Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • a to tu nikto dneska nieje okrem nás dvoch.
    inač na tych fotkach v tom albume vypadaš už trošku staršie ale na tejto čo máš tu vypadáš tak na 17 - dufam že si sa nenahnevala 😬

• 😃 😃 😃 mám 19, dva dni po svadbe budem mať 20. prečo by som sa mala hnevať. to je dobré. keď budem mať 30 budem vyzerať na 28. 😎

• cafte tak vtom mas cfh pravdu tu sa mi erica zda pod 18 a v albume nad 18 😃
    inak ja posielam pozvanky uz teraz, lebo o svadbe skoro nikto nevie okrem nasich surodencov 😉

• Sponzor fóra
  • si zlatá, vieš lebo už som zažila aj dačo take že som jednej babe povedala že vypadá na 16 a mala 20 tak sa normalne trochu nahnevala 🙂

• ako stalo sa mi už že si pýtali občiansky jedíný jeden raz, v tedy ma to fakt dorazilo lebo zas na 14 nevyzerám. teda dúfam že nie. 😃 dám si inú fotku baby. 😎

• už nekrivkám, síce zadok ešte bolí keď celý deň sedím a nerobím všetky činnosti ako obvykle, ale už je dobre. Inak Erika, fakt vyzeráš hrozne mladučká, ale je to super, oceníš, keď budeš mať 30 a budú ti tipovať 22 🙂

• veď vravím 😃 táto foto sa vám páči viac? 😬

• ja som si uz zvykla, ze mi ludia tipuju vela rokov a preto som milo prekvapena, ked mi niekto tipuje menej, ale to sa mi stalo len raz 😃 😃 😃 😃 ostatni co mi tipovali menej mi chceli len polichotit 😃

• no ja sa potom neodvážim ani typnúť, väčšinou sa netrafím a poviem o dosť viac. heh no 😵

• ahojte 🙂 erika, aj na tejto druhej fotek vyzeras stale velmi mlado 😉
    mne ludia nikdy netipovali menej ako mam 🙂 takze podla mna je lepsie, ked ti povedia menej 😉

• čo už so mnou 😵

• ale tu už vypadaáš na 18nasť 😃
    Yvetta ty máš tiež svadbu 14.6.
    a ako idu prípravy

• u mna super mame zatial pozvanky a oznamka a planujeme ist hladat prstienky 😉

• rybiicka ty si na tom ako s prípravamy?

• jaaaj, ako tak citam vase prispevky, tak velmi zle 😃 nemam takmer nic 🙂 ale nastastie saty som si uz vybrala - tento vikend som obehala salony u nas a nasla som 🙂 ale take ze oznamenia alebo prstene nehrozi 😃 😃

ozaj, oznamenia si davate niekde robit alebo si sami robite?

• Sponzor fóra
  • my sme si dali roboiť.
    ašvagrov bratranec robí v tekej firme tak on prišiel ku nám domov a ukazal na ponuky a my sme si už len vybrali

• ja som davala robit oznamenia, lebo sama nato nemam cas....ooo, ale inak robila som ich tak skoro preto, ze o svadbe nikto nevie inak by som to nechala tak cca 2 mesiace pred svadbou 😉

• ja som si ich dala tlačiť, pôvodne som chcela mať svoje, ale som anititalent na navrhovanie v pc. a aké šaty si si vybrala? kde?

• saty mam zo salonu sophia elegant u nas v zamkoch, a bohuzial nemaju webovu stranku 😐 su jednoduche - korzetove, ale velmi pohodlne 🙂 a dobre som sa v nich citila 🙂

• to je ten čo je neďaleko Harley Davidson baru?

• ano presne ten 🙂

• ahojte, tak konecne mam chvilku cas a je tu aj dost zivo 🙂, co ma strasne tesi
    ericca: mne sa tato fotecka paci
    az teraz som sa od rana zastavila, makam jak taky drak 🙂
    ja som bola pred rokom a pol s triedou na skolskom vylete (ako dozor)a ked sme stali pred vchodom, tak sa ma spreivodkyna pytala, kde mame ucitelku alebo iyn pedagogicky dozor 🙂 Mne to strasne lichoti

• rybiicka tam som bola, tá pani bola dosť neochotná 😒 , ale šaty celkom pekné 🙂
    seagull treba aj oddychovať 😉

• zaujimave, lebo mne sa zdali az prilis ochotne 😃

• ja som tam bola ešte v októbri minulý rok s tým že som si chcela neaké vyskúšať. a ona že ešte je čas a pozrite si katalóg, tak ma znechutila. v bielom salóne mi dovolila vyskúšať. tak som sa do jených hodila. 🙂

• ja som bola tiez dakedy na jesen minuly rok aj s kamaratkou a v pohode sme si mohli vyskusat 🙂 asi nemala vtedy dobry den 😉
    biely salon to je v dome sluzieb na korze? taka starsia pani tam je...

• ano to je on. strašne milá tá pani.

• hej, je mila, bola som aj tam skusat, ale nesadli mi tie saty ... a zas take, co sa mi pacili u nej v katalogu, nemala v salone 🙂

• ved oddychujem, ked mam co i len sekundu, uz pisem 🙂

• ona má demetrios no, tie ceny, ja si to nemôžem dovoliť, ale krásne boli.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov