Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • baby, vy vydate, chcem sa opytat jednu otazocku, ako ste chodili na zachod..lebo dnes ked som si skusala satky, tak si to dobre neviem predstavit... ze niekto vam drzal tie velke sukne, kruhy a ostatne capiny,co robia suknu velkou?

• jasne, o miske napisem, vsak ju aj odfotim, a dam sem na chvilku potom foto, aby ste ju videli

• noooooooo jasne, so mnou chodila bud mamina ale pak hlavne naj kamoska, sama by som to nezvladla a to som nemali saty s vleckou

• Sponzor fóra
  • ved to, ze moje maju velku vlecku, ktora sice ked je vypnuta su saty v pohode ale su velke, takze ste mali pomocnikov...oki, to ma tiez napadlo, len som si chcela potvrdit, ze v svadobny den chodi s vami na wcko mamina...haha aka ironia 🙂

• skipi - tesim sa na fotocky 🙂

sak to je uplne bezne, myslim, ze kazdej neveste pri takejto cinnosti niekto asistoval 😉

• dikes, uz som kludnejsia 😃

• neni zac, sak je to uplne v poho si myslim, mozno ty budes potrebovat hned dvoch pomocnikov 😃

• skip a popraj miske aj za nas vsetko dobre 😉

• domi je to mozne...uvidime...ficim dalej, vecer kuknem, majte sa 😉

• papa skipi a nech vsetko vybavis 🙂

• ahoj skipi - ja som mala tiez satky s vleckou a zvladala som sama, len som vsetky vrstvy vyhodila na chrbat a dalo sa v pohodicke 😃

• uz som si pre istotu bookla maminu 🙂

• ahojte,dobre ranko prajem..
    ako sa dnes mame? miska sa uz pomaly asi zacina chystat a ja sa tesiiiim lebo je piatoooooooooook 😃

• ahojky luci, dnes som sama v robotke ooocenko ma opsutil 😞

• ahojky domi, a kde je ooocenko nase?

• Sponzor fóra
  • ale isla gyndakovi a vybavit si konecne novy pas

• tak snad bude mat dobre spravy...ona mala tie bolesti v podbrusku,vsak? mne sa vtedy z toho vyklula ovulacia ale stacilo mi...riadna bolest 😠
    a dnes mas vela robotky? ako manzel,je doma ci na cestach?

• no luci dnes toho moc nevybavila, prave mi pisala, ze doktor je niekde mimo ordinaciu a dnes uz nepride, ale pas sa jej podarilo vybavit 😉

eee nemam, a ani big boss tu dnes nie je, takze je nam hej 😃 😃
    manzelicek je zatial doma, ale vyzera to tak ze pojde na cesty uz zajtra 😒

a vy co mate nove?

• ahojte baby

dnes má miska svoj veľký deň, neviem ako v Bratislave, ale u nás neprší a vyzerá že ani nebude

• my tu naopak big boss-a máme a očakáva od nás veeeeľké výkony, takže už mám nachystanú aj kôpku papierov na doma, no nezabavím sa cez víkend? 🙂

• ahoj andzi, noo aj u nas v ba je celkom v poho neprsi a ani by nemalo 🙂

• ahoj andzi, aj ja myslim na misku,ja mam pred oknom strom takze na oblohu moc nevidim ale obcas tu vykukne aj slnko..rano padlo par kvapiek
    ja idem dnes kadernicke na melir a potom sa mam stretnut s kamoskou,posielam po nej oznamko dalsej kamoske..
    zajtra chceme ist na tesco beh pre zivot a potom chcem ist janocke a vecer gratulovat na svadbu a 60tku

• lucka: chystáš sa janocke na svadbu?

Ja som bola včera taká nazlostená na kaderníčku že ma skoro porazilo, bola som týždeň objednaná a prišla som, robila inú babu, akurát jej farbila hlavu, potom zobrala mňa a tak sa ponáhľala, že keď mi hlavu umývala, tak ma obliala a ani mi poriadne vlasy nevyfúkala. Bola som nahnevaná, lebo sa ponáhľala len aby stihla tú druhú babu, lebo tá mala na hlave farbu. Takže už k nej nepôjdem.

• andzi - hej,chcela by som 🙂 aj ked asi sama lebo polovicke sa moc nechce 😠

• andzi - tak to by nahnevalo aj mna, akoze ty chces byt krasna a ona ta takto odflakne 😠

• luci - tak ked pojdes janke zablahozelat, popraj jej aj vela stastia od mna 😉

• domi - vybavim 😃

• luci - spolieham sa na teba 😎

pisala som jej na FB, ale sak cim viac priani tym viac stastia 😃

• oki,spolahni sa...snad nezabudnem,napisem si tahak a budem z neho pri gratulovani citat 😃

• to neni zly napad 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov