Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • tento by uz mal normalne fungovat 😉

• Sponzor fóra
  • Cauko baby.Zdravim Vas vsetky.My mame nasu svadbu v maji.Dufam,ze to nevadi,ze pisem do tejto temy.Chcem si s niekym poklabosit,vymenit rady a postrehy.A aj sa poradit.Mozte mi pisat,aj cez Internu postu alebo aj tu.Dik

• ahojte ste tu niektora?

• ahojte, my sme sa celé popoludnie túlali po meste. ja som si konkrétny prvý song nevyberala, len nech je to slaďák keďže neviem poriadne tancovať a drahého neviem donútiť aby ma trochu učil. 😐

• my uz mame vybrany, vybrala nam ho maja sestricka, proste urcila, nam sa pacilo a bolo.
    Erika co budes davat na stoly kym tam pridete. Len vyzdobu a nejake to nealko, alebo aj alko, kolace?

• to neriešim, to zariadia v hotely. ale asi budú aj koláčiky na stole.

• tak dobre ani my to nebudeme riesit

• to ericca: ako bolo v meste?

my na stoloch chceme vodicku a ovocie,pripitok,predjedlo po pripitku, kolace po polievke

• dobre, aj dnes pojdeme von. 🙂 idem do skoly tak sa tu majte. 😉

• ahojte babenky!

mne sa po tom volne vobec nechce a nejak ma pobolieva hlava 😞 ako sa mate vy?

• 🙂 AHOJ , VYBORNE KED SI SPOMENIEM ZE PAR DNI SME V BIELOM.. TAKZE VY BUDETE MAT VYHLAD NA NAS? TO JE SUPER

• ahojte 🙂
    ako pokracujete s pripravami? mate nieco nove? 🙂 ja som vcera kupila drahemu koselu aj kravatu k mojim popolnocnym satam, tak aspon mam o jednu starost menej 😉

• to amarela: ale my to mame o tyzden neskor 🙂

my maem nove pohare 🙂 konecne, a inak riesime uz len papier na oznamka a hudbu

• Sponzor fóra
  • Hi girls...uz som tu davno nepisala,lebo som nemala cas a teraz sa len hrozim,kolko toho nemam este povybavovaneho 😬 v Chcem sa vas spytat kolko kolacov pocitate na jednu osobu?Dnes by sme to mali zarezervovat a nemam predstavu. Ta pani nam hovori,ze treba pocitat 15-20 kolacov na hlavu. Kolko mate vy?Dakujem...

• ahoj
    uz sme to tu riesili, ale nezhodli sme sa 🙂 my mame 60 ludi a zakuskov nude cca 600 od cukrarky a este pocitam s nejakou 100 od znamych

• cize davas okolo 12 ks na osobu...ja si myslim, ze to bude stacit.a ked sme pri tom pocitani, ako pocitate alkohol?

• ahojte, my sme rátali 4-5ks zákuskov čo sa zje na hostine a 10-15ks ide do výslužky. dokopy sme objednali 600ks zákuskov. ako ste sa dnes mali?

• Ericca a kolkych ludi budes mat na svadbe?Uz mate vsetko ostatne povybavovane?

• do 60ľudí tuším je už všetko zariadené. iba také drobnosti treba už len.

• my sme tie zakusky vyriesili tak, ze kolko bude, tolko sa rozda, kopec tort a tak

alkohol je mimo moju starost, ani netusim coho kolko, ale viem, ze napr. moj otec presne vie, ktoco pije a asi aj to kolko, k vysluzke dostane kazdy chlap flasu vina

• ahojte.my sme dnes boli na nakupoch.kupili sme drahemu v Madarsku oblek s vestickou,nadherny,taky chutny bol v nom 😃 a 2 kosele aj po polnoci,len este musime kupit kravaty.a to co sme kupili nas vyslo len 3100 Sk.a este som si kupila pod saty podprsenku 😉

• u nas je uz hokejove sialenstvo, vlajka vyvesena, telka nazhavena a svadba v uzadi 🙂

3100? to je nejak malo za oblek,vestu a dve kosele? aspon sa mi zda? aky je ten oblek?

• komplet oblek s vestou stal 2500.klasicky oblek,najprv chcel len cierny.ale nie je uplne tmavy cierny a su v nom take jemne pasiky.v madarsku sa oplati nakupovat.podprsenka co u nas stoji 760 Sk,tak ja ju mam za 400

• kupovali sme ho v normalnom obchode s oblekmi a kostymami

• a to je oblek zo 100% kasmiru? alebo taka ta klasika v kombinacii? a co ak sa nieco stane, mozete to reklamovat?

• no tak to sa tej pravej pytas,co nevie po madarsky 😃 ale to asi nie je 100 % kasmir.teda urcite.drahy nema pracu kde treba nosit obleky,takze na ten jeden den bude dobry.ale preberal o sto sest.vo 4 obchode si vybral,uz som myslela ze to bude beznadejny pripad.nikde sa mu nepacil material.ja som si topanocky nezohnala,uz ked som sa zmierila s tym ze nebudu sandalky a chcela si kupit take s plnou spickou tak nemali moje cislo 😦
    reklamovat myslim sa to bude dat.

• ved aj ericca bola tam nakupovat,a bola tiez spokojna s Viliho vyberom 😉

• ahoj trutka rada ta tu vidim....... co mas nove? kupili ste oblek? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov