Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
lubicka este chodis do skoly? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dátum tiež vyberali ani nie tak kvôli počasiu, ale kvôli práci, inak by sme dali asi až september... ale priznávam, že ja mám radosť z toho, že to bude v lete a chcela by som krásne slnečné teplé počasie :-)
Odpovedať
nimika snad bude pekne :-) ale vies vzdy lepsia pravdepodobnost nez v nejakom novembri :-D
Odpovedať
Tak ja sa priznám, že som trošku kvôli počasiu vyberala, ale to z toho dôvodu, že som mala najprv v pláne obrad vonku, v prirode, čiže nie v kostole alebo na úrade. A to si neviem predstaviť v upršanom počasí a pod dáždnikom svadobný obrad :) a urobiť nejaký altánok alebo prístrešok pre toľkých ľudí..neviem či by to šlo. No teraz to vyzerá tak ´, že ani to sa neuskutoční. A čo tí naši nastávajúci? Ja mám jedine obavy o to, že v tom obleku to bude pre ňho v tej horúčave na nevydržanie.
Odpovedať
Profilova fotka
veru, môj drahý sa poriadne obetoval, keď súhlasil s júlom... veď vždy, keď sme sa rozprávali o svadbe, tak vyhlasoval, že on sa bude ženiť v zime, aby mu nebolo teplo a teraz takáto zmena.... ale je pravda, že môjmu by bolo teplo v obleku aj v zime.... :-D
Odpovedať
nimika tak ti nasi chlapi maju nieco spolocne :-D :-D
Odpovedať
kweetinka, ano chodim este na vysku. A ked tak nad tym uvazujem, tak bc. promocie sme mali 8.7. a bolo dost zima, na to ze bol jul, asi tak 22 stupno :-| v. Ako bude, tak bude,urcide bude krasne za kazdeho pocasia :-) . danyle, aj moj nastavajuci chcel obrad vonku, ale prave koli tomu ze pocasie sa neda naplanovat :-| , sme od toho upustili. Mozno si to ale este zasa rozmyslime. :-D
Odpovedať
lubicka a v july budes uz mgr, ci este nekoncis? :-)
Odpovedať
este ne. az zas o rok. 2012 bodem Ing. Teda duuufam ;-) Ale priatel uz je Mgr. Tento rok koncil.
Odpovedať
aha ja koncim 2011 :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka, tak to ťa čaká zaujímavý budúci rok ;-) nech ti všetko vyjde
Odpovedať
nimika diik ;-) ale nie som jedina :-D inak co som si vsimla tak viaceri sa beru hned po skonceni alebo este pocas skoly...takze skola neni prekazka uz dneska :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
určite to nie je prekážka, ale musí to byť teda zaujímavé myslieť naraz aj na školu, aj na blížiacu sa svadbu... pamätám sa, ako jedna moja spolužiačka pred štátnicami "kričala", že ona nemá čas sa učiť, že ona musí svadbu naplánovať - samozrejme, že to nemyslela vážne, ale bola poriadne zaneprázdnená, preto vám všetkým držím palce, zvlášť tým, ktorý máte pred sebou posledný rok školy ;-)
Odpovedať
nimika zalezi ako si vies usporiadat veci, a aka velak je svadba s nou spojene starosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... aj my planujeme svadbu na 9.7.2011 a tiez patrim medzi tie "sialene baby", ktore svadobne pripravy kombinuju s pripravami na Ing. statnice :-/ ako ste na tom s pripravami? my mame salu, starejsieho, hudbu, fotografku a kameramana a ja mam satocky kupene... a teraz by som sa mohla zacat venovat pisaniu diplomovky :(
Odpovedať
cauko lucka, ja mam takmer diplomovku napisanu a malu svadbu, takze stiham kludne oboje :-p :-p mas toho vela teda zajednane 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame DP odovzdvat v marci tusim, v hlave ju uz celkom mam usporiadnu, len to vsetko este "dat na papier".... s tym zajednavanim sme mali dost stastie, vsade sa najde nejaky znamy a veci idu ako po masle :) len neviem co by este trebalo vybavit teraz
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste ozaj šikovné, keď diplomovky sú už takmer na svete ;-)
Odpovedať
ahojte budúce nevestičky, klobúk dole naozaj keď budete plánovať svadbu, a popritom aj školu, priateľ chcel už pred rokom svadbu ale ja som bola akurát v poslednom ročníku a nejak som si to nevedela predstaviť aj plánovať svadbu aj na školu myslieť a ešte popritom aj domček stavať, tak teraz som v auguste dokončila školu a od vtedy na nič iné nemyslím len na svadbu :-)))) takže vás všetky obdivujem!!!!! lucia.k: to už ste toho dosť povybavovali :-) keď ja sa neviem rozhodnúť pre fotografa a kameramana :-(
Odpovedať
lucia vdaka..ale si myslim ze je vela bab v tej situacii..a jak som povedala, ja osobne ju mam takmer hotovu a chystam malu svadbu, cize mam malo vybavovaciek nastastie :-) :-) a chapem ze sa nevies rozhodnut, lebo dneska je vela ludi v ponuke, tak clovek si nevie vybrat :-D :-D :-D napr. mne sa menia nazory v tomto casto :-D mas aj konkretne uz nejakych kandidatov?
Odpovedať
nevesticky z Bratislavy a okolia poradte nejake dobre miesto na oslavu svadby...okrem Kamily...;)diky
Odpovedať
Pridávam sa do klubu júlových, my plánujeme na koniec júla no bude toho veľa, keďže začiatkom júna mám štátnice, ale snáď to s Božou pomocou zvládneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozerám, že už nás tu je viac aj s rovnakým dátum ;-) alohim, pozerala som si tvoj album a vyzerá to tak, že máme aj celkom rovnaký vkus - máš tam šaty, ktoré sa mi veľmi páčia a tiež fialová farba je super :-)
Odpovedať
kweetinka: kolko planujete ludi? no mam kandidatov ale neviem sa rozhodnut :-( musim to dat nejak dokopy :-)
Odpovedať
lucia ja len max 15 asi :-) ja som prsote neni typ na take velke tradicne svadby so zabavou...necitila by som sa tak dobre, ani priatel... :-) a v ten den ide hlavne o mna :-)
Odpovedať
kweetinka: no my by sme tiez chceli malinku svadbu, ale mame velku rodinu a nevedeli by sme povyberat aby sa nikto nenahneval, ani my s priatelom nemame radi ked sme stredobodom pozornosti neviem ako to zvladneme :-((( ale zase sa aj tesim lebo dufam, ze to je len raz za zivot :-)
Odpovedať
hej ja som to riesila, lebo vsetci do mna hustia, ze je to raz za zivot, tak mam mat vsetko so vsetkym ( aj niektore nevesty s velkou svadbou co vravia ze v ten den sa nemam na nic hnevat a prekonat to :-D :-D 8-( )...ale zas na co xcem spominat? na svadbu podla predstav alebo si pripominat ako mi bolo blbo a nebola som vo svojej kozi v ten moj Den? :-) :-) :-) ale kazdeho je vec co spravi :-) a ty budes mat v kostole?
Odpovedať
Nimika: no hej, my tento datum mame kvoli tomu, ze v juni mam statnice a obaja sme ucitelia, takze mame prazdniny a bude cas dotiahnut detaily svadby ;-) a stmy vkusom..hej fialovu mam velmi rada
Odpovedať
Profilova fotka
alohim, my sme ten dátum tiež vyberali kvôli prázdninám - to isté zamestnanie :-D ;-)
Odpovedať
kweetinka? no ja by som chcela v kostole cirkevný ale priateľ nechce, tak sme sa dohodli, že bude v kostole ale bude civilný a budeme obidvaja spokojní :-) jééééj samé učiteľky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?