Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • lentilkabj + domika: držím prsty na zajtra, nech všetko výjde podľa predstáv.

• andzi-dakujeeeem velmi pekne 🙂 ....fotil nas Dusan Mazak...spolupracuje s Jankom Cechovskym...je to fakt profesional,spolupraca s nim bola neuveritelna,aj ako clovek je uplne uzasny

• lenti: hneď je to vidieť, že tie fotky sú na vysokej úrovni. Darmo, Dušan má zvučné meno a je to aj vidieť.

• Sponzor fóra
  • andzi-je to pravda...je skvelý,svoju prácu si robí naozaj skvele...velmi som sa bala,ci nieco bude z fotiek,ked bolo skaredo,strasne fukalo,slnko vobec nesvietilo...ale vysledok mi naozaj vyrazil dych

• Leni, fotecky su faaaaaaaaaaaaakt kraaaaaasne , super ste boli 🙂 greatulujem este este raz, a prajem, aby vam vsetko v zivote vychadzalo takto super 🙂

• Lentilka - jeeeee vitaj, si tu chybala... 🙂

domi a lentilka - prajem vam nech mate zajtra najsamsuper dnik, drzim palce 😉

• Skipi-dakujeeeeeeeeeeeeeeem velmi pekne 🙂

• ahojky, lenti kraaaasne fotecky....naaadhera 😵 velmi velmi gratulujem 😵

• ahoj adenka-dakujeeeeem ti veeeelmi pekne 🙂 🙂 🙂

• kočky moje,idem vás ešte pozdraviť a frčím do postele,som unavená ako kôň 😛

• ja len na skok idem pozdravit, lebo sme len teraz prisli domov od rana :-/ tak ahojte. 😃
    lentilka, domcur, zajtra drzim palec a vidime sa :-*

• Lentika 1981 - Leni blahozelam k uzasnej svadbicke, som rada ze ste si to uzili a perfektne vychutnali 😃

• lentilocka,domcurik-myslim na vas,drzim palciaky,aby vsetko dopadlo podla predstav 🙂 ...uzite si to 🙂

• radlinka-Leuska,dakujem ti velmi pekne 🙂 ...svadbica dopadla nad ocakavanie,bavili sme sa az do 4:30 pri pocte 36 ludi 😃

• bre ranecko. ja zase len na skok. utekam kupit kvetinky pre tie dve potvoracky. 🙂

co mate noveho?

• Sponzor fóra
  • oocko-vyboskavaj ich aj za mna 😃

ja idem tiez na svadbicu,to je nove,ale asi stare...inak nove nic 😃 ...a tyy???

• ahoj lenti.

jasne vyboskavam 😃

a nove asi nic, len ze o 2-3 tyzdne nam uz dom bude stat 😃 teda, ak sa nic nepokazi

• oocko-tak supeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 ...vy ste sikovnici 😉

• konecne sa to rozbehlo. uz to strasne dlho staviame

• ale podstatne je,ze dostaviate 😃

• uz nech to mame z krku 😃

• uz nech popijame vinko u vas na terase 😃 ...noooo...uz som sa sama aj pozvala 😃 😃

• caute holky, ako vam to ide dneska ? mne sa nic nechce 🙂)))))))))))))))

Lenocka - to super, ze ste sa mali tak fajnovo a este si stale doma na SK ? kedy letite spat ? 😉

• ahojte, uz sme spat. lentilka bola nadherna. 😵 a pozdravuje vas 🙂

• ahoooj.... aj my ju zdravime...super 😃 akurat som doupratovala ten moj dom 😬

• ahoj. pod aj sem upratat, nejak nestihackujem, idem este vecer na jednu svadbu 😃

• milacik na to zabudni, to si ja radsej najdem cleanera a zaplatim mu od hodiny, ako by som sa mala hnevat na upratovanie cely den 😃 tak si to nechaj na inokedy, ved ti to neujde a uzi si svadbicky 😉

• čautéééééé,
    už máme potom a bolo fantasticky!!!!!!
    Majulienka-ďakujem ti!!!!!! 😵

• Lenti - gratulujem vsetko len to naj naj do spolocneho zivota... a pis podrobnosti ako bolo? do kedy ste boli?

• ahoj skipi,
    bolo perfektne!!!
    zábava bola do 5.15 😛 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov