Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
a baby chcela som sa opýtať, nechty si idete dať robiť umelé alebo len svoje upraviť
Odpovedať
Profilova fotka
ja si planujem dat len spevnit svoje vlastne a aj namalovat :-)
Odpovedať
ja ešte neviem, kamarátka sa s tým zaoberá ona mi potom poradí. nechcem mať hranaté, ale mandľové.
Odpovedať
Profilova fotka
ja nechcem umele, strasne to znici povodny nechet, mamky mi zaobstarala vitaminky, aby stacilo len namalovat
Odpovedať
rybiicka ty nevieš niečo na predĺžený víkend v okolí kn okrem Patiniec?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz si na nic take nespominam, ale ak, tak ti dam vediet ;-)
Odpovedať
to by bolo strašne fajn, lebo tento rok sa nedostaneme na riadnu svadobnú cestu.
Odpovedať
baby riešite už také veci ako kvetinárstvo a bižu??? neviem totiž kedy sa zvykne ísť objdenať kytice a tak.
Odpovedať
no ja ešte kyticu neriešim ale bižu už hej akurat že ešte som nič pekne nenašla ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne bude kyticku robit kamaratka, takze tiez to neriesim :-D
Odpovedať
no a kedy sa asi tak zajednava kytička, viete?
Odpovedať
no veď to je to čo neviem ani ja :-S preto som sa pýtala :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
a vieto dakto okrem nás dvoch, bo mi to nevieme
Odpovedať
asi sú na obede... :-p
Odpovedať
Ahoj cfh. Obrúčky už máme preto lebo zlato vraj má íst hore. Bude nás to stáť tak okolo 8000 obe. A na kvietky som sa pýtala, že mesiac dopredu a urobia ti ju aj podľa fotky ak máš niečo vybraté.
Odpovedať
a ake máte obručky z bieleho alebo žlteho zlata. bo my chceme kombinovane
Odpovedať
Zo žltého. Aj ja som chcela kombinované ale tam je vraj problém ked ti zhrubne prst, potom sa nedá pekne zmeniť veľkosť
Odpovedať
a kde idete mat hostinu a nevieš odkedy má isť zlato hore?
Odpovedať
ericca si ešte tu? už si poobede. ja už som napapaná. a už maš vybratu kytičku
Odpovedať
som tu, neviem akú chcem kyticu, ale mala by byť z rôznych odieňov červených ruží, tvarom neviem.
Odpovedať
a vy už mate obručky vybraté?
Odpovedať
Neviem ale asi až v apríli. Hostinu budem mať v Jáne. A vy ?
Odpovedať
my asi v Kralovej lehote alebo na Radovici ešte nevieme
Odpovedať
my máme obrúčky už vyše roka,mám ich v alume, sú zo žltého zlata. my sme ich mali ako zásnubné.
Odpovedať
A obrad v kostole alebo na úrade? Dúfam, že niesom moc zvedavá
Odpovedať
Nie v pohode my na úrade a vy?
Odpovedať
My asi priamo na hotely. Pokúšame sa to vybaviť...... ale neviem ako to dopadne.
Odpovedať
a priatela - snubenca - buducého mažela máš tiež z LM alebo okolia. ty pochadzaš priamo z LM?
Odpovedať
ahojte: chcem sa vas opytat ohladom svadobnych pierok. ake mate? staci kupit alebo aj nieco tam davate aby boli krajsie? :-)
Odpovedať
ja kúpim len pre rodičov a svedkov ostatný budú mať rozmarím previazaný stužkou.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?