Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
a ešte nájsť správny čas kedy sa s ňou rozprávať.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som za neformalny pokec, niekde pri vareni a tak ;-) ja strasne kvitujem, ked ideme k buducemu svokrovi na penzion, spravi nam kavu a kecame, je to fajn, za to som vdacna
Odpovedať
sakra, ja tomu nerozumiem. ak mi na niečom záleží ide to zo mňa ako z chlpatej deky. komunikácia z očí do očí mi nejde.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze je to normalne, ak nam na niecom zalezi. Ale stale mysli na to, ze ak ten vztah poriesis hned teraz, budes mat v buducnosti vyhodu :-)
Odpovedať
Suhlasim s kockami, ja som tiez zvyknuta, ze sa rozpravame, ako bolo v skole (no to bolo vtedyi, ked som do nej chodila :-D ) alebo v praci, preto je pre Tvoju svokru neprirodzene, ze Ty sa o tom nechces rozpravat (aj pre mna by bolo, lebo mam take navyky). Skus ju pochopit - je to tak zatazko jej povedat, ako sa mas? A ked Ti bude chciet pomoct, nauc sa to milo odmietnut, prip. ukaz, ze to zvladnes + pomozes este aj jej, tak mas moznost ziskat si v jej ociach pocit, ze si sebestacna + postaras sa aj o nich... Mne niekedy tiez vadi prehnana starostlivost, ale na druhej strane som zistila, ze ja som TAKA ISTA a asi aj budem taka ista - t.j. tiez by som bola na mieste nasich mam a svokier prehnane starostliva Skus sa na to pozriet jej ocami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim, jednoduche to urcite nie je, ale dolezite ano, a ak sa to neporiesi, bude to len horsie, lebo budu vadit uz aj tie najmensie detaily a zvysi sa citlivost na probemy zatial sa ale majte, bezim domov, lebo sa tu spusta burka
Odpovedať
potom vám poviem ako to dopadlo...
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce ;-)
Odpovedať
ahojte, môj problém sa vyriešil sám od seba. x-) jednoducho som sa začala vykecávať a bolo po probléme. dnes ideme kúpiť oblek, už aj s tým som sa zmierila, teraz sa už teším. včera tu bola suseda dohodli sme s ňou zhruba to menu a dnes ideme spraviť konečný výber. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, ake jednoduche, len rozpravat sa, tesim sa s tebou :-) :-) :-)
Odpovedať
za pol hodinku by mal byť doma aj drahý a ideme kupovať ten oblek.
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobre kupte a potom sup do albumu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj, nakúpené. krásny oblek sme kúpili (vesta, sako, nohavice) k tomu kravtu a košelu a nestálo to dokopy 5000,- fantázia. treba trochu skrátiť nohavice, ale ináč sedí drahému oblek ako uliaty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj erika.a kde ste kupili oblek.u vas v KN?
Odpovedať
5000SKK ??!?? to je sila! tak to my tu v Ba mozeme zabudnut ze nieco take sa nam podari.... :-|
Odpovedať
kupovala som kn ale na druhom brehu Dunaja v Maďarsku. drahému strašne pristane, oči som z neho nespustila taký je v ňom fešný! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, tak to gratulujeme a cena je paradna, naozaj. ja radsej ani nepisem, kolko to cele vyslo nas :-) Je to kasmir? Bize, ako poznam ten pocit, ked je taky fesny, ze sa z neho ani oci nedaju spustit. Moj ma nove okuliare, bolievali ho oci, je v nich tiez fesak. :-D Das ho do albumu ericca?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:) ericca a kde v madarsku ste ho kupili? zeby sme sa tam sli tiez poobzerat ;-) lebo dako rychlo sa nam to krati ... mam obavy, aby sme stihli daky ten oblek kupit pri tomto nasom tempe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, strasne to leti, az ma to desi niekedy :-D
Odpovedať
kocky a vasi muzi chodia denno denne v obleku? Lebo ten moj ano a tak by sme chceli kupit nieco "ine" ako klasicky oblek....aby nemal pocit ze ide do prace...uvazovali sme aj o smokingu, no priznam sa ze zatial sme to nejako blizsie neriesili...neviem ani do akych obchodov mame ist.... veru sa nam to krati! a my este nemame oznamenia! ale je to este 10 tyzdnov...tak snad nam nieco brnkne do nosa :) inak uz sme v podstate vybaveni :)
Odpovedať
Profilova fotka
to barbike: ten moj chodi dost casto v obleku (aj ked sako si vacsinou nedava :-) len daky svetrik k tomu ) ale myslim si, ze nebude chciet nic super extra, on potrebuje taky oblek, ktory potom este vyuzije aj na ine prilezitosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ten moj robi v banke, takze oblek je beznym oblecenim a mne sa v tom velmi paci :-D preto sme vybrali iny, je 100% kasmir (tie su drahsie) a namiesto beznych dvoch gombikov bude mat tri, vyzera v nom paradne, kupili sme mu don paradnu koselu, taku s platickym vzorom a davame usit vestu, ktora bude aj zo tabu s latkou s reliefnym vzorom, vybrali sme cisty oblek, pasik koselu a kvety vestu, uz sa neviem dockat, ked ho v tom uvidim :-)
Odpovedať
cafte tak moj nechodi v obleku vobec takze rozmyslam, ze kde potom ten oblek po svadbe vyuzije no blbe... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ak nepriberie, tak na kazdej dalsej svadbe alebo ta sem-tam vezme na pes :-)
Odpovedať
tak on uz schudol a tak neviem ci mu ten co sme kupili este bude dobry tak sa pojde na dalsie nakupy no to je tiez blbe :-( inak kedy planujete prvy chod, lebo ja mam sobas o 15tej bez omse pocitam, ze to bude trva asi cca 50 minut potom gratulacie dalsich cca 50 minu + cesta do restiky - je blizko kostola a asi okolo 18 tej prvy chod no neviem ci skor???
Odpovedať
Profilova fotka
no, akurat toto teraz riesime. My mame sobas o 15:00 v jednom meste, pocitam na obrad 30 min. a gratulacie tiez tak, potom sa ideme na 30 min. fotit, potom sa presunieme do ineho mesta asi 30 min. Takze ja vidim predjedlo na taku 17:00, potom polievky, ja chcem tanec a potom hlavne jedlo, vobec neviem a potom sa este chceme ist fotit k vode
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame sobas o pol 4 bez omse,cize pol hodina,potom gratulacie 45 min pocitam,10 min kym prideme na hostinu.hadam okolo pol 6 uz budeme papat.a potom zduchneme na fotenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame sobas o stvrtej (hned po trutke :-D), co je cca pol hodinka, potom gratulacie a presun na hostinu (cca 10-15 min) a ked sme zajednavali menu, tak sme predjedlo zatial navrhli na cca 17.30 tusim - nuz to snad aj vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, my to mame tak, ze sa pred odchodom na hostinu zavola do restiky, aby uz chystali predjedlo, ked to mame tak daleko, tak to staci, ale vobec neviem, kedy bude to prve jedlo baby, kedy budete mat prvy tanec, po polievke, ci az po hlavnom jedle?
Odpovedať
Profilova fotka
rybiicka aspon budem teba vidiet aka budes pekna :-D ked uz ericcu nemozem :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?