Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka vidíš, niekto sa teší že už to začína a ja sa neviem dočkať kedy sa to skončí. :-D
Odpovedať
Dobré ránko. Sunny, pridala si nejaké šaty do albumu. Aj na sebe ich odfoť. A tú prvú fotky otoč, zle sa na to pozerá :-| dnes idem vyrábať oznámenia, tak tu možno budem "nariedko" - no výrabať ako vyrábať - iba návrh - potom sa to na CD odnesie do Klema a tam mi to vytlačia (A4 = 20,-Sk + papier).
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, mne doteraz nešiel net. už som sa zlakla že tu budem celý den bez neho. Hrozná predstava. :-D zunka tak nech sa ti darí pri vyrábaní a potom sa nám s ním pochvál. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak zunka k tým obrázkom v albume, mne sa viacpáči tá svetlejšia zelená. tá tmavšia je nejaká zvláštna. A vytvorila si pekné menovky. ;-)
Odpovedať
potom pridám aj niekoľko návrhov na oznámenia a poprosím vaše názory k tej zelenej farbe - z tej tmavšej som mala len taký malinký kusok látkym ktorý som odfotila a v počítači ten malý kúsok skopírovala vedľa seba a akože položila na stôl, preto to trochu divne vyzerá - mne išlo o farby či sa k sebe hodia. A ešte aj návleky majú zelenú farbu - takú svetlulinku. Neviem či tam nebude už veľa odtieňov zelenej a ešte aj menovky s jablkami by som chcela, tak to už fakt neviem či sa k sebe hodí. Ešte pozriem aj iné zelené servítky. A možno namiesto jablk dám také malé črepníčky s ružičkami a kokosovým vláknom a do toho na špajdlu menovka. Podobné mala aj tá baba(neviem meno) - jej album(prípravný) je teraz ako najnovší, mali to vonku v altánku a tiež mali menovky v črepníčkoch.
Odpovedať
zunka uz som pridala ,ale este nie na sebe,lebo ma nemnal kto odfotit :-| ale pridam aj take ;-) inak ani som nevedela,ze sa mi tie fotky siat vcera poslali,lebo sa mi ukazoval error,tak preto som aj fotku neotocila ;-)
Odpovedať
pozerala som tvoj album zunka,obidve zelene su pekne,a ja si myslim,ze cez stol bi si mohla dat tmavo zelenu stuhu,aby sa to nestratilo,trochu tmavej na spestrenie :-)
Odpovedať
sunny: takže k tým šatám. Takto na vešiaku sa mi viac páčia tie krátke - sú také viac sexi a k tomu tá strieborná kabelka. No a ak to budú tie dlhé čierne, tak by som dala tú druhú-šupinkovú kabelku, lebo aj na šatách sú ramienka nejaké do zlata, nie? Tie krátke sú veľmi pekné a nech je čo obzerať, no nie?! Práve idem pridať nejaké vzory oznámení, no bola som bez nápadov, tak to aj tak dopadlo. No jeden sa mi celkom pozdáva.
Odpovedať
sunny: tvoj malý sa tak na Teba podobá - podľa mňa strašne :-)
Odpovedať
zunka,este do zajtra skusim pridat fotky,kde budem mat saty oblecene,ale aj mne a hlavne mojmu muzovi sa pacia fialove,lebo su vazne sexi-trosku sa bojim,z su az prilis,a ci sa to hodi na svadbu =-) tie cierne sme kupili lebo boli zlacnene na 550,-sk z 2000,-sk [velmi dobra cena,za saty ktore ti pasuju na mieru a tiez su pekne ;-) ]i ked viac sa mi pacia strieborne doplnky,ale na tych ciernych sa tiez ramienka daju odparat,lebo oni drzia pekne aj bez ramienok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sunny podla mna šiatky č. 2. Su moooooc sexi a velmi sa mi pácia. A pokial by si sa rozhodla pre prvé tak k nim urite tu supinkovú kabelku, lebo aj v riamienkach maju nieč do zlata. ;-) zunka tak mne sa najviac pozdáva ten návrh č. 3.
Odpovedať
Sunny: veď o to ide aby si bola kočka, nie? Daj si tie fialové!!! Hodia sa na svadbu. Ale možno bude už chladno :-( . Oni majú holý chrbát a tie krúžky idú okolo krku, však? Lucka: aj mne ten tretí návrh, no ale vravím, že nemám svoj deň, tak je to všetko také blbé.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zunka pozrela som si album tej babenky a mala fakt krásnu výzdobu. tie črepníčky su fakt super aj ked zrejme finančne dosť náročné. Aj ona mala stredom tu jemnunko zelenú stuhu a vyzerá to skvelo. Ja to také jemnunké a vysledný efekt je skvelý. Aj s tými krémovými mašlami. ;-)
Odpovedať
Ale tie moje mašle sú také svetlo zelené - neviem to opísať - taká úplne iná zelená-skôr do šeda alebo strieborna - proste k nim nič nepasuje farebne.
