Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tu sa aj nové veci naučím :-D nevedela som, že v kostole môže byť aj civilný sobáš...
Odpovedať
nimika: áno je to možné citujem zo stránky: SVADOBNÉ OBRADY: Cirkevné a civilné svadobné obrady v Múzeu liptovskej dediny v Pribyline v ranogotickom kostole Panny Márie z Liptovskej Mary alebo v goticko- renesančnom kaštieli z Parížoviec, a normálne to tak funguje mali to tak aj moje kamarátky, nie je na novo vysvatený tak preto sa to da.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak teraz tomu rozumiem, aj my máme kaplnku na hrade, ktorá nie je opäť vysvätená po zneuctení, tak sa tam nemôžu konať cirkevné obrady.... škoda, lebo drahý by bol veľmi natešený, keby mal svadbu na hrade :-)
Odpovedať
ahojte, pridávam sa k skupinke svadba júl 2011 :-) Ako ste na tom? My teraz zháňame fotografa a kameramana, nevie nám niekto poradiť?
Odpovedať
cauko kathia :-)
Odpovedať
ahoj kweetinka :-)
Odpovedať
kathia: ahoj, my sme sa rozhodli pre fotografa Petra Suľovského, včera som ho spoznala osobne :-) Skus si pozriet jeho stránku, fotky su podla mojho nazoru super, ma tam aj cennik. Budem s nim fotit v pribehu dalsich 2 tyzdnov kvoli inej veci, tak dam potom info ako som bola spokojna ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, aj ja sa k Vam pridavam. Svatbu chystame na 30.7.2011 v Bratislave. Pomaly zacinam hladat inspiraciu medzi Vami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krashka, aj my... Ale vo Svätom Jure (obrad) a v Pezinku hostina... :-D
Odpovedať
danyle - ďakujem, budem rada, keď mi potom napíšeš, ako sa s ním pracovalo :-)
Odpovedať
jeeej baby, je vas tu celkom dost...:), ja sa tiez pridavam k tym, ktori vyberali datum svadby podla ucitelskeho povolania :D prave v piatok som vybrala svadobne saty, takze sa vytesujem :D...este topanky, popolnocky..... inak my mame fotografku (Terezku Plesovu), co ma tesi, dufam, ze sa viac uvolnim ako pri chlapovi :D
Odpovedať
cauky baby :-) ja sa tiez pridavam k julovkam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, aj my sme si vybrali julovy termin, presnejsie 23.7.2011. je to take symbolicke, lebo je to spojenie nasich datumov narodenia (ja som 13.2. a priatel je 10.5. cize 13+10=23 a 2+5=7 ) :-D
Odpovedať
bubukatka vitaj nam :-) mate to krasne vymyslene x-) x-)
Odpovedať
bubukatka - my máte tiež ten istý termín, trošku z iných dôvodov, ale tiež 23.7.2011 ;-)
Odpovedať
kathia a aky mate dovod? ;-)
Odpovedať
panaacik - my budeme v ten deň oslavovať 5. výročie :-) Tak nám to celkom pekne vyšlo alebo skôr drahý si to pekne naplánoval :-)
Odpovedať
krasne :-) :-) my sme nad nejakou symbolikou nerozmyslali..len tak vseobecne leto povazujem za vhodne obdobie :-) :-)
Odpovedať
no to aby sa nam to lahsie pamatalo 8-)
Odpovedať
bubukatka chapem, tusim najma chlapcom to treba prizvukovat :-p
Odpovedať
som si citala predosle prispevky a niektore uz mate tolko veci zajednanych,premyslenych.uff a ja sa len zacinam obzerat, zbierat inspiracie. zatial ziadne stresy. akurat minuly vikend sa mi vydavala kamoska a ta stihla vsetko za 3 mesiace :-N
Odpovedať
bubukatka tiez pozeram, ze kolko dievcat tu ma uz vsetko vybavene :-) ja este len zacinam..mala som vzdy ten pocit, ze sa netreba nahanat, ale uz som co-to pocula, ze tu nevesty sa predbiehaju, ktora ma uz co vybavene, ktora ma toho najlepsieho forografa atd. :-) :-p tak som sa pozrela a je to asi aj pravda :-p tak ja mam mozno este menej ako ty ;-) ;-)
Odpovedať
no ja nemam zatial nic okrem datumu a zenicha :-D
Odpovedať
a co mas ty panaacik?
Odpovedať
no napodobne :-D aj to staci :-D :-D
Odpovedať
baby, vidim, ze vy dve ste sa tu nasli :-D ...tak teda hor sa do priprav... my sme tiez chceli na vyrocie, ale 27. jul pada na sobotu az v roku 2013, tak sme dali 9. jula, co je presne rok od nasich zasnub ;-) cize tiez symbolicke
Odpovedať
cauky machula :-) hlavne je, ze si spokojna s datumom :-)
Odpovedať
to je pravda.... x-) ja rozhodne som! Julovy termin mi vyhovuje najviac...ja som na tepluko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! My s drahým budeme mat svadbu pravdepodobne v auguste bud. rok, aj ked prvotne sme mali mat az 1. septembra 2012 v den nasho 11. vyrocia (kedze ten priestor bol uz davno obsadeny) ale dnes sme sa dozvedeli ze sa uvolnil na maj bud. rok a akosi neviem ci to vsetko do maja stihneme :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pekne nás tu pribúda :-) panaacik, krásny nick, zvykla som tak sestru volať :-D tak ma napadlo, ako ste tu písali, že prečo ste si vybrali práve tento dátum, že u nás to nie je absolútne žiadna symbolika :-N my sme s tým mali problém, lebo sme si len stanovili júl, prípadne august a nedokázali sme si vybrať dátum, lebo "žiaden pekný a ľahko zapamätateľný v lete nebude" :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?