Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, preco sa vobec venujes vykladom so satami, to ze su pekne na figurine nemusi znamenat, ze by sedeli na tvoju postavu, ja si svoje uz ani nepamatam, nepozeram na ne a tesim sa ne ako mala, ale nepochybujem, ze som si vybrala dobre pierko som si v albume vsimla, mam doma pomalsi net, tak neviem,ci sa mi podari dat pohare do albumu
Odpovedať
veď ja len obzerám, som si istá že som si vybrala krásne šaty. len mi nedá nepozrieť si aj iné. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, len sa potom trapis a pochybujes :-)
Odpovedať
presne. ale už sa tým nezaťažujem. budeme teraz 4celé dni spolu. :-) sa teším.
Odpovedať
Profilova fotka
poriadne si to uzite, a sustred svoju pozornost uplne inde
Odpovedať
ahojte holky tak vsetko rychlo vybavujem, aby som to stihla do soboty, kedy ideme spat do Prahy |-| :-N
Odpovedať
ahojte yvetta čo všetko sa ti podarilo vybaiť? ja tu dnes moc nebudem, teraz sa začína naj program v meste, budú aj koncetry sa teším. x-)
Odpovedať
8-) pekny majovy den nevesty........ uz sa aj vam v brusku ozyva malicka trema ?
Odpovedať
Profilova fotka
he uz len 44 dni.ked si na to spomeniem tak ano,ale naozaj zatial len taka malicka trema ;-)
Odpovedať
aj ja mam 44 dni , mate uz vsetko prichystane?
Odpovedať
Profilova fotka
este nie.este nam nieco chyba,ale nie vela.zajtra ideme pozriet pre zenicha oblek a mne topanky.dufam ze nieco najdeme.a vy ste na tom ako?
Odpovedať
... tak my este pre zenicha koselu ,vesticku.. ostatne mame... ja mam satocky , topanky .. popolnocne saty.. budete mat svadbu v kostole? my ano , myslela som ze to bude narocnejsie co sa tyka pripravy , no knaz mal s nami este len jednu nauku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ano budeme mat v kostole.no my sme mali 7 nauk a este jedna posledna nas caka dva dni pred svadbou.no my este potom musime kupit vino,palene,nealko.a to je dufam vsetko.
Odpovedať
... takze vam farar dal zabrat? mate uz aj oznamenia? o kolkej mate sobas? my o 16.00... tento tyzden sme vyzdvihli obrucky a oznamenia...
Odpovedať
Profilova fotka
mame vsetko ostatne,kuk album.sobas mame o pol 4.a ty si album nespravis?
Odpovedať
.......jej pekne.... ano prave som uvazovala , ze si spravim..
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava.ake mate obrucky?biele,zlte zlato?
Odpovedať
...... mame kombinaciu bieleho a zlteho zlata ..... snubenec ma domka , vsetko pofotim a v priebeho tyzdna si pozries.. saty som si kupovala , takze budem mat vlastne .. novucicke.. vy mate krasne obrucky.. popolnocne mas temperamentne saty..
Odpovedať
:-) trutka , maj krasny den... a nezabudni si dat s nastavajucim pusu pod ceresnou......
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne.vtedy som chcela trojstvrtove,ale teraz by som brala dlhe a princeznovske.aj mne pani v salone vravela ze tie co budem mat ja,prisli dva tyzdne pred tym,ako som ich zajednala.takze ich budem mat prva. ahoj Mirka.mate nadherne pohare :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to amarelka: kde budete mat sadbicku? pozeram, ze mas napisane Michalovce :-) my uz mame nauky skoncene, mali smenacvik, mala som z toho zazitok :-) a mame pohare - konecne, uz som sa nevedela dockat, kedy ich dam do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
amarela podobne :-D
Odpovedať
..... na zemplinskej sirave bude svadobna hostina...my s naukami asi len zacneme, pretoze fakt sme boli len raz..
Odpovedať
seagull ...... krasne pohare , a kde si kupila tie ozdoby do vlasov......?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, kde na sirave? my na luci. Ozdobky mam z Trebisova :-)
Odpovedať
ahojte dievcata, chcem sa opytat, uz ste riesili prvy svadobny song? myslim ten ktorym sa zacina cela tancovacka...lebo ja nechcem nejaku ludovku....aj ked je to tradicia...chcela by som nieco co by textom a hudbou vyjadrovalo nasu lasku...napr. sting every breath you take, alebo I will always love you...ale to sa mi zda take otrepane...a prilis sprofanovane... mate vy nejake napady?
Odpovedať
:-) seagull ....... na medvedej hore........ je tam krasny vyhlad na siravu...
Odpovedať
babike......... ja tiez nechcem ludovku....... rozhodujem sa medzi mariah carey a houston ..... i boccelli by bol super..
Odpovedať
Profilova fotka
barbike: my sme mali valcik Na krasnom modrom Dunaji :-D cely 13 minutovy :-D je tu nejaka tema o prvom songu, kde kocky pisali svoje tipy,mozno ti to pomoze, treba pohladat vo fore ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my zas budeme na tu medvediu horu vidiet :-) vyhlad mate i vy paradny :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?