Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Nie niee som vizážistka :-D ;-) Baby idem majte sa večer prídem
Odpovedať
Profilova fotka
jaj aha - som myslela, ze bo bola robit makeup, nie dat si robit :-D :-D Ja som si tiez bola dat robit 2 krat - raz tu v UK s Clinique makeupom a bolo to velmi dobre, a minuly rok na bratovu svadbu v salone v NMNV a tiez dobre .....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala profi make-up iba na stuzkovej a nebolo to bohvieco ..na skusky make-upu a kadernicke pojdem urcite spravim to tak ze den ked budem mat rozlucku so slobodou budem mat skusky a budem aspon fesanda ;-) baby dnes sem uz fakt nepridem aj ekd ma to laka .... lulu davaj na seba a drobceka pozor a nieze nakupis hned kopu somarin pre babatko ako vacsina tehuliek ked su v euforii ze su tehotne a hned nabehnu do obchodu a nakupia miliony nepotrebnych veci ... (viem podla seba lulu) chichi ... a zasadne necitaj na nete hluposti co ma dieta v dnom tyzdni tehu robit lebo to prd plati a zbytocne sa vystresujes okiii? baby majte sa mi krasne prajem vam este krasny vecer,piatok,nadherny vikend a potom do stredy opat pekne dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa trdielko! :-D baby aj ja idem off, domkov. zajtra sa hlasim :-x
Odpovedať
Profilova fotka
lulu pripajam sa s blahozelanim :)) a nech sa drobec otoci tak ako ma :)) my ideme dnes k svokrovcom riesit hosti z ich strany..bude srandaa :-D
Odpovedať
no ja som este na make-up nebola..ale mama bola na ples a nevyzerala moc dobre, tak neviem...pojdem jedine tam kde mi da niekto dobre referencie a samozrejme asi aj na skusku
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky uz som tu dlho nebola, vela ste popisali, lulu blahozelam ze budes maminka hlavne davaj na seba pozor. inac baby neviem ci som tu uz pisala ale asi ano uz mame naisto salu, v pondelok ideme podpisat zmluvu s hudbou a mame vsetko jupi, a auz aby bol januar 2011 ze mozem ist vyberat satky a inac vcera som ukazala svojej kadernicke aky uces by som chcela, tak sa chytila za hlavu ze co som vymyslela a zaroven dodala ze nema rada ked niekto donesie uces z netu, ze to je vsetko vyumelkovane alebo nejak podobne to povedala, ale nakoniec som ju ako tak presvedcila nech sa pokusi mi urobit taky uces alebo nieco podobne, ze ja chcem mat vo vlasoch take hviezdicke- vlasenky nieco podobne ako mala cisarovna sisi, ale ze pokial pozhanam zadarno spanielsky zavoj tak nech mi urobi uces aky len chce, ale pokial nie tak ma smolu a musi sa snazit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky tak my sa ideme v nedelu pytat do jednej miestnosti a som zvedava co nam povedia, ja im dam presne ake menu chcem a nech mi spravia oni cenu. Prípadne sa ešte popozeráme niekde v okolí Senice, preto sa pýtam nepoznáte niekto nejakú peknú novú reštiku na záhorí? Okres Senica by bol najlepší :-)
Odpovedať
trdielko dakujem Ti za radu :-D Ale ja už teraz tak pokukujem veci na nete :-D Ale zatial sa držím statočne :-D Viem že som len v ,,rannom" štádiu tehotenstva takže sa môže stať všeličo :-N Baby ja jem ako besná asi je malý drobec hladný :-D Od 18:00 som zjedla pagáč, 2 taniere šošovicovej polievky,jeden jogurt,nanuk :-p :-D A dnes som si kúpila časopis mama a ja a aj si ho predplatím ;-) :-N Aj moja švagriná si ho predplatila a je to super časák(nechcem robiť reklamu) Prechvílou došiel Radko a len tak sme sa bavili o menách o chce Salma,Kristínka, Tobias,Maxim a ja mám jasno chlapček Filip a na mene pre dievča obidvam sa nám páči Rebecca a Timea :-)
Odpovedať
Barborka dakujem :-))))))))) Peťka tebe tiež :-))))))))))
Odpovedať
barborka super, ze uz mas vybavene...dlho som tatu nevidela ;-) hej hej len sa neodrad a ak xces taky uces, trvaj na tom...mne sa tiez taky lubi ale mne by asi nesiel k tvari a nemam ani dlhe vlasy :-. lulu s tymi planmi si sa jak rozbehla hihi :-N :-p hej mama a ja je fajn, ja to sledujem na nete :-)
Odpovedať
Hej to je ešte eufória :-D Ale nie to je len tak predčasne ale pre dievča už máme viac menej buď to bude malá Timejka alebo Rebecca :-D A chlapec no tak to bude fuška :-p :-p :-p A ozaj v kočíku máme jasno ten sme mali vybratý už 100 rokov pred opicami =-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
A späť k téme svadby x-) Máte už kvetinárstvo vybraté??? :-N
Odpovedať
ja ee..a znova sa musim pytat ci uz ted treba snad objednat kyticky? :-D :-D :-D
Odpovedať
niee len tak či už pokukujete :-N
Odpovedať
a mna ste tu nechali samú ;-(
Odpovedať
Nie si tu sama ;-) ... ja som toto vsetko citala, uff...da to zabrat :-D TAkze vysetrenie mas Lulu :-D uz za sebou, tu krasnu knizocku "vo vrecku" ;-) .... zaaavidim. A co sa tyka kyticiek, kadernicky, kozmeticky....myslim, ze na toto mame este cas. Urcite kazda mame predstavy, ale to asi este riesit netreba ;-)
Odpovedať
Deniska no ja som teraz v rozpakoch bo si neviem zadeliť čo a ako :-D Zajtra ráno pôjdeme k tomu gyndošovi aj s Radkom a potom asi sa do mesta poobzerať do salónu,kameramana máme pár adries,a len tak omrknúť kočík :-D To len aby sme vedeli aký je že či máme hladať iný len mi nepovedzte že mi šibe :-D
Odpovedať
No tak ty sa moja zlata, musis poponahlat trosku viac, aj ked je pravda, ze ti brusko dovtedy narastie, ale aspon priblizne a urcite ti aj poradia, ktore saticky ti budu vediet aj upravit na brusku ;-) Nie, nešibe ti.... ja kociky sem tam omrkavam uz teraz a to nie som tehotna :-D :-D ved je to radost, tak sa tes.
Odpovedať
Deniska hej práve preto že či by sa potom dali upraviť ale čítala som že aj tá posledná skúška je 2-3 dni pred svadbou :-N =-) Takže to ja budem stresovať a panikáriť :-D AKo sa tak poznám môžeš kuk na fb som dala foto kočíka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nestiham Vas citat, necham si to na neskor :-) lulu hlavne sa nestresuj a uzivaj si najkrajsie obdobie zeny, v tichu zavidim.. v dobrom :-) bambi, nas to tiez neminie :-) kedy planujete vy?
Odpovedať
lulu - nadherny kocik, mne sa pacia podobne. Akoze aj ja uz mam davno vybrany ;-) A dufam, ze ho bude treba coskoro :