Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • caute baby, dakujem moooc za priania...sme akurat prisli domov, ale moooc sme mali v pohodicke den...a tesime sa na zajtrajsi...dufam,ze vyjde pocko
    miska bola dnes moooc krasna, velmi jej to slusalo...hodim do albumu jej fotocky....
    caute a hlasim sa 😃
    janocka, aj tebe zelam moooc krasny dnik...sme v tom zajtra spolocne 😃

• tak a ide sa na to... babulky drzte palce 😃

• ahoj skipinka
    prajem ti veľa šťasíčka...

• Sponzor fóra
  • skipi-mysliiiim na teba 🙂 ...a nezabudni povedat ano 😃 😃 😃

• ahojte, takze janka bola nadherna nevesta...pocasie bolo nakoniec celkom fajn, aj slnko svietilo takze su asi nevesticky nase spokojne 🙂

• ahojte babulky, tak sa ozyvam aj ja a v mojom albume su fotky kraasnej Skipi. Tak sup pozerajte. Nastastie vyslo pocko.

• miska: bola si nádherná!!!! No hovor...aké to bolo? Do koľkej ste sa bavili? Všetko vyšlo podľa predstáv? Aj skipinka bola krásna!

• jéžiši a zabudla som ti pogratulovať. takže milá Miška a Roman: želám vám veľa lásky, šťastička, mnoho zdravých detičiek, veľa peniažkov a krásny spoločný život.

• Ahoj Andzi 🙂 dakujem veeelmi pekne. Vsetko bolo super, juuuj, uplne uzasne. Bavili sme sa do 2,30 asi, ale uuuplne nam to stacilo, boli sme strasne unaveni. Vyslo vsetko podla predstav, este aj pocasie sa nam umudrilo a mali sme krasne slnecno a teplo.

• Miska, vsetko najsamlepsie na spolocnej ceste zivotom!!! bez obláčikov a plný slniečka...moje fotky nasej janocky su na fb 😉
    andzi - a ty si nebola 😞 stale som ta vyzerala 😮

• Juuj a dnes sme si samoska nenechali ujst Skipi. Od rana sme boli v kontakte, stretli sme sa v hoteli, ked sme sa my pomaly balili a Skip aj s Matkom sa tam uz pripravovali na svoj krasny dnicek. Tak som rada, ze nakoniec tiez mali krasne pocko, slniecko svietilo, sice im fukalo, ale nijak ich to neohrozilo 😃

• Lu dakujeme. Idem hned kuk foto.

A Ty sa ako citis, uz len par dni a je to tu 😉

• Jehooo, Janocka bola kraasna. Takze Jani, vsetko len to dobre nech vas stretava a to zle nech sa vam na miliony kilometrov vyhyba.Krasny spolocny zivot plny lasky.

• no,celkom v poho..dnes som ja mala gratulacny den lebo som absolvovala gratulacie na 2 svadbach a jednej 60tke...ale pomaly si uvedomujem,ze uz len tyzden..ale tesim sa, ze len dva dni v robote a potom budem svadobne dovolenkovat 😃

• jaaaj, ano, ved Ty si mala narocny den 🙂 ale uz Ti bude dobre. Je to tak kraasny den, ale pre mna bol aj trosku stresujuci. Hlavne ked sme uz stali pred oddavajucim, strasne mi bilo srdce 😬 potom to az na Romana preslo a pre istotu som sa ja ukludnila. A samoska na veceri som do seba skoro nic nedostala 😃

• Sponzor fóra
  • caute babky, taaak to mame za sebou... bolo velmi fajn, sme zurovali do 4.30.... bol to moooc krasny dnik aj pocko nam vyslo v ustrety, mala prehanka bola iba ,ked sme isli fotit...

miska este raz dakujeme, ze ste nas prisli podporit, si to vazime 🙂

• ahoj skipi, takze gratulujem a zelam vam vsetko dobre v spolocnom manzelskom zivote 😉 a uz sa tesim na fotecky 😵

• Jeeej Skipi, ty tu uz ficis? 😎 super, vitaj a este takto vam obom blahozelame. Uzivajte si kraasny spolocny zivot.

Ahooj Domi 🙂

• ahojte.
    skipi, gratulujem. tesim sa aj ja na fotky. bola si krasna nevesta. skoda, ze som ta nemohla ist pozriet nazivo.

• ahoj misi a ooocko, prave som videla skipine fotky co mas misi v albume, kraaaaaaaaaaasna bola a rovnako aj ty, este raz blahozelam

• budem sa opakovat, ale tento rok su krasne nevesty. 🙂

• ooocko musim s tebou len suhlasit 😃 😃 😃 a janockine fotky nikto nema?? 🤔

• az teraz som citala ze ich ma lucka v albume na fb, idem kuk 🙂

• dakujem Domi, Skipi bola fakt krasna aj s Matym 🙂 a Skip bola nenormalne ukecana pri blahozelackach 😃 som sa na nej smiala

• jani bola si nadhernaaaaaaaa ako aj miska, skipi, lenti, druha lenti, andzi aj jika , no aj ja som bola teda aspon dufam 😃 😃

misi - este raz neni zac, ale skipi je taka ukecana, staci ked sa prejavi tu na ms 😃

• a dodavam ze aj nasa lucinka bude nadhernaaaaa nevesta, sa uz teraz na to tesim 😵 😵

a inak dufam, ze som na ziadnu nasu nevestu nezabudla 😬 🤔

• No veru Domi 🙂 ako na mna na FB. Ale uz mas odpustene 😃

A Ty si bola veeelmi kraasna nevesticka Domi, nepochybuj o tom 😵

• skipi-blahozelaaaaaam 🙂 ....kraaaaaaasna si bola,ako babika 🙂

• misi si ani nevies predstavit ako ma to mrzi, ale ja som bola v tom, ze ti si uz davno v chomute tak ako ja 😃

dakujeeeeeem za podporu 😉

• misi-aj tebe blahozelaaaaaaam,takto osobne 😃 ....jaaaaj...aj ty si bola riadna fesanda,krasna,jemnucka 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov