Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • baby, kríza doľahla aj na nás. Manžel si musel zobrať v robote povinnú dovolenku. Hrôza. Normálne sa bojím, že príde o robotu. No musím sa vyžalovať, hoci viem, že už sa "zosvadbnieva" zase a ja tu mám také chmúrne myšlienky.

• andzi - to fakt??? to je strasne neprijemne, a kolko dovolenky si musel vybrat?

• jeeej, andzi to je neprijemne, ale snad to bude len docasne..nie?

• Sponzor fóra
  • cafte babule, ako sa dnes mame? ja mam dnes zase jeden skvely den, opat sa mi nic ale absolutne nic nechce 😃 😃

• caute caute,, si idem o chvilku pre satky sa moooc uz tesim, a aj bolerko bude.... jupiiii.... ale aj tak tajne dufam,ze ho nebudem musiet pouzit

• skipi cau, no to je super si ich uzi kym mozes 😉

• dikes.... tak dufam,ze si uzijem aj tu dlhu vlecku...ze nebude mokro v sobotu..

• eeee nebude, a budes mat najkrajsiu vlecku na feteeeeeeeeeee 😵 😵

• dobre ranko na chvilu. 🙂

• ajojky draga, co na chvilku pod sem na dlhsie konecne, kakaj na robotku chvilu 😵 😵

• ved kakam, lebo zhanam ludi na brigadu. :-/

• aha, a na kedy?

• pondelok, utorok. akurat take blbe dni.

• no to jo, a co podarilo sa ti dakoho zohnat???

• no mozno svagor pride, ale az po praci. tod vsetko. a oco mozno, ak dostane dovolenku, lebo teraz mal nedavno. 😐

• Sponzor fóra
  • no nic moc, sak skoda ze to nejde cez weekend, ale sak co uz nevyberes si 😐

• ahojte baby

ooo: čo idete makať na domčeku v sobotu? My tiež, ideme murovať.

• ahoj andzi

• ahoj domi

• ved to, ze murari nam to robia len cez tyzden. oni tam budu, ale potrebujeme co najviac ludi, kedze sa beton nebude objednavat, ale robit a vynasat do 2 metrovej vysky.

• co mas nove? ja akosik nic, len strasnu nechut do prace, ale to neni u mna nic nove 😃

• domček vám stavia nejaká stavebná firma? Komplet alebo ste si zazmluvnili len jednotlivých dodávateľov samostatne?

• ooo - tak to je jasne, cim viac ludi, tym to pojde lahsie a lepsie, snad sa vam podari dakoho este vybavit a mato si berie dovolenku po a ut ci ne?

• domi: mám strašne moc práce, takže asi aj cez víkend budem dorábať, ale čo už, musím, lebo včera sme mali polročné odmeny a bola som veľmi milo potešená.

• ahoj andzi. sused murar nam stavia

• domi - berie si urcite dovolenku.

• andzi - no sak jasne, treba sa nejako zavdacit, aj my by sme nejake odmeny prijali ze oooocenko 😉

• ooo - sak jasne, musi to tam trosku riadit 😃 a aj robit musi na domcurovi trochen, sak treba prilozit ruku k dielu

• ano, mne by sa teraz veeeelmi zisli

• to je jasne, a mna by zase mooooooooooooc potesili bola by skvela dofca za ne 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov