Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • ahoj tak čo máš dneska na pláne?

• ešte stále poznámky píšem, a mala by som sa aj učiť. neako mi ten predmet nedáva zmysel. viem na čo slúži marketing, ale tie aplikácie majú s tým pramálospoločné.

• na den D máš niečo nové 😉

• Sponzor fóra
  • od včera nič, čakám kedy mi príde sms, že si môžem ísť pre svietniky a oznámenia.

• Halo tu tak poctivo všetky makate?
    terba aj oddych 😃

• ahojte 🙂 veru treba aj oddych, ved praca nie je zajac, neutecie 😃

• čo máte nové 😬

• ja mam nove to, ze sa mi chce starsne spat, ale ked tak nad tym uvazujem, tak to vobec nie je nove 😞 ja tento tyzden co sa tyka priprav uplne vypustam, nejak na to nemam naladu, cez vikend som poriesila, co sa dalo a teraz si chcem oddychnut, cez vikend konecne ideme niekde mimo, tak sa tesim

• ja by som aj rada riešila, ale momentálne nemám s čím pohnúť ohľadom svadby. 😐

• erika, citas mi myslienky 😃

• nemám do čoho pychnúť... okrem tých poznámok čo sa mi nechce písať. 😒

• som si vcera zacala robit zasadaci poriadok, ale stale mi to este nesedi.... 😐

• to bola prvá vec ktorú som si spravila po zozname hostí 😃

• No a ja som na tom takisto ako ericca
    akurat nám treba isť vyberať obrúčky ale drahý nema tento týžden čas 😐

• to je najhoršie na celom to čakanie keď nemáme čo robiť... dožiera ma to

• Sponzor fóra
  • znova ste všetky na obede? 😃 dajte si niečo dobré aj za mňa 😉

• Hallo je tu niekto 😬

• jedine ja tu trčím celý deň 😃

• ja som tu tiez, ale mam dost prace, tak nestiham tolko pisat 🙂

• aj ja som tu celý deň ale ked nikto nič nepíše 😃

• ja stihma baby len citat 😞

• no dnes sme toho veľa nepopísali, máme stagnáciu v prípravách 😕

• som si vsimla, ja tiez, ale ja umyselne, akurat mi maminka poslala este par foto z vyzdoby, co mi krstna nachystala, tak som to stihla zavesit na web
    ale nechce sa mi momentalne zaoberat svadbou, ani sama neviem preco, ale cez vikend ideme na oravu, tak sa tesim, ze si oddychnem

• mňa by zas bavilo momentálne vybavovať, ale nie je čo. jedine topánky a pierka.

• mozno si treba niekedy od toho aj oddychnut, ja uz som bola dost podrazdena, ze to nevychadza, ako chcem a tak som si povedala, ze podstata toho celeho je inde a hlavne ja musim byt v pohode a musim zacat uz teraz, a tak som bola vcera v solarku a relaxujem, kde sa da

• No tak ja som na tom presne tak isto ako ericca 😬
    Momentálne nemáme čo vybavovať

• tak vy ste podstivo pracujúce ženy, ale keď nemám školu tu trčím a obhliadom mojusvadbu a beremese kedy niekto napíše. závisláčka no. tak ja by som rada zariaďovala, nemám rada keď niečo dlho stojí.

• Ja som zase už nedočkavá 😃
    preto hladam čo by som mohla zariadovať

• súhlasím s cfh

• pridavam sa tiez k erike a cfh 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Senec
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov