Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • ivka vidíš, niekto sa teší že už to začína a ja sa neviem dočkať kedy sa to skončí. 😃

• Dobré ránko.
    Sunny, pridala si nejaké šaty do albumu. Aj na sebe ich odfoť. A tú prvú fotky otoč, zle sa na to pozerá 😐

dnes idem vyrábať oznámenia, tak tu možno budem "nariedko" - no výrabať ako vyrábať - iba návrh - potom sa to na CD odnesie do Klema a tam mi to vytlačia (A4 = 20,-Sk + papier).

• ahojte babulky, mne doteraz nešiel net. už som sa zlakla že tu budem celý den bez neho. Hrozná predstava. 😃

zunka tak nech sa ti darí pri vyrábaní a potom sa nám s ním pochvál. 😉

• Sponzor fóra
  • inak zunka k tým obrázkom v albume, mne sa viacpáči tá svetlejšia zelená. tá tmavšia je nejaká zvláštna. A vytvorila si pekné menovky. 😉

• potom pridám aj niekoľko návrhov na oznámenia a poprosím vaše názory

k tej zelenej farbe - z tej tmavšej som mala len taký malinký kusok látkym ktorý som odfotila a v počítači ten malý kúsok skopírovala vedľa seba a akože položila na stôl, preto to trochu divne vyzerá - mne išlo o farby či sa k sebe hodia. A ešte aj návleky majú zelenú farbu - takú svetlulinku. Neviem či tam nebude už veľa odtieňov zelenej a ešte aj menovky s jablkami by som chcela, tak to už fakt neviem či sa k sebe hodí. Ešte pozriem aj iné zelené servítky. A možno namiesto jablk dám také malé črepníčky s ružičkami a kokosovým vláknom a do toho na špajdlu menovka. Podobné mala aj tá baba(neviem meno) - jej album(prípravný) je teraz ako najnovší, mali to vonku v altánku a tiež mali menovky v črepníčkoch.

• zunka uz som pridala ,ale este nie na sebe,lebo ma nemnal kto odfotit 😐 ale pridam aj take 😉
    inak ani som nevedela,ze sa mi tie fotky siat vcera poslali,lebo sa mi ukazoval error,tak preto som aj fotku neotocila 😉

• pozerala som tvoj album zunka,obidve zelene su pekne,a ja si myslim,ze cez stol bi si mohla dat tmavo zelenu stuhu,aby sa to nestratilo,trochu tmavej na spestrenie 🙂

• sunny: takže k tým šatám. Takto na vešiaku sa mi viac páčia tie krátke - sú také viac sexi a k tomu tá strieborná kabelka. No a ak to budú tie dlhé čierne, tak by som dala tú druhú-šupinkovú kabelku, lebo aj na šatách sú ramienka nejaké do zlata, nie?
    Tie krátke sú veľmi pekné a nech je čo obzerať, no nie?!

Práve idem pridať nejaké vzory oznámení, no bola som bez nápadov, tak to aj tak dopadlo. No jeden sa mi celkom pozdáva.

• sunny: tvoj malý sa tak na Teba podobá - podľa mňa strašne 🙂

• zunka,este do zajtra skusim pridat fotky,kde budem mat saty oblecene,ale aj mne a hlavne mojmu muzovi sa pacia fialove,lebo su vazne sexi-trosku sa bojim,z su az prilis,a ci sa to hodi na svadbu 🤔
    tie cierne sme kupili lebo boli zlacnene na 550,-sk z 2000,-sk [velmi dobra cena,za saty ktore ti pasuju na mieru a tiez su pekne 😉 ]i ked viac sa mi pacia strieborne doplnky,ale na tych ciernych sa tiez ramienka daju odparat,lebo oni drzia pekne aj bez ramienok 😉

• tak sunny podla mna šiatky č. 2. Su moooooc sexi a velmi sa mi pácia. A pokial by si sa rozhodla pre prvé tak k nim urite tu supinkovú kabelku, lebo aj v riamienkach maju nieč do zlata. 😉

zunka tak mne sa najviac pozdáva ten návrh č. 3.

• Sunny: veď o to ide aby si bola kočka, nie? Daj si tie fialové!!! Hodia sa na svadbu. Ale možno bude už chladno 😞 . Oni majú holý chrbát a tie krúžky idú okolo krku, však?

Lucka: aj mne ten tretí návrh, no ale vravím, že nemám svoj deň, tak je to všetko také blbé.

• zunka pozrela som si album tej babenky a mala fakt krásnu výzdobu. tie črepníčky su fakt super aj ked zrejme finančne dosť náročné. Aj ona mala stredom tu jemnunko zelenú stuhu a vyzerá to skvelo. Ja to také jemnunké a vysledný efekt je skvelý. Aj s tými krémovými mašlami. 😉

• Ale tie moje mašle sú také svetlo zelené - neviem to opísať - taká úplne iná zelená-skôr do šeda alebo strieborna - proste k nim nič nepasuje farebne.

• neviem zunka ,ale mne sa tie oznamenia pacia,len to posledne je dost tmave,ak budes mat aj daku tmavsiu vyzdobu tak hej 🙂
    -k tym satam,ved to aj ja rozmyslam co si knim obleciem,ci si mam kupit daky strieborny sal,alebo kabatik????ja neviem,ale asi si zoberem tie 🙂 dik a rady,ale este budete hodnotit ked ich budem mat na sebe 😵 😎

• Sponzor fóra
  • Ahojky kočky,

tak ja sa proste musím tiež vyjadriť:

zunka, oznamká č. 2 a 3 sú pekné, no to prvé sa mi veeeeľmi páči!!!!! Fakticky! A čo sa týka tej slávnostnej tabule, ja by som si na tvojom mieste určite dala do stredu tú svetlejšiu látku! Tá tmavá by tam veľmi kričala, proste sa mi tam nehodila. A tie servítky kľudne nechaj!

sunny, obidvoje šatočky sú peknučké, no ja by som si vybrala tie čierne. Tie sa mi páčia o trošku viac!

• sunny a teraz si máme vybrať - jednej sa páči to druhej to 😃

mne sa tie listy na prvom oznamku zdajú veľké - skúsim to zmenšiť

• zunka ked na tom 3 zmeníš farbu, bude super. Neviem tie listky mi dako nejdú k svad. oznámeniu. Ale to je vec vkusu. Na tom treťom je aj najlepšie rozmiestnenie.

srdiečko tak ako dneska. Beriem ta domov?

• zunka tak teraz sa mi páči zase to posledný návrh. aj farebne aj rozmiestnením. 😉

• ten s tým rámikom bez listov? asi aj mne 🙂

• ano ten bez listou. mne tie listy tam nejak nesedia. 😉

• babyyyyyy no kde ste. zase ste ma tu mechali samu. 😠 😦

• nie nie nie - na záchode nie si sám, je tu s Tebou harmasan 😃

• jeee tak to som už dlho nepočula. 😃 😃 😃 Tak čo už si sa rozhodla pre nejaký návrh?

inak včera som skušala robiť s tým programom ale moc mi to nešlo. Vela vecí neviem na čo sú. A napr dá sa tam vložiť fotka a potom do nej ešte jedna? Chápeš také koláže.

• Lucká dá sa Ti tam robiť koláž. Volžíš jednu fotku, potom si v tom programe otvoríš ešte druhú fotku dáš kopírovať, vrátiš sa na prvú fotku a dáš vložiť. Ale koláže sa lepšie robia v PowerPointe. V tomto PhotoFiltri sa dá robiť napr toto: otvor si v ňom nejakú fotku a potom Ti dám ďalšie inštrukcie

• zunka mám

• No kedže si niekdam zdrhla, tak budem pokračovať bez Teba:
    no keď už máš otvorenú nejakú fotku, tak myšou klikni hore na ikonku "Farebný nádech" - a tam si vyberáš rozne odtiene farieb - ono Ti to celú fotku dá do jedneho odtieňa. Alebo keď ju chceš čiernobielu, tak ikonka "Černobíle" - taký štvorček. A keď chceš nejaký farebný rámik, tak choď na ikonku PhotoMasque, Barevný režim: Barevný, vyber si farbu, a tvar rámika (to je hneď vedľa farieb taká žltá obálka či knižtička a tam si dám buď - foťák , diak, chaos, houba,...). No a keď si barevný režim dáš:Gaussovo rozestrení, tak Ti okraje fotky rozmaže. To je dobré na portréty, kde je hlava zaostrená a pozadie už nemusí byť.
    Neviem či som to napísala, tak, že sa to dá aj pochopiť.

• aha, tak nezdrhla si 😵

• ooo super. tak na toto by som neprišla. 😬 A máš ešte nejaké dobré rady? 😃

• Ďalšie rady:
    Obrázok - otočiť - zvolíš si o koľko stupňov ho chceš o točiť, alebo okolo vodor. osi a tak
    Obrázok - zošikmiť - daj tam napr 20% a uvidíš čo spraví
    Ak je fotka tmavá,tak - Korekce - více svetla a je to

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Trnava