Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ja by som mala pracovať, ale nechce sa mi dnes absolútne nič.. 😴

• Sponzor fóra
  • ako často chodievaš domov???

• no baby.. ja vážne rozmýšľam, že budem mať fialové topánky k svadobným šatám.. ALE! drahý má tmavohnedý oblek so svetlým prúžkom, tak neviem či by to nebolo nejaké divoké keby som mu dala fialovú kravatu 🤔 šaty by som dala neviem či úplne biele, alebo také trošku maslové 😒 prijímam rady!!! 😉

• oni sa spolu hodia tie farby, ale neviem.. asi sa už vážne nudím 😃 mňa štve, že nejdem zohnať pekné biele topánky 😬 teda našla som v amerike, no neviem či to idem risknúť.. 😞

• Simi také isté topánky ako máš v albume nájdeš v každej dobre obuvy, ja som veľmi podobné videla aj v Ľubici aj u nás v meste v tých pravých slovenských obchodoch. Keby mal drahý ten oblek čierny tak by som to asi riskla, ale s tmavohnedým by som asi až tak moc neexperimentovala, ale zase keď k tomu zladíš kyticu a pierko a výzdobu tak by to mohlo byť pekné, v tom momente by som asi volila krémové šaty

• no tak to by som teda chcela vidieť obchod kde majú také topánky.. 🤔 ja som sa zatiaľ so žiadnymi peknými nestretla..

• Simi presne také ako máš v albume mali u nás v SE, ale mne sa také protivia tak som si iba škaredo zahundrala a hladala som ďalej tenisky 😎

• ktoré konkrétne myslíš, miška??? pošli link.. (mimochodom ja som tiež tenisková, ale na svadbe chcem byť za dámu a nechcem byť trpaslík, tak preto tie črievice vysoké 😃 )

• Táni tie na obrázku číslo 3, tie maslové. Ja by som si do takého nohu nikdy v živote nedala, nechcem na vlastnej svadbe trpieť ako mulica a radšej budem na vlastnej svadbe vyzerat ako záhradný trpaslík, veď takú ma všetci poznajú a takú ma aj majú radi a ja si chcem tento deň vychutnať bez stresov že sa zabijem po ceste k oltáru. Veď princezné a dámy nemusia mať len vysoké opätky, kedysi vysoké opätky nosili len ženy najstaršieho povolania, v spoločnosti bol dlho udržiavaný zvyk že na nohu dámy patria topánky z opätkom do 5 cm aby nepôsobila žena príliš lacne. Históriu som študovala 4 roky a občas som sama neverila aké dámy v minulých storočiach boli považované za dôstojné a vysokopostavené a čo boli vyslovene ku... pre aristokratickú spoločnosť

• tak ako topánky na obr. 3 majú z tých všetkých asi najnižší opätok 😃

• pani moji všímaš ako už som ťa nazvala že Táni...och chúdatko moje, to je tak ked je clovek prepacovaný 😬

• Sponzor fóra
  • nevadíííííí 😉

• baby aky mate nazor na biely oblek pre zenicha?? 🙂

• ruza, nebudete velmi splyvat? ale to je len moj nazor..

simi, skoda, ze my nie sme vysoke, aby sme na svadbe vyzerali ako damy 😃 myslim si, ze tymi topankami nic nepokazis.. ved ked budes sediet, mozes si ich vyzut, pod stolom to aj tak nik neuvidi.. urcite by som na tvojom mieste kupila jedny z tych peknych, co mas v albume, ked chces byt vyssia 🙂

• táni, teraz ide skôr o farbu ako o výšku 😃 na výške mi až tak nezáleží.. ak budú krásne najkrajšie, nech majú aj 10cm, ja to vydržím tých 5-6 hod 😃

• ja by som brala biele.. a k popolnockam tie farebne - ale kedze ty nebudes mat asi klasicku svadbu /predpokladam ze sa nebudes prezliekat/, tak poradit neviem

• neviem ci splyvat..ale xcela by som tematickejsiu svadbu, cize nie klasicky oblek pre zenicha

• a aku tematiku svadby chces

• historicku

• a do toho chces zakomponovat biely oblek? by som vybrala nieco dobove 😉 😃

• no xcela som, ale neviem ci sa take da zohnat realne 😞

• jeeej simi dakujem..myslis tych v tom cervenom? 😃 😃 😃 noo ale xcela by som od nich vediet zkade podobne veci maju 😛

• simca, tu holku som videla na fb.. celu jej svadbu. kamarat ju ma v priateloch.. oni mali doslova HISTORICKU svadbu. bolo to krasne 🙂

• su tam podareni 😎 aj ked henten styl oblecenia a dobu som zrovna nemyslela 😃

• tak si mozes zvolit inu dobu.. ale proste vidis aky styl si niekto predstavi /aj ja/ pod "historickym" 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov