Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
a to tu nikto dneska nieje okrem nás dvoch. inač na tych fotkach v tom albume vypadaš už trošku staršie ale na tejto čo máš tu vypadáš tak na 17 - dufam že si sa nenahnevala :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D mám 19, dva dni po svadbe budem mať 20. prečo by som sa mala hnevať. to je dobré. keď budem mať 30 budem vyzerať na 28. 8-)
Odpovedať
cafte tak vtom mas cfh pravdu tu sa mi erica zda pod 18 a v albume nad 18 :-D inak ja posielam pozvanky uz teraz, lebo o svadbe skoro nikto nevie okrem nasich surodencov ;-)
Odpovedať
si zlatá, vieš lebo už som zažila aj dačo take že som jednej babe povedala že vypadá na 16 a mala 20 tak sa normalne trochu nahnevala :-)
Odpovedať
ako stalo sa mi už že si pýtali občiansky jedíný jeden raz, v tedy ma to fakt dorazilo lebo zas na 14 nevyzerám. teda dúfam že nie. :-D dám si inú fotku baby. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
už nekrivkám, síce zadok ešte bolí keď celý deň sedím a nerobím všetky činnosti ako obvykle, ale už je dobre. Inak Erika, fakt vyzeráš hrozne mladučká, ale je to super, oceníš, keď budeš mať 30 a budú ti tipovať 22 :-)
Odpovedať
veď vravím :-D táto foto sa vám páči viac? :-N
Odpovedať
ja som si uz zvykla, ze mi ludia tipuju vela rokov a preto som milo prekvapena, ked mi niekto tipuje menej, ale to sa mi stalo len raz :-D :-D :-D :-D ostatni co mi tipovali menej mi chceli len polichotit :-D
Odpovedať
no ja sa potom neodvážim ani typnúť, väčšinou sa netrafím a poviem o dosť viac. heh no x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) erika, aj na tejto druhej fotek vyzeras stale velmi mlado ;-) mne ludia nikdy netipovali menej ako mam :-) takze podla mna je lepsie, ked ti povedia menej ;-)
Odpovedať
čo už so mnou x-)
Odpovedať
ale tu už vypadaáš na 18nasť :-D Yvetta ty máš tiež svadbu 14.6. a ako idu prípravy
Odpovedať
Článok sa načítava...
u mna super mame zatial pozvanky a oznamka a planujeme ist hladat prstienky ;-)
Odpovedať
rybiicka ty si na tom ako s prípravamy?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, ako tak citam vase prispevky, tak velmi zle :-D nemam takmer nic :-) ale nastastie saty som si uz vybrala - tento vikend som obehala salony u nas a nasla som :-) ale take ze oznamenia alebo prstene nehrozi :-D :-D ozaj, oznamenia si davate niekde robit alebo si sami robite?
Odpovedať
my sme si dali roboiť. ašvagrov bratranec robí v tekej firme tak on prišiel ku nám domov a ukazal na ponuky a my sme si už len vybrali
Odpovedať
ja som davala robit oznamenia, lebo sama nato nemam cas....ooo, ale inak robila som ich tak skoro preto, ze o svadbe nikto nevie inak by som to nechala tak cca 2 mesiace pred svadbou ;-)
Odpovedať
ja som si ich dala tlačiť, pôvodne som chcela mať svoje, ale som anititalent na navrhovanie v pc. a aké šaty si si vybrala? kde?
Odpovedať
Profilova fotka
saty mam zo salonu sophia elegant u nas v zamkoch, a bohuzial nemaju webovu stranku :-| su jednoduche - korzetove, ale velmi pohodlne :-) a dobre som sa v nich citila :-)
Odpovedať
to je ten čo je neďaleko Harley Davidson baru?
Odpovedať
Profilova fotka
ano presne ten :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak konecne mam chvilku cas a je tu aj dost zivo :-), co ma strasne tesi ericca: mne sa tato fotecka paci az teraz som sa od rana zastavila, makam jak taky drak :-) ja som bola pred rokom a pol s triedou na skolskom vylete (ako dozor)a ked sme stali pred vchodom, tak sa ma spreivodkyna pytala, kde mame ucitelku alebo iyn pedagogicky dozor :-) Mne to strasne lichoti
Odpovedať
rybiicka tam som bola, tá pani bola dosť neochotná :-S , ale šaty celkom pekné :-) seagull treba aj oddychovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zaujimave, lebo mne sa zdali az prilis ochotne :-D
Odpovedať
ja som tam bola ešte v októbri minulý rok s tým že som si chcela neaké vyskúšať. a ona že ešte je čas a pozrite si katalóg, tak ma znechutila. v bielom salóne mi dovolila vyskúšať. tak som sa do jených hodila. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola tiez dakedy na jesen minuly rok aj s kamaratkou a v pohode sme si mohli vyskusat :-) asi nemala vtedy dobry den ;-) biely salon to je v dome sluzieb na korze? taka starsia pani tam je...
Odpovedať
ano to je on. strašne milá tá pani.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, je mila, bola som aj tam skusat, ale nesadli mi tie saty ... a zas take, co sa mi pacili u nej v katalogu, nemala v salone :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved oddychujem, ked mam co i len sekundu, uz pisem :-)
Odpovedať
ona má demetrios no, tie ceny, ja si to nemôžem dovoliť, ale krásne boli.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?