Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja by som mala pracovať, ale nechce sa mi dnes absolútne nič.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ako často chodievaš domov???
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no baby.. ja vážne rozmýšľam, že budem mať fialové topánky k svadobným šatám.. ALE! drahý má tmavohnedý oblek so svetlým prúžkom, tak neviem či by to nebolo nejaké divoké keby som mu dala fialovú kravatu =-) šaty by som dala neviem či úplne biele, alebo také trošku maslové :-S prijímam rady!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
oni sa spolu hodia tie farby, ale neviem.. asi sa už vážne nudím :-D mňa štve, že nejdem zohnať pekné biele topánky :-N teda našla som v amerike, no neviem či to idem risknúť.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Simi také isté topánky ako máš v albume nájdeš v každej dobre obuvy, ja som veľmi podobné videla aj v Ľubici aj u nás v meste v tých pravých slovenských obchodoch. Keby mal drahý ten oblek čierny tak by som to asi riskla, ale s tmavohnedým by som asi až tak moc neexperimentovala, ale zase keď k tomu zladíš kyticu a pierko a výzdobu tak by to mohlo byť pekné, v tom momente by som asi volila krémové šaty
Odpovedať
no tak to by som teda chcela vidieť obchod kde majú také topánky.. =-) ja som sa zatiaľ so žiadnymi peknými nestretla..
Odpovedať
Profilova fotka
Simi presne také ako máš v albume mali u nás v SE, ale mne sa také protivia tak som si iba škaredo zahundrala a hladala som ďalej tenisky 8-)
Odpovedať
ktoré konkrétne myslíš, miška??? pošli link.. (mimochodom ja som tiež tenisková, ale na svadbe chcem byť za dámu a nechcem byť trpaslík, tak preto tie črievice vysoké :-D )
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Táni tie na obrázku číslo 3, tie maslové. Ja by som si do takého nohu nikdy v živote nedala, nechcem na vlastnej svadbe trpieť ako mulica a radšej budem na vlastnej svadbe vyzerat ako záhradný trpaslík, veď takú ma všetci poznajú a takú ma aj majú radi a ja si chcem tento deň vychutnať bez stresov že sa zabijem po ceste k oltáru. Veď princezné a dámy nemusia mať len vysoké opätky, kedysi vysoké opätky nosili len ženy najstaršieho povolania, v spoločnosti bol dlho udržiavaný zvyk že na nohu dámy patria topánky z opätkom do 5 cm aby nepôsobila žena príliš lacne. Históriu som študovala 4 roky a občas som sama neverila aké dámy v minulých storočiach boli považované za dôstojné a vysokopostavené a čo boli vyslovene ku... pre aristokratickú spoločnosť
Odpovedať
tak ako topánky na obr. 3 majú z tých všetkých asi najnižší opätok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pani moji všímaš ako už som ťa nazvala že Táni...och chúdatko moje, to je tak ked je clovek prepacovaný :-N
Odpovedať
nevadíííííí ;-)
Odpovedať
baby aky mate nazor na biely oblek pre zenicha?? :-)
Odpovedať
ruza, nebudete velmi splyvat? ale to je len moj nazor.. simi, skoda, ze my nie sme vysoke, aby sme na svadbe vyzerali ako damy :-D myslim si, ze tymi topankami nic nepokazis.. ved ked budes sediet, mozes si ich vyzut, pod stolom to aj tak nik neuvidi.. urcite by som na tvojom mieste kupila jedny z tych peknych, co mas v albume, ked chces byt vyssia :-)
Odpovedať
táni, teraz ide skôr o farbu ako o výšku :-D na výške mi až tak nezáleží.. ak budú krásne najkrajšie, nech majú aj 10cm, ja to vydržím tých 5-6 hod :-D
Odpovedať
ja by som brala biele.. a k popolnockam tie farebne - ale kedze ty nebudes mat asi klasicku svadbu /predpokladam ze sa nebudes prezliekat/, tak poradit neviem
Odpovedať
neviem ci splyvat..ale xcela by som tematickejsiu svadbu, cize nie klasicky oblek pre zenicha
Odpovedať
a aku tematiku svadby chces
Odpovedať
historicku
Odpovedať
a do toho chces zakomponovat biely oblek? by som vybrala nieco dobove ;-) :-D
Odpovedať
biela.ruža tak potom je pre teba niečo takéto: http://www.frantisekpetko.sk/index.ph... neviem ako to zobrazí, ale tam na spodu je historická tématika ;-)
Odpovedať
no xcela som, ale neviem ci sa take da zohnat realne :-(
Odpovedať
jeeej simi dakujem..myslis tych v tom cervenom? :-D :-D :-D noo ale xcela by som od nich vediet zkade podobne veci maju :-p
Odpovedať
simca, tu holku som videla na fb.. celu jej svadbu. kamarat ju ma v priateloch.. oni mali doslova HISTORICKU svadbu. bolo to krasne :-)
Odpovedať
su tam podareni 8-) aj ked henten styl oblecenia a dobu som zrovna nemyslela :-D
Odpovedať
tak si mozes zvolit inu dobu.. ale proste vidis aky styl si niekto predstavi /aj ja/ pod "historickym" :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?