Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
vykrúcanka bude v kroji. Mám navýber špecialny svadobný s partou (to je na hlave) ale je takú bielo modrý a viac sa mi páči náš, teda Detviansky. Ešte sa rozhodnem ktorý si dám. No a popolnočné nemám. Budúci štvrtok ideme do Polska, tak tam by som chcela niečo kúpi. Nechem dlhú suknu a korzet, možno niečo ako máš ty tie šaty č.1-bez ramienok ale iná farba. No a svadobné ešte tieť nemám. Krajčírka je momentálne na dovolenke a a budúci týždeň kúpi látku a ide šiť. Ale budú také ako má nufko v albume - vlastne aj adela28 ich mala na svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné dostanem prd. :-D Baby to je predstava. Ja budem mať v robote čo robiť. :-S :-D Ale mali ist na nás aspon postupne a nie tak zhurta. ]-(
Odpovedať
šoková terapia, Lucka x-)
Odpovedať
keby vas na to pripravili lucka,mohli ste sa vzburil,teraz nemate kedy :-) zunka kde sa da taky kroj zohnat?je na to specialna pozicovna? -v polsku bude urcite dobry vyber,a aj dobre ceny ;-) to este nemas svadobne?dobra flegmoska :-D
Odpovedať
kroj sa možno aj niekde požičiava, no ja budem mať od rodiny -neboli síce veľmi nadšený, ale nakoniec povedali, že si ho môžem požičať. Ja som na kroj zvyknutá, chodila som do súboru, tak sa naň teším. a možno to aj folklórne súbory požičiavajú - vo ZV je Marína, nemáš tam niekoho známeho?
Odpovedať
-nemam :-| -preco nebola rodina nadsena,ved to je tvoja svadba :-x
Odpovedať
no kvôli tomu kroju sa báli aby som ho nezničila - ako keby som sa chystala v ňom niekde na hajzli opitá grc grc ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak dalšia perlička. práve nám riaditeľ oznámil že máme zákaz si brať dovolenky do konca augusta. Tak to je už sila. Ja som dovolenku aspoň stihla ale kolegyne si ju šetrili na koniec augusta a teraz maju smolu. A aj ich deti. ]-( tak toto je fakt šoková terapia. :-S
Odpovedať
fúha Lucka, máte tam asi atmosféru, ktorá by sa dala krájať nožom :-| zišla by sa vám tam nejaká ďalšia pomoc....čo takto Iwka ;-)
Odpovedať
lucka fakt to mate ostre,tak ti prajem vela stastia a pevne nervy,a hlavne sa nestresuj to nepomaha snazilkovaniu :-N -zunka no ale vidavas sa len raz,tak ked aj to sablovanie bude,nemalo by to vadit..... ;-)
Odpovedať
sunny: dáfam, že šable nebudú :-D - ani u mňa a ni u nikoho iného
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ešte som síce neprešla diskusiu dneška, ale čo skoro to urobím. Zunka, chcem sa vyjadriť k Tvojich oznamkám :-) , ak môžem. Mne sa najviac páči oznamko č.3 a č.7 :-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sunny, ja som jednoznačne za šaty č.1. Sú nádherné ;-) . Do kelu, Lucka Vy máte spústu roboty a ja nemám čo robiť, teda všade sú naplnené stavy ]-( .
Odpovedať
asi umieram :-( bolí ma príšerne ale príšerne bruchožalúdok. Najmenší pohyb je doslova utrpenie. Keby som prišla autom, tak idem hned domov. Také kŕče ako sviňa a to už druhý deň s malými prestávkami
Odpovedať
bolí bolíííííí ;-(
Odpovedať
prečo tu nikto nie je keď potrebujem pomoc ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
zunka u mna do užšieho výberu postupuje oznamko č. 5,6,7,10. ;-) A nemáš nejaký virus? teraz je toho všade plno. ivka jasné. a to chcú ešte prepúšťať. Teraz keby prijali 5 ludí tak aj tak sa to nestihne spraviť. ]-(
Odpovedať
Lucka: neviem či vírus: nezvraciam , nemám hnačku, ale strašné bolesti v celom bruchu a žalúdku.
Odpovedať
Profilova fotka
a neboli ta nahodou slepé črevo?
Odpovedať
slepák to nie je, ten bolí najprv na jednom mieste dole, ale mňa to všade. Ešte že idem domov a tam si ľahnem.
Odpovedať
Profilova fotka
ale niekedy tá bolesť vystreluje a ty máš pocit že ťa boli všetko. :-S Tak len chod pekne domov a lahni si aj ked najlepšie by bolo zájsť k doktorovi. Tak sa držkaj a nech ta to čim skor prestane trápiť. ;-)
Odpovedať
eď normálne rozmýšľam nad pohotovosťou. Sama sa do LC ale neodveziem a druhý šofér v dome momentálne nieje. Ak by bolo zle zavolám si taxík.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ak by bolo tak zle tak cinkni mne je ťa odveziem. Ale vážne. Určite nepojdeš taxíkom.
Odpovedať
kocky slubila som ze budem informovat takze nie su to uplne info ale volala nakoniec buduca nevesta a zenich mi viac nevedel povedat a nevesta je teraz v detve a ja sa zas asi tak skoro nepoberiem z ba tak v najblizsej dobe viac nebudem vediet hovoril mi ze dve z tych fotografiek boli zajednane a info o tej zo zamku mala rovnake ako ja predpodkladam ze aj gabika bola zajadnana neviem ako to nakoniec vyriesili on zas po mne chcel mojich fotograf tak som mu to razne vysvetlila ze to naozaj nejde
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam že nakoniec nejakého fotografa zohnali. ;-) zunka ako ti je?
Odpovedať
Lucka- žijem a veľmi sa z toho teším, už to ustúpilo na 50 % ....klop, klop, klop
Odpovedať
dobre ranko,kde ste zas vsetky? =-) maly bol dnes budicek 6.20 ]-( potvorka sa zas zacal skrabat vsade,takze kremi pomohli presne na tyzden :-| -aj vy ste take protivne rano ked musite vstat,co za inych okolnosti mozte spat dlksie?dobre ze som mojmu muzovi nevynadala,ale aj tak som bola protivna,no a on prisiel k nam do postele a objal nas :-) to su momenty,kedy prestane rozmyslat a zijete len pre to,ostatne chyby mojho muza rozoberem inokedy :-D
Odpovedať
sunny: to bolo pekné. švagriná mi teraz volala, že zažila šok. Ja som z toho dostala takú bolesť do brucha, že až, som sa zľakla čo za šok?! .....bola s malým v obývačke a hral sa tam s nejakými autami, ona odbehla do kuchyne pre niečo(kuchyňa je hneď vedla), bola preč možno 15-20 sekúnd a vrátila sa späť a Samko nikde. Proste v spálni nebol. Vybehla na chodbu a on už si tam vykračoval do spálne. Liezt nevie a chodiť len, keď ho držíte za jednu ruku. No ale zdá sa, že od dnes sa rozhodol chodiť aj sám ;-) . Na chodbe je aj schodište, ešte že sa nevybral tam, ale do spálne.
Odpovedať
jee zunka ,to bolo stastie,ze sa nevybral na schody a urcite sa svagrina potesila za maly uz bezka ;-) to jej uz skoncilo leharo,teraz bude uplne vsade :-D ja tiez cakam kedy maly zacne chodit,uz teraz musime kupovat branicky na schod :-D y a do kuchyne,lebo lezie vsade ;-)
Odpovedať
sunny: leháro nebolo ani doteraz, keďže liezť nevie a stále by chodil, tak vždy s ním niekto musel byť zohnutý a držať ho za jednu ruku. Teraz sa dúfam budeme doma môcť konečne povystierať aspoň na malú chvíľu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?