Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • a preco ste ho nedali do pavuka,pre mna to bol velky pomocnik 🙂

• ozaj zunka VSETKO NAJLEPSIE SLNIECKO 🙂 mi tu nemame meniny,len tak som kukla do temy a ty mi mas meniny,tak oslav ako sa patri,hlavne nezabudni na borovicku 😃

• zunka ja ja ti prajem všetko naj naj naj. aby sa ti splnili všetky sničky a priania. 😉 A hlavne aby tá tvoja svadba vysla podla predstáv. 😉 A hlavne sa velmi neopi.

• Sponzor fóra
  • ďakujem baby, no dnes si dám akurát tak harmančekový, žalúdočný alebo ženský čaj - ako už tri dni. Som taká hladná, že by som aj klince zjedla, no ak si predstavím, že by ma to bolelo ako včera, tak radšej nebudem aspoň 2 roky jesť 🤔 .
    Včera so robila aj koláče, no som ich nejedla. Vyzerajú celkom fajn. Aj takú nepečenú trvarohovú strechu z BeBe keksov. Isto je dobrá, ale keď budem zdravá potom si ju spravím znova a zjem celú sama 😵 .

sunny: 15.08. máš aj ty meniny - ja len tak, ak by si zabudla, keď nemáš kalendár. 😃
    a ináč borovička Ti chutí?? veď to je fuj fuj. Ešte tak fernet s tonikom, šampáňo, víno to ano, ale borovičku nieeeeee- blééé.

• dakujem za pripomienku zunka,ale na to nezabudnem,ved to znamena DARCEKY 😵
    Mozno som divna ale borovicku mam rada,najlepsie cistu z ladom,ale aj zo spritom 😛
    ja zas sampanske nemusim,tu v UK som mala dake drahe co sme dostali na svadbu,ale bleee nechutilo,vela bubliniek a take suche 😴 😦
    ak sampus tak mam rada cervene de luxe od nas z SK 😉
    zunka tak sa liec,ja som tiez raz mala take zaludocne problemy ,co som zedla to som vyvratila,ale mi to o 2 dni preslo,jedla som len suche -keksy,chleba,tekutiny

• ahojte babulky. ako víkendujete? Ja len pracovne. Dnes nám doniesli obývačku tak sa vytešujem. Je super, presne taká akú som chcela. 😵 Už máme aj podlahu v obývačke. 😵

• ale vas tu je dneska?co mate sviatok?
    maly bol zas budicek,ale nastastie vstal aj velky 😃
    aky ste mali vikend?
    MoL bol nudny,uprsany a unavny.Robila som aj v sobotu,riadna makacka,potom ma cely vikend bolela chrbtica,a do toho moje male zive striebro,vazne zacina byt hyperaktivny 😦 😴 😒
    Od soboty uz ma 2 modrinky na ksichtiku a to som sa dnes chcela objednat k doktorke,este na mna posle daku socialku ze si bijem dieta 😃 vsade kde sa drobec pohne,vsade sa tresne 😞
    Ake mame pocasie na SK?Tu je to otras,vietor,dazd,zima,vcera sme aj kurenie mali zapnute 😐

• Ahojte,

tak sa po dlhšej odmlke ozývam. 😉 Ešte som nestihla všetko preštudovať čo ste popísali, ale prajem všetkým meninovým oslávencom všetko naj, naj, tým čo sa podarili rekonštrukčné práce tak blahoželám na a kto má novú kuchyňu tak sa teším s Vami lebo aj u nás už vyrástla a dva týždne sa vytešujeme. 😃 Pokročili sme aj v svadobných prípravách, síce len trošku, ale predsa. Včera sme nafotili predsvadobné fotky. 😵 Trošku ináč ako si predstavoval "mladý" zať, ale uniformu z prvej republiky, na jeho veľkú maličkosť sme nezohnali a staré svadobné šaty tiež majú asi len v divadle. 😐 Tak som Vám niečo vybrala do albumu tak sa kuknite.

Sunny, to počasie čo tu bolo cez víkend bolo strááášne, 😐 ale dnes už aspoň v BB. svieti slnko, 😎 tak Ti ho posielam do tej ďalekej cudziny.

• dakujem lenka za slniecko,este asi putuje,lebo tu neni 😎

fotky vyzeraju supis,kde to bolo fotene?v ktorej dedine?
    dufam,ze tvoj muzik neni taky prisny,ako vyzera 😮

• Boli sme na Borovom to je smerom ku poľským hraniciam ako sa ide do Zuberca. A či je taký prísny? 🙂 Kdeže to len pri fotení dobre zahral. 😉 Medzi tým sme sa rehotali. Fotili sme to podľa svadobnej fotky mojej babky a tam bol dedo tiež vážny.

• Lenka: tie foto sú super - uverila by som , že sú fakt staré. Dáte si to na oznamko?

• Lucka: a akú máte tú obývačku? odfoť skrinky a pridaj do albumu? alebo už aj sedačku máte? a varila si niečo v kuchyni?
    Lenka: odfoť vašu kuchyňu, nech aj my vidíme

• Zunka: dáme ich na oznamko len ešte musíme vymyslieť formu a asi ich napíšeme rukou čiernym tušom a potom sa to nafotí na nejaký starý papier. Ešte neviem.

A čo už žalúdok počúva. Keď sme boli na tom Borovom tak tam ochorela na brucho celá rodina.

• baby tak ja už zarezávam. Máme tu krízovú situáciu. nikto nič nevie a každý sa niekam ponáhla. Už ma boli hlava s toho ako kazdý behá hore dole. 😠 😦
    zunka nafotím ked bude trochu času.

• No pomaly už začínam jesť všetko, tak už je to lepšie. Ale vo štvrtok som myslela, že mi ho roztrhne a to myslím doslova, že roztrhne.

