Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
Ahoj petocka...a co sa vam stalo s prstenmi???Ste si objednavali cez net? a boili moc drahe...Nam este stale neprisli,cakame ako na chlieb :)a nevieme sa dockat....a ako pokracujete s pripravami? Ja som si uz zohnala kamosku co sa ide tiez vzdavt,anio som o tom nevedela a skoro som odpadla ked mi to povedala,oni uz maju babatkoa a teraz sa rozhodli ze sa chcu aj vziat....tak pojdeme vyberat saty....uz sa tesiiiim :-)
Odpovedať
broskynka, presne tak vobec nezalezi. Nijak zvlast ma to nenahnevalo, aj tak som sa vzdy chcela vydavat v 24r a takto sa mi to podari :-D My uz mame tiez babatko. Saska ma 14mesiacov, sa strasne tesim, ze budeme mat malu druzicku :-) Tiez cakame na obrucky.. Moj drahy, ze : "ale ja uz ju budem nosit teraz ok " Zlaty :-)
Odpovedať
ahojte babenky..to tu nikto nieje, :-( No a co sa tyka toho babatka...no ja by som brala uz aj teraz...no nechcem to kazit,chapete ten dojem..no ze akoze svokra si mysli ze medzi nami este k nicomu nedoslo...chapete nie? No co treba ju nechat v tom :-D Ta by asi z koze vyletela keby sa dozvie ze cakame babatko pred svadbou...Ale ja by som aj brala...no ale teraz by to asi nebolo vhodne skor pre to malilinke a ko pre nas...M yby sme sa aj tesili...ale zatial sme len v podnajme...a to dlhodobejsie...tak chceme male priviest do uplnej a a usporiadanej rodiny...
Odpovedať
ahojte broskynka, s tymi obruckami je to tak, ze sme si ich vyhliadli cez internet a pytali sme sa aku budu mat cenu bez briliantov, lebo take nechceme.. no a zlatnik nam odpisal cenu s tym, ze na stranke je uvedena uplne zla a ta spravna je prilis vysoka :-( ale na druhej strane nam aspon dal typ na dalsi pekny model (tusim ho mam aj v pripravnom albume), tak teraz intenzivne rozmyslame ci su to tie prave ;-)
Odpovedať
inak uz konecne mam satyyyy :-D dnes sme boli s maminou aj sestrou skusat v Nicole a zamilovali sme sa do uuuuuuuplne poslednych co som mala na sebe Pronovias Domingo. Zaloha zaplatena, ale mali ich len v kremovej a ja budem mat biele, tak ich este pojdem preskusat v BA na Dostojevskeho kde ich maju. :-)
Odpovedať
petocka som zvedavaaa, mne sa viac paci kremova faarba, ale tiez ked som bola v Nicol, jedna kocka skusala vsetko v kremovej a nic moc, potom posledne dala biele...a waw! :-)
Odpovedať
luko to bol presne moj pripad.. vsetko som skusala len v kremovej a naturalnej a potom ma ukecali na jeden model v bielej.. a bola som soknuta, pretoze tie biele na mne vyzerali uplne inac ;-)
Odpovedať
treba vyskusat vsetko :-) ja biele nie lebo som bledunkaaa a ani mi ich neodporucali, ale tie MAnsion su take medzi kremovymi a bielymi, nie su ani cisto kremove a ani ziarivo biele :-)
Odpovedať
to asi bude ta natural farba, aspon mne to tak vysvetlovali. ja mam tmave hnede vlasy a viac mi sedeli biele
Odpovedať
jaaaj, no vidis, tak mam asi natural farbu :-D inak by som k sebe brala aj taku viac sampanskejsiu :-D
Odpovedať
podla mna ti ta farba pristane, vyzeras v nich jemne a krehko.. tak ako podla mna nevesta ma vyzerat :-D ale to je moj nazor, aby som nahodou niekoho neurazila ;-)
Odpovedať
ja sa neurazim ked ma chvalia :-D :-D :-D vdaka ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky...no ja stale satocky este nemam akosi som ochorela,tak som si musela dat pauzu od vsetkych tych predsvadobnych zhonov a an chvilu vypnut...no ked citam vase odkazy uz by som aj ja chcela mat zajednane... :-( Setra sa akosi nemoze rozhybat,a ona sa k tomu vydava skor ako ja,uz v juni...a ma stale akosi cas...no musim ju aj s maminou trosku posurit...lebo to urcite nebude vybrate za jeden de,a este k tomu ked sme dve...mamina bude nas modny poradca... :-) Tak ja sa ozvem ked budem mat nieco...zatial papa
Odpovedať
ahoj broskynka ;-) ziadny stres... ja som si vybrala na prvykrat a to som straaaaaaasne nerozhodna ;-) ked tam nad tym vsak rozmyslam.. vyskusala som skoro vsetky saty co tam mali, takze mozno kvoli tomu :-D
Odpovedať
aha..no petocka ja si asi tiez vyberiem a vyskusam vsetky..ale u mna je to tak,ze mi staci aby mi jedny padli do oka aja sa zamilujem naprvy pohlad apotom uz ine nechcem...tak snad to nebude take tazke... :-)
Odpovedať
broskynka tak u mna je to uuuuuplne ine.. ja som vobec nemala nejaky vysnivany model a rozhodla som sa az priamo na mieste, ked som videla v ktorych satach vyzeram najstihlesie :-D :-D :-D ale nie.. to bol taky polovicny vtip :-D vybrala som si tie, v ktorych som sa citila najlepsie a aj mi boli stylovo najblizie ;-)
Odpovedať
ahojte ;-) tak ako pokracujete s pripravami?? ci si aj vy davate momentalne pauzu ako ja?
Odpovedať
ahoooj :-D
Odpovedať
ahoj ;-)
Odpovedať
tak ako sa ti pacilo skusanie? :-)
Odpovedať
tak som si uz aj ja konecne vybrala :-) vyhral Pronovias Domingo. tie saty su uplne perfektne... :-)
Odpovedať
prnovias je skratka pronovias.......... ano Domingo su prekraaaasne ;-)
Odpovedať
budes k nim mat aj bolerko a zavoj?
Odpovedať
ja som bola prekvapena, ako krasne sedia.. a to som skusala 36tky co absolutne nie je moja velkost. ja sa totiz kvoli prsiam nezmestim ani do 38cky :-( nakoniec musim mat 40tky, pretoze 38cky mi sice zapli ale cez hrudnik som sa citila ako preseknuta ]-(
Odpovedať
slubili mi, ze ich na mna zuzia, aby sedeli.. tak dufam, ze to vyjde bez komplikacii :-)
Odpovedať
no hlavne ze mas tie prave :-) a nad ktorymi si este uvazovala? albo Domingo boli jasne hned?
Odpovedať
ja som vyskusala skoro celu La Sposu aj Pronovias :-D mam stastie, pretoze v tom salone pracuje nasa vzdialena pribuzna, takze som mala top class service a chcem ich za to straaaasne pochvalit :-) citila som sa tam fakt ako princezna
Odpovedať
ja mam na nich tiez len dobre spomienky ;-) a co ten zavoj? bude? :-D
Odpovedať
zavoj bude, len som momentalne zamestnana vyberom ucesu.. ach ta moja rozhodnost :-p
Odpovedať
a co ty? budes mat spanielsky zavoj, ako si chcela?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?