Odpovedať
neviem zunka ,ale mne sa tie oznamenia pacia,len to posledne je dost tmave,ak budes mat aj daku tmavsiu vyzdobu tak hej :-) -k tym satam,ved to aj ja rozmyslam co si knim obleciem,ci si mam kupit daky strieborny sal,alebo kabatik????ja neviem,ale asi si zoberem tie :-) dik a rady,ale este budete hodnotit ked ich budem mat na sebe x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kočky, tak ja sa proste musím tiež vyjadriť: zunka, oznamká č. 2 a 3 sú pekné, no to prvé sa mi veeeeľmi páči!!!!! Fakticky! A čo sa týka tej slávnostnej tabule, ja by som si na tvojom mieste určite dala do stredu tú svetlejšiu látku! Tá tmavá by tam veľmi kričala, proste sa mi tam nehodila. A tie servítky kľudne nechaj! sunny, obidvoje šatočky sú peknučké, no ja by som si vybrala tie čierne. Tie sa mi páčia o trošku viac!
Odpovedať
sunny a teraz si máme vybrať - jednej sa páči to druhej to :-D mne sa tie listy na prvom oznamku zdajú veľké - skúsim to zmenšiť
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ked na tom 3 zmeníš farbu, bude super. Neviem tie listky mi dako nejdú k svad. oznámeniu. Ale to je vec vkusu. Na tom treťom je aj najlepšie rozmiestnenie. srdiečko tak ako dneska. Beriem ta domov?
Odpovedať
Profilova fotka
zunka tak teraz sa mi páči zase to posledný návrh. aj farebne aj rozmiestnením. ;-)
Odpovedať
ten s tým rámikom bez listov? asi aj mne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ten bez listou. mne tie listy tam nejak nesedia. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyy no kde ste. zase ste ma tu mechali samu. ]-( 8-(
Odpovedať
nie nie nie - na záchode nie si sám, je tu s Tebou harmasan :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee tak to som už dlho nepočula. :-D :-D :-D Tak čo už si sa rozhodla pre nejaký návrh? inak včera som skušala robiť s tým programom ale moc mi to nešlo. Vela vecí neviem na čo sú. A napr dá sa tam vložiť fotka a potom do nej ešte jedna? Chápeš také koláže.
Odpovedať
Lucká dá sa Ti tam robiť koláž. Volžíš jednu fotku, potom si v tom programe otvoríš ešte druhú fotku dáš kopírovať, vrátiš sa na prvú fotku a dáš vložiť. Ale koláže sa lepšie robia v PowerPointe. V tomto PhotoFiltri sa dá robiť napr toto: otvor si v ňom nejakú fotku a potom Ti dám ďalšie inštrukcie
Odpovedať
Profilova fotka
zunka mám
Odpovedať
No kedže si niekdam zdrhla, tak budem pokračovať bez Teba: no keď už máš otvorenú nejakú fotku, tak myšou klikni hore na ikonku "Farebný nádech" - a tam si vyberáš rozne odtiene farieb - ono Ti to celú fotku dá do jedneho odtieňa. Alebo keď ju chceš čiernobielu, tak ikonka "Černobíle" - taký štvorček. A keď chceš nejaký farebný rámik, tak choď na ikonku PhotoMasque, Barevný režim: Barevný, vyber si farbu, a tvar rámika (to je hneď vedľa farieb taká žltá obálka či knižtička a tam si dám buď - foťák , diak, chaos, houba,...). No a keď si barevný režim dáš:Gaussovo rozestrení, tak Ti okraje fotky rozmaže. To je dobré na portréty, kde je hlava zaostrená a pozadie už nemusí byť. Neviem či som to napísala, tak, že sa to dá aj pochopiť.
Odpovedať
aha, tak nezdrhla si x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo super. tak na toto by som neprišla. :-N A máš ešte nejaké dobré rady? :-D
Odpovedať
Ďalšie rady: Obrázok - otočiť - zvolíš si o koľko stupňov ho chceš o točiť, alebo okolo vodor. osi a tak Obrázok - zošikmiť - daj tam napr 20% a uvidíš čo spraví Ak je fotka tmavá,tak - Korekce - více svetla a je to
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?