Ja tiež vymýšľam nejaké oznamko. Mám nejaké návrhy aj v albume, no nepáčia sa mi veľmi. Chceme tam kreslený obrázok cyklistov a text ktorý tam je, no celé sa mi to nedarí dať do nejakej peknej formy.

• Sponzor fóra
  • lenka fakt zaujímavé fotky. to bude zaujímavé a originálne oznamko. už sa teším na výslednú verziu. 😉

• Dúfam, že do konca týždňa bude oznamko na svete tak Vás potom oboznámim, 😬 no a kuchyňu tiež nafotím len tam ešte chýba jeden obklad. Otec nám robí dorábky a v utorok ho seklo 😒 tak teraz chudáčisko leží na posteli, ale do konca týždňa sa mu hádam zadarí, lebo už si poňho príde mama 😐 , že už jej po dvoch mesiacoch čo je u nás chýba.. 😉
    Pekne pracujte, aj ja idem, zajtra príde šéf z BA skontrolovať ako sa nám tu darí tak už sa teším.. 😛

• tak konečne výdych aspoň cez obed.

ivka a ty sa kde tulaš? ako pokračujete s bytíkom?

• o chvíľu už končím - idem do LC - objednať komodu a nejaké veci ešte zariadiť - zajtra podím info čo som kúpila 🙂 . Ahojte

• ahoj zunka. joooj aj ja by som už isla domov. ale ja mám ešte 2 hodiny. 😠

• Ahojte babenky 😉 ,
    ja nejako cez deň nestíham sem nakuknúť, tak aspoň takto Vás pozdravím 🙂 . Čo mám nového? No starosti okolo bytu 😠 , ale už to hádam nejako dokopeme. Už máme vymaľované, obývačka a spálňa už stojí 🙂 , už treba len vyriadiť kúpeľňu, presťahovať moje všetky veci a doplnky, ktoré som dosiaľ nadobudla a už to asi aj bude. Len už týždeň máme byt, ale elektriku ešte nezapojili 😠 . Keby tá bola, všetko by bolo aj hotové, ale takto robíme len pokiaľ je vidno 😞 . Ďalej musím ísť prihlásiť plyn, TV 😒 . Neviete mi náhodou poradiť, kde sa prihlasujem TV? Nieže mi prídu potom platiť penále, že užívame TV a neplatíme 😮 . No tak to sú moje novinky. A samozrejme stále som bez roboty a už ma z toho chytajú poriadne depresie a to myslím smrteľne vážne 😞 😢 . Baby, neviete o nejakom voľnom mieste? Hocikde, keď aj predavačku robiť budem, ale bez príjmu je to strašne 😢 . Mám hroznú náladu 😐 .

Zunka, Tebe prajem k oneskoreným meninám veľa veľa lásky, zdravia, šťastia a krásnu svadbu, ktorá sa Ti už blíži 😉 .
    Sunnyinka, Tebe prajem k zajtrajším meninám taktiež veľa veľa lásky, šťastia, zdravia a trpezlivosti s malinkým Christianom a nech Ťa manžel poslúcha 😉 .

Tak sa majte pekne, na obed sa tu ukážem, mám malého celý deň, keď bude spinkať, prídem Vás pozrieť 😉

• SUNNY: ******VŠETKO NAJLEPŠIE K MENINÁM*******

Iwka: ďakujem a pochválim sa, že v sobotu mám 25 rokov 😉
    a o nejakej robote neviem, síce jeden kamoš sa ma asi tak pre 1 mesiacom pýtal, či neviem o niekom kto by chcel robiť makléra, lebo on má na starosti aj ZV, LC a neviem čo ešte a nestíha to. Tak, že ak by som o niekom šikovnom vedela, aby som mu dala vedieť. On predáva nehnuteľnosti v jednej realitke. Stále chodí na aute krížom-krážom.

• dobré ránka. Našej oslávenkyni aj ja prajem všetko naj naj naj aby drobec posluchal a robil maminke len radosť. A to isté platí aj o manželikovi. 😵

ivka o žiadnom mieste neviem. 😞 Aj ja som amla tieto stavy ked som nemala robotu ale neboj, určite si ju čoskoro najdeš. 😉

zunka tak 25!? 😎 tak to bude riadna oslava. 😵

• sunny všetko najlepšie k meninkám!

Iwka, skús pozrieť stránku profesia.sk, tam bývajú celkom dobré ponuky práce!

Lucka ahojky!

• ajoooj. tak ako, nezabudli ste na mna s obedom??? 😃

• Neboj, mamča všetko zvláda, obedík ťa čaká u nej. A kto mne prinesie obed??? 😠 Ale od hladu hádam nezomriem, mám so sebou poistku - horalku. 🙂

• wááááááuw. horalku. ty sa máš. 😃 😃 😃 tak to fakt od hladu nezomrieš. To ja už mám za sebou celu cokoladu a tvarohovú buchtu a jeden mesiačik včerajšej pizze. 😃 Takže výdatne a hlavne dietne ranajky. 😃

• Ahojte 😉 , aspoň takto na skok Vás pozdravím.
    Srdiečko, pozerám stále, posielam životopisy a nejak stále nič 😞 .
    Zunka, a to asi tak čo by bola náplň mojej práce? Zdá sa mi to zaujímavé 🙂 . Jááj, tak 25? Ty brďo, to bude oslava 😃
    Lucka, mňam 😛 chutné raňajky, aj ja by som si dala, ale kto pôjde do obchodu? 😃 Lucka ako dlho si bola bez práce Ty? 😒

• Halóó, kde ste všetky? 🤔

• tu som.ale mááám vela práce. 😠 Ja som bola bez práce od júna do novembra. 😠 Neboj zamestnáš sa. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov