Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • Obaja niesme priamo z LM skorej to okolie. A vy ste priamo?

• nie my sme tiež okolie

• my k pierkam dávame ešte zelené ale neviem teraz si spomenuť ako sa to volá
    už viem Mirta 😒

• Sponzor fóra
  • ahojte, bola som trocha zaneprazdnena... 😵
    ja mam info, ze najlepšie je pochodit kvetinarstva a priamo tam sa spytat, kolko dopredu treba objednat kyticu,lebo niektore uz mozu ma objednavky a niektore este nie a niekde sa uz moze objednavat aj 3 mesiace pred svadbou... 🙂

pierka pre hosti mam uz kupene 🙂 a pre svedkov a rodicov budu trocha vacsie - s tym mi tiez pomohla skvela kamoska majka 🙂

• rybiicka ďakujem za názor.
    drobná otázka, odkiaľ ste vzali prezývky? ja z mena.

• ja tak isto 😃

• ako ti vzniklo z mena rybiicka? 😮
    mne vymyslel prezývku kamarát keď ma namiesto erika začal volať erica. 😃

• ja to mam z priezviska 🙂 a nesie sa to so mnou uz veeeeeelmi dlho 😃

• a ja som si to vymyslela podla jednej firmy lebo iné čo som dala tak všetko už niekto používal 😃

• podľa firmy? to by mne asi nenapdlo.

• no ja som vedla seba akurat mala paier tej firmy a to je skratka

• erika, nevies nahodou o dakom dobrom kameramanovi v okoli nz? lebo to nam este stale chyba 😐

• kto čo robíte? ja študujem na VŠ v zámkoch. podnikanie v obchode a cestovnom ruchu.

• ja som uz par rokov po VS, nuz zarezavam v praci 😉

• no keby si mala iný termín poradila by som ti toho nášho z kn, ale nepoznám to tu veľmi. napadá mi len Bertok video, ale tí sú z DS.

• Sponzor fóra
  • konecne mam chvilocku, ale uz nestiham za vami
    ja som si pierka robila sama, ale material som musela nakupit, tak sa mi vidi, ze to vyslo narovnako,akurat, ze tie moje su moje a robila som ich sama

• a v akej farbe budete mat vyzdobu?

• ako si na tom z rigorozkou? veľa ešte treba?

• ja pracujem v jednej firme - vybavujem reklamácie - papierovačky.

• moja rigorozka sa ma bezo mna fajn, rovnako ja bez nej 🙂 Uz sa to trosku rozbehlo, uz mi treba len 2 projekty a nejake obkecy okolo toho, ale ja mam len problem z casom, lebo na to, aby som vypotila nieco normalne, potrebujem viac casu naraz a nie po hodinke kazdy den.
    okrem toho mam aj v praci dost, nemozem odbehnut skor, ale snad to prezijem, cez VN si na to este poriadne sadnem a snad to uz dokoncim - a potom budem stresovat kvoli promociam, lebo mi nejak vychadza, ze budu v juni, tak dufam, ze den pred svadbou, aby ma vystrelo

ja som si tvrdo vybojovala zlatu, zelenu a bielu farbu

• ja som vybrala červenú farbu, presne neviem akú červenú, ale nie bordovú, neakú takú aké sú aj ruže.

rigorozka je potom niečo ako bakalárska práca, nie? ja dúfam, že sa k nej dostanem a vytiahnem neakú tému čo my sadne. veľa by som chcela čo? 😃

• rigorozka je postrgradualna praca, nieco ako doktorat, ja uz mam Mgr., a teraz by som rada PadDr. -doktor pedagogiky
    nemyslim, ze chces vela, treba vela chciet

• ja som si vybrala prave bordovu v kombinacii s kremovou 🙂
    seagull tak zelam vela stastia pri pisani prace, poznam tie stresy 😉

• rybiicka ty máš akú VŠ?

• chodila som do BB na ekonomicku

• a aj pracuješ v odbore?

• 🙂 robila som v pribuznom, ale teraz uz nie 😉

• no kam ste sa podeli?

• prajem dobre ránko nevestičky. 🙂

• ahoj 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov