharidyyyy 😃 a tuto foto, ako zmeni Vas zivot Dukanova dieta 😃

• @myjuska  ano je to pravda...ja mam dobry cholesterol, niekedy zjem aj 2 denne 😃

• @myjuska  ak nemáš problémy s cholesterolom, jedz koľko vládzeš. bez obmedzenia 😉 😉

• @zuzika_tr  to je krásna premena. Človek sa potom cíti sebavedomejšie. Však?
    Tie boky, bruško, no úžas!! 😉 😉

• @pantaloni  mňa by tiež zaujímalo, ako sú na tom tie baby teraz.
    Na stránke www.dukanovadieta.com/otázky-odpovede , sú aj také baby čo sú vo 4.F. Niekedy si ich čítam, ale strašne dlho sa to tam načítava.
    A dík za ukľudnenie. Ja som proste koza !!

• podla mna netreba drzat ziadne diety, jednoducho nejest sladke a nepit sladke vody.. ja som tymto sposobom schudla 5kg za mesiac a pol ..som spokojna ! naozaj netreba drzat diety a trapit, pritom staci len tak malo !

• @natali19  no teda my sa vobec netrapime aspon teda ja urcite a som velmi rada ze s touto dietou som schudla 16 kg ani nie za 3mesiace a stale som najedena a nenosim uz oblecenie 44,42,XL ale staci mi 38,M!36.....
    Nie kazdej sa podari schudnut podla tvojej rady kazda mame iny metabolizmus a mne tato dieta po rokoch zhadzovania a priberania sadla ako rit na budar.vyvarame si,pecieme si aj osladime no a sme predsa ludia tak sem tam mame na nieco chut to je predsa normalne.dufam,ze aspon tento rok budem kocka a potom sa uvidi co a ako dalej

• @natali19  tAK To máš štěstí,já jsem dělala a dodržovala toto 2měsíce a dole jen 2kg a pak ani ťuk,až dukanem jsem dala dola 5,5kg a vrátila se zpět na svou původní váhu,se štítnou žlázou s umělýma hormonama jsem za 2dny byla schopná přibrat 2kg a další týden další kilo,kdo tím neprošel neuvěří.Zdravému se hubne dobře,ale jak je v tom chemie,není šance normálním způsobem,mluvím z vlastní zkušenosti..

• @atota  Ty už kočka JSI! A vlastní zásluhou. 🙂

• @zuzika_tr   Na co umírat?Takové modelky neumírají,musí se vystavovat..super,moc ti to sluší!!!

• @myjuska  Ani já vejce nepočítám,šak z nich nematuruju a jsem v pohodě..

• @11xena11  Nac se budes zbytecne nervacit,kam bysme dosly?Uz svoje telo s touto dietou pozname,a vime co a jak..Nejsi koza,hlavne klid..sak nehori..Ja se chovam jak koza v zahrade jak mam zeleninu a vubec to neresim.Dnesek jsem zvladla ale zas me boli hlava,vzdycky vecer uz citim ze sacharidy mam na nule..

• @pantaloni  dakujem,velmi sa tesim,teraz v piatok ideme na oslavy a mnoho znamich ma od novembra este nevideli tesim sa aky to bude pre ne sok juuuuuj a kupila som si aj satocky natelo tak aj preto sa tesim.

• Ahojte baby 🙂 kto sa prida od zajtra dieta? mam 23 rokov, 168cm/66 kg 😞

• @atota  Preju ti to,a vychutnej si obdiv,zadarmo to nebylo.Kocky tady vypisuju jak chudnu bezstarostne,ale maji jen stesti,ze telo maka.Kazdy kdo chce hubnout vi,ze strava dela 80% +20%pohyb a musi premyslet co da do pusy po 17h az do pulnoci,tento cas je nejvic kriticky..uzij si to na oslave.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém