Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
baby, kríza doľahla aj na nás. Manžel si musel zobrať v robote povinnú dovolenku. Hrôza. Normálne sa bojím, že príde o robotu. No musím sa vyžalovať, hoci viem, že už sa "zosvadbnieva" zase a ja tu mám také chmúrne myšlienky.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - to fakt??? to je strasne neprijemne, a kolko dovolenky si musel vybrat?
Odpovedať
jeeej, andzi to je neprijemne, ale snad to bude len docasne..nie?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule, ako sa dnes mame? ja mam dnes zase jeden skvely den, opat sa mi nic ale absolutne nic nechce :-D :-D
Odpovedať
caute caute,, si idem o chvilku pre satky sa moooc uz tesim, a aj bolerko bude.... jupiiii.... ale aj tak tajne dufam,ze ho nebudem musiet pouzit
Odpovedať
Profilova fotka
skipi cau, no to je super si ich uzi kym mozes ;-)
Odpovedať
dikes.... tak dufam,ze si uzijem aj tu dlhu vlecku...ze nebude mokro v sobotu..
Odpovedať
Profilova fotka
eeee nebude, a budes mat najkrajsiu vlecku na feteeeeeeeeeee x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko na chvilu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojky draga, co na chvilku pod sem na dlhsie konecne, kakaj na robotku chvilu x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved kakam, lebo zhanam ludi na brigadu. :-/
Odpovedať
Profilova fotka
aha, a na kedy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pondelok, utorok. akurat take blbe dni.
Odpovedať
Profilova fotka
no to jo, a co podarilo sa ti dakoho zohnat???
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno svagor pride, ale az po praci. tod vsetko. a oco mozno, ak dostane dovolenku, lebo teraz mal nedavno. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no nic moc, sak skoda ze to nejde cez weekend, ale sak co uz nevyberes si :-|
Odpovedať
ahojte baby ooo: čo idete makať na domčeku v sobotu? My tiež, ideme murovať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi
Odpovedať
ahoj domi
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, ze murari nam to robia len cez tyzden. oni tam budu, ale potrebujeme co najviac ludi, kedze sa beton nebude objednavat, ale robit a vynasat do 2 metrovej vysky.
Odpovedať
Profilova fotka
co mas nove? ja akosik nic, len strasnu nechut do prace, ale to neni u mna nic nove :-D
Odpovedať
domček vám stavia nejaká stavebná firma? Komplet alebo ste si zazmluvnili len jednotlivých dodávateľov samostatne?
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - tak to je jasne, cim viac ludi, tym to pojde lahsie a lepsie, snad sa vam podari dakoho este vybavit a mato si berie dovolenku po a ut ci ne?
Odpovedať
domi: mám strašne moc práce, takže asi aj cez víkend budem dorábať, ale čo už, musím, lebo včera sme mali polročné odmeny a bola som veľmi milo potešená.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi. sused murar nam stavia
Odpovedať
Profilova fotka
domi - berie si urcite dovolenku.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - no sak jasne, treba sa nejako zavdacit, aj my by sme nejake odmeny prijali ze oooocenko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - sak jasne, musi to tam trosku riadit :-D a aj robit musi na domcurovi trochen, sak treba prilozit ruku k dielu
Odpovedať
Profilova fotka
ano, mne by sa teraz veeeelmi zisli
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne, a mna by zase mooooooooooooc potesili bola by skvela dofca za ne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?