Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • na jeseň sa nedalo poorať takže to treba dohnať, ale ak bude pršať tak asi nič moc neporobíme.

• budes orat?
     😒

• s traktorom? ja nie 😃
    a čo budeš robiť cez víkend ty?

• Sponzor fóra
  • ideme domov na vychod, mame v plane nejaku zurku dnes vecer a zajtra mame nauku

• tak to treba využiť... 😎 sa dobre zabavte.

• neviem, ci vydrzim, som hore od skoreho rana a o chvilu ma caka 4-hodinova cesta na vychod

• tak to ti nezávidím, my ideme autom len 30km ale aj to mi stačí.

• cfh156 no zapacili sa ti nejake obrucky s tych stranok co som ti poslala?

• ahoj rybiicka.aj ja ta pekne vitam.tak do toho vhupneme v jeden den 😉

• potrebovala som sa zrelaxovat po tej ceste, tak pisem, ale tu uz asi nikto nie je 😞

• Ahoj cfh156 skús sa mrknúť na Podbreziny v markete majú pekné obrúčky. Aspon ja som si vybrala. A aj cenovo najlepšie v LM

• ahojte, ja tu s vami dnes moc nepobunem. musim pisat poznamky. 😒 mozno zajtra. 😉

• ahojte poradíte mi prosím niekto neviete nejakú kapelu z okolia Žiliny? ja som práve zistila že ta čo sme mali mať je práve na náš termín obsadená prosím ak niekto viete o dobreja kapele 😢

• druni ja ti z kapelou nepomozem, lebo teraz skor idu DJ, ale neboj urcite sa niekto ozve.

• Dobre ránko.
    k.c. a ty už máš vybrate obručky? a kolko si za ne dala ak sa smiem spýtť?

• Sponzor fóra
  • Dobré ránko, ako sa darí nevesty? 🙂

• vyborne, boli sme si v sobotu pre obrucky, mam vybrane stichy od piatku takze uz len aby sa jazvy dali ako-tak dokopy a bude fajn 😃

• super, už nebudeš krivkať 😉

• ahojte čo máte dneska na pláne, kto ide pracovať, študovať a kto odychovať.
    Ja už pracujem od 6:00 😐

• ja idem písať poznámky... ešte stále 😒 ale sem tam sem zavítam 😎

• a ako pokračuju prípravy na svadbu?

• dobre, otec bude objednávať víno. zatiaľ toľko. hľadám topánky, ale všade sú len špicaté. ja chcem guľaté a na cca 5cm opätku. keby som našla bolo by super.

• No ja už topánky mám. a my sme sd prípravami nepokročili 😬

• strašne mi to vadí, že je to teraz také ako keby sa nič nedielo. keby som nechodila do školy asi by ma kleplo v robote. som strašne nedočkavá.
    kam sa chystáte na svadobnú cestu?

• Ty si presne ako ja, ja som tiež strašne nedočkavá, ešte že ste tu vy a môžem s vami aspoň o tom písačť.
    na svadobnu cestu tento rok asi nejdeme ale až na budúci, bo teraz chceme kupovať auto.

• my tiež pôjdeme až budúci rok, teraz sa chceme vybrať niekam do okolia Komárna hľadám kam. okrem Patiniec neviem kam by sa dalo ísť...

• Pozerala som si tvoj album a ten náromok a náhrdelník su krásne, to si si už kupila a kde si to zohnala.
    ja hladam daku bižu že by som si cez internet objednala ale nič som nenašla 😞

• nájsť som našla ale nekúpila, v Kn jednej predajni majú. to len rozmýšlam či by sa mi to hodilo k šatám. čo povieš?

• ako je to krásne ale to by bolo najlepšie keby si si to vyskúšala k šatám. ja si myslim ale že by ti to aj šlo

• veď uvidím, neako to vymyslím dovtedy. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov