Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
jeee dakujem babenky x-) aj maly mi dal darcek -nechal ma spat do 8.30 :-) hned je den krajsi 8-) A moj muz,hmmm nist-a som mu trosku pripomenula minuly tyzde,ten urcite zabudol.... :-| ved ja mu zratam :-D Iwus ,sa tesim,ze mate bytik,ale ta elektrika treba,co to dako neposuris,ved ak chcete aj upravovat daco-vrtat,a uz tam aj spavate-ako vam ide TV? Zunka 25-som myslela,ze mas menej x-) :-) ako ides oslavovat? lucka-srdiecko-vy ako? ;-)
Odpovedať
Iwka: neviem presne čo je náplňou takého makléra, ale asi to čo robí aj on(ten môj kamoš) predáva domy. Robí v realitke a hladá domy, chodí ich pofotiť, potom s kupcami ide dom ukázať a tak. No musíš mať vodičák určite a dobrý jazyk ;-) . No viem, že má toho straaašne veľa a už mu z toho prepínalo. Napíšem Ti do IP ich www stránku - možno tam bude niečo také popísané. ja som bola nezamestnananá s prestávkami skoro 3 roky v DT je kvetinárstvo Flora - pekne tam robia kvety? a kaderníčku budem mať asi nejakú Maju, že zvykne robiť aj také trochu netradičné účesy - no neviem čo to bude zač - vieš ktorá to je? neviem isto ale niekde v čínskom múre má asi kaderníctvo - no to možno trepem Lucka: tá tvoja cukrárka býva kde v DT? alebo má aj svoju predajňu-cukráreň? už si mi dala t.č. na ňu? alebo som ho niekde stratila? =-) a oslava nebude asi žiadna, lebo presne v sobotu máme ísť k rodine na chatu - ich dcéra mala 18-ku a moja mama je jej krstná. takže žiadny žúr sa nekoná. Chcela som niečo v piatok podniknúť, no oco sa mi postaral o zábavu ]-( - musím robiť tortu pre jeho kamarátovho syna na 25-ku. A dobre vedel, že už nepečiem nikomu ani keby fúriky padali, lebo mám toľko inej roboty, že sa s nej môžem aj s prepáčením posrať, no on povedal, že ja tú tortu urobím, tak ju musím robiť. Som trochu naštvatá. takže svoje narodky strávim pečením torty pre nejakého chalana a potom sa budem tváriť šťastne aj na oslave na tej chate 8-( .
Odpovedať
sunny: uvidíš že mangelos nezabudne ;-)
Odpovedať
ešte k tej nešťastnej torte: za normálnych oklností pečiem piškóty vo štvrtok, no teraz idem ešte aj do Poľska , tak to budem musiť stihnúť všetko v piatok - porazí ma ]-(
Odpovedať
zunka moja,nezavidim,ja neviem piect vobec,a tebe to nie je vzdy na osoh :-| ale to nemas nikoho,s kym si pojdes po chate sadnud,dat sampus,alebo co tak vecera z drahym? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ja som bola v tom, že som ti to už písala. takže ak nie soráááč. :-N To t. číslo je 5457028 a volá sa priadková. Kartón vyjde u nej na zhruba 650 Sk a ta moja torta vyšla 900 Sk. ale fotku tu nemám. :-N tak to ti teda nezávidím tu oslavu. A čo ideš nakúpiť do polska? a fakt šaty sa už siju?
Odpovedať
hellou baby, tak uz sme tu po dovolenke, konecne opat v praci...bleee... srdiecko, v piatok ideme do zvolenika na isto... ocino dosiel z rumunska a mam mu doniest nejake CD aby sa mohol ucit po anglicky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tweety ahoj. tak ako bolo a čo mimi? aj tomu sa páčilo? x-)
Odpovedať
kde ste boli tweety na dovce? 8-) ja akurat idem do prace,tak pa ,tweety nabuduce sa ozvi skor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny ahoj a nezrob sa. :-D a vecer pekne oslavuj. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt baby nehovorila moca že sa má 14 vrátiť? ved sa nabudúci víkend vydáva, nie? :-.
Odpovedať
lucka, bolo fajn, mna more sice moc nelaka, takze som to nejako prezila, ale fakultativne vylety boli pekne, ale mna to aj tak najviac laka do finska a na sever... som myslela, ze si dieta vytrasiem zo seba pri tych cestach... ale hadam sa mu pacilo 8-) a vy ako uz mate hotovy domcek?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tweety: nazdárek :-) Lucka: dík za info, zaolám jej zajtra a uvidím čo povie a moca by sa už mohla teda vrátiť a už som asi vymyslela čo spravím v sobotu. Nepôjdem na tú chatu! V španej doline sú preteky a Ľubo ide tam, takže pôjdem aj ja a trochu si zašportujem. A ten ďalší víkend ideme na preteky do Košíc a cestou domov sa stavíme na 3 dni v Slovenskom raji. Akurát vybavujem nejaké ubytko ;-) . Musím trochu potrénovať, aby som aspoň došla do cieľa ešte za svetla :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
tweety tak bývanie sa už rysuje. Včera sme poskladali obývačku. Teraz ešte musím čakať kedy sa uráci pánovi kuchyniarovi dorobiť mi kuchynu aby som si mohla riadiť. A ešte musíme kupiť sedačku a stol do obyvky. Včera sme kupili svietidlá do kuchyne a obývačky. zunka vidíš ako super si to vymyslela. ;-)
Odpovedať
Lucka a aké svietidlá? budeš mať aj záclony v obyvke a kuchyni? ja by som si pozrela nejaké v PL, aj drahému oblek, mne šaty po polnoci, topánky,...a čo ja viem ešte čo.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, vo Flóre robia asi najkrajšie kytice, myslím, že aj Lucka mala odtiaľ :-) . Tá Maja robí pekné účesy, ale niektoré fakt veľmi extravagantné, až priveľmi :-S . Ale ak si povieš, urobí podľa Teba ;-) . Zunka, pošleš mi prosím tú adresu? ;-) Sunny, ešte tam nebývame, ale tento týždeň by sme mali ;-) . TV nepozeráme, kvôli elektrike ]-( a taktiež nevŕtame ]-( . Potrebujem navŕtať dve police a takto čakám ]-( . Ešte kúpeľňu vyriadiť ale v tme to nejde. A Monika? Kedy sa má vrátiť?
Odpovedať
Profilova fotka
ano aj ja som mala kyticu z Flory. su tam velmi sikovný. tie svietidlá su farebné. Také oranžovo-žlto-červené. Jedno do kuchyne je také vysiace a je z troch častí. záclonu by som chcela len do obyvky ale neviem ako to bude vyzerať ked to mam prepojené. zunka tak dobre nakúpte. a k tej kader. maji. Ja som sa tam raz dala strihať a dosť mi zničila vlasy. a od vela báb som to počula. takže k nej nikdy viac. Strih mi spravila pekný ale to čo bolo potom, no hrúza. ]-(
Odpovedať
Iwka: poslala som Ti to Veľmi extravagantné? fúúú, tak a čo...budem mať seno na hlave. Mne a páči aj účes, čo má teraz jedna baba v novom svadobnom albume - taký copík na bok a ten sopík je ozdobený stužkou. Má krémové úzke šaty - isto vieš ktorá to je.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Zunka ;-) Presne Lucka, už od viac báb som to počula aj ja. Kydá melír na melír a vlasy sú krepové. Idú tam baby 2-3 krát a dosť. Ale účesy má pekné, tak to nebude u Teba problém ;-) . Ja som tam bola raz a povedala som dosť, lebo keď mi zabila sumu, skoro som odpadla. Čo teraz platím u jednej kaderníčky 250 korún u nej 700 =-) . Viem o ktorom účese hovoríš, idem ho omrknúť ostrejšie :-D
Odpovedať
no ale keď ja pôjdem ku nej iba 1-2 krát, tak mi ich dúfam, nestihne zničiť :-. . Mne ju odporučila Danka Slemenská, že robí na hlave niečo iné, že všetky nevesty sú rovnako učesané a tak mi radí túto. Za svadobný zaspatím potom 2.000,- alebo koľko? :-| a kde je tá Flóra? z
Odpovedať
Iwka: nie presne ten účes čo má tá baba by som chcela (myslím nejaká Katka), ale že je iný tak sa mi páči ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, aha :-) . Nie, nezaplatíš 2000,- ;-) . Za svadobný zoberie cca 500,-, myslím :-S . Flóra je...no ako Ti to vysvetlím? Od Baumsu cca 4min. :-D . Keď pôjdeš smerom k Baumsu, pomedzi paneláky, tak asi pri druhom od Sironi odbočíš do prava a taká veľkááá budova, tak je naspodu Flóra :-)
Odpovedať
keď ja neviem kde je Siroň - je mi to nenormálne známe, ale neviem. Takže pôjdem smerom na Baums normálne tou hlavnou cestou. A niekde pred tým Bambusom mám ísť do prava?
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, pri hlavnej ceste (smerom Baums) sú štyri paneláky na jednej strane a štyri na druhej strane. Keď budeš pri druhom paneláku, vlastne v polovici hlavnej cesty, odpbočíš do prava. Dá sa to vidieť aj z cesty tá budova. Alebo ak chceš, môžeme sa dohodnúť a pôjdeme tam spolu, hmm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak aj tebe tak pekne poriešila vlasy? a fakt ešte chodíš na nechty?
Odpovedať
snáď to nejak nájdem, ale ak si nebudem vedieť rady, viem komu mám volať ;-) Iwka ty si dáš záclony? a ako si ich upevníte? drevená garniža s poľska, kovová garniža, alebo taký kolajničkový systém ako má Lucka v spálni? Pridám jedno foto na chvíľu do albumu, že ako je tá záclona a záves prichytené - lebo neviem a páči sa mi to.
Odpovedať
Profilova fotka
zunka určite to nájdeš a ak by aj nie spýtaš sa a určite ti niekto ukáže správny smer. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ten kolajničkový systém je niečo velmi velmi podobné. ;-) Takže ak si dáš ten, bude to vyzerať nejak tak.
Odpovedať
Lucka: ty si bola spokojná s kyticou však?
Odpovedať
ale ten obrázok čo mám teraz v albume, to tá kolajnička nie je asi na plafóne ale na stene nad oknom, či nie? miešam to tu jedno cez druhé :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?