Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • ja mám ryšavú 😃 ale to nevadí, ináč ja som vždy chcela byť ryšavá so zelenými očami. 😬 no nič...

• inak mate fakr krasne veci v albumoch, niektore som uz pouzila ako vzor. este sa stale neviem rozhodnut ako bude vyzerat dekoracia stola, farby mame zeleno-smotanove. jej a neviete kde by sa dali nejake pekne jemne male kosicky pre moje dve male druzicky zohnat? na ruzove lupienky 🙂 nejako sa mi nechce vyhadzovat vela penazi za ne

• on musi mat nejake poverenia od statu, ja ti ani neviem ake, nejake gulate razitko, ci co to...nastastie tuto temu riesi maminka, lebo ja by som asi nic na tu dialku nevyriesila 🙂

• Sponzor fóra
  • neviem kde by sa dali zohnať. a ty prečo nemáš album? nič v zlom len som zvedavá. 😬

• gulata peciatka - cize uradny tlmocnik, no, tak to drzim palce, inak existuje databaza sudnych alebo uradnych tlmocnikov a daju sa najst kontakty aj miesto, kde pracuju

kosicky, krasne, jemne som videla v Tescu

• v tescu? no musim pozriet. ja prave pracujem na tom, hned tam tie figurky vlozim, len mi musi moj mily ich nejako z internetu stiahnut, lebo mne to nejde 🙂

• no, buduci svokor ich kupoval ako dekoraciu na stoly do penzionu, boli fakt milucke, stali cca 50 sk, vravel ze pozicia

• no tak uz mam tie figurky v albume 🙂

• kleo: tie sú fakt krásne!

• jeej nadherne, kvoli takym by som si dala povedat, odkial ich mas?

• no na fotkach nevyzeraju tak nežne ako v skutočnosti

• poviem ti, ze aj na fotke na mna posobia strasne nezne

• lenze na celom svete su vypredane 😞 este ich nemam ale pracujeme na nich, zhaname uz v anglicku v nemecku vsade 🙂

• aj tak sú strašne nádherné 🙂

• este ich nemam, na celom svete su vypredane 😞 ale zhaname vsade kde sa da 🙂 tak ked zozenieme budem informovat 🙂

• Sponzor fóra
  • hallo, nejak tio tu nefunguje

• aj tak sú strašne nádherné! aj ja by som také prijala. odkiaľ sú?

• posobia nezne aj z fotiek, krasa

• mylujem takýto štýl či už sú to figúrky alebo obrázky, také nežné a predsa jednoducé, nepôsobý to gýčovo.

• no album sme z tejto kolekcie uz zohnali, este tie figurky 🙂

• poukazuj nám všetko pls 🙂

• ale nemam z toho foto 😞 musim pohladat a doplnim 🙂

• budeme sa tesit 🙂

• sa teším! 😎
    až teraz vidím, že píšem ako hotentot tam malo byť milujem. 😃

• juuj, mne sa to v poslednu dobu tiez stava a potom sa smejem, ako vtipne situacie z toho vznikaju

• heh no 😬 ja čakám či sa umúdri počasie, vyzeráto že bude pršať, mala by som ísť na tú poštu.

• ja sa pre dnes lucim, mam stretko mimo office, tak musis ist, lebo asi ani nestihnem

• maj sa. 🙂

• no co baby? ja somsa tesila, ze co nove si precitam a vy nic 🙂

my mame konecne pohare doma, su vysokanske,ale krasne, som rada, ze som sa spolahla na priatela 🙂, aj bublifuky som dokupila 🙂

• zmizla si a nemala som si s kým písať. tak som bola na pošte, dokúpila pierko pre starejšieho a zas som videla krásne svadobné šaty. ma chytá neistota. som povedala nejdem už do mesta, potom len vymýšlam s tými šatami. 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov