Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • krížik som mala ny mysli 😬

• jaj, no jasne, prepac 🙂 musim ich este vidiet nazivo, zatial su len na fotke, mamka ma vcera zasobila zabermi, tak mam aj ja co dat do albumu

• super fotky. brat bude fešný. 😎

• Sponzor fóra
  • ved sa aj staral, taky bol nestastny, ze nemoze mat motylika a bol sklamany aj z toho, ze zenich nebude mat frak, a teda ani on, si to predstavoval ako v tych americkych filmoch, ze zenich a druzbovia pri oltari su rovnako obleceny 🙂
    aale nakoniec je spokojny, inac by tak nepozoval. tesil sa, ze hohnal oblek s hrubsimi pasikmi a ked su modre, pojdu mu k ociam 🙂 , len ta cervena kosela tam nesedi, musim este kupit modru

• toľko nadšenia z jedného obleku. moja sestra sa teší, že si bude môcť kúpiť krásne šaty aké na svojej svadbe mať nemohla, lebo bola tehotná. 🙂

• no, uz som sa naucila, ze svadba moze byt zamienkou na nakup novych siat, zvlast, ak su to este studaci a mamka proste nekupi saty, ak ich uz netreba, tak ako tera ta moja sesternica, ked uz tak, dvoje chce, ze aj ona sa po polnoci prezlecie 🙂 u tvojej sestry je to ine, ked nemohla kvoli tehotenstvu 🙂, baby sa vacsinou tesia, ze mozu nieco nove a aani manzel nedudre 🙂 Asi budes mat na svadbe dost deti. My ziadne, najmladsim je 13 rocna sesternica. 😞

• dve krsňatá, jedno moje 2ročné, jedno Viliho 3ročné 🙂

• tak to mas strasne fajn, deticky su milucke a vravi sa, ze by malo byt dieta na svadbe a nevesta by ho mala podrzat v naruci, potom sa manzelstve "naplni" 😞

• no tak to bude bordel 😃 malý je taký živí, že až až (ako môj synovec), druhý je trochu umiernenejší aj keď svokra ho rozmaznala, jeho nemusím moc.

• erica robila som, a kedy budes posielat oznamka?

• tak v apríly aby to bolo 2mesiace dopredu. väčšinu rozdáme rovno.

• ako rovno, hned ked pridu?

• nie myslím osobne rozniesť, pre rodinu je to zvyk a veľa kamarátov je poruke tak načo by som im to posielala poštou.pozývať sa u nás rodina pozýva osobne.

• u nas sa tiez rodina pozyva osobne,ale ja si to vobec neviem predstavit, ze ako to my stihneme, ked nie sme doma, travit vikendy chodenim po navstevach a pocuvat stale sookola tie iste pribehy (ked maju novu obet, tak to vacsinou len tak fici)

• ahojte, ja sa chystam dnes do skoly na hospodarsku geografiu, drte mi palce nech nezaspim. 😉 nezazivny predmet...

• Sponzor fóra
  • Ahojte.
    Ericca držim palce a skús nezaspať 🙂

• drzime, ja mam volno, ale musim pisat 😢

• Halo tu všetci makaju alebo študuju? 😉

• no, ja robim oboje naraz 🙂

• aha tak nebudem rušiť, len s aopýtam ako pokračujú prípravy 😵

• ahojte 🙂 ja tiez pracujem ako drak 🙂 ale teraz mam chvilu volno, nuz mi nedalo nenapisat vam 😃

• moje pripravy su momentalne trosku zastavene, lebo nestihame a v podstate nam treba uz len take mensie veci, takze to moze este pockat, hoci by som radsej robila nieco okolo svadby ako tu pisat o koncentracnych taboroch a pozerat tie hrozostrasne obrazky

• ahojte, prežila som a nezaspala. 😃

• ak ste mali tam doel take skarede pocasie ako bolo tu, tak mas moj obdiv

• Dobre ránko
    ako ste sa vyspali
     ja už makam 😬

• ty si sikovna, uz od 6:16 🙂 ja mam volno aj dnes, ale tiez som vstavala skoro a pisem a pisem ... ale poobede uz cestujeme domov na vychod

• ahojte, 6.16 som makala aby som nezmeškala vlak 😒 6hodín angličtiny, dalo sa ale teraz tá cesta domov... zamračené a pokazilo mi to náladu, pritom celý deň sme blbli aj profou 😎.
    seagull kedy odovzdávaš tú prácu? cfh čo robíš,že vstávaš tak skoro??? 😕

• 6 hodin anglictiny, to mi tak chyba, ale pocasie je aj tu skarede, normalne prsi
    tak vstavam kazdy den do prace, a ked mam volno, tak ma bud zobudi priatelov budik alebo ja sama, ked som uz tak nastavena
    pracu by som chcela dokoncit do velkej noci
    ake plany na vikend?

• ideme na záhradu s rodičmi mojimi,drahý ide na zabíjačku so svojimi ku krsnému. mala by som robiť poznámky z 200stán, ale je to tak nezáživné. musím sa k tomu neako dokopať... 😐

• no, to je blbe
    a co budete v takom necase robit na zahrade?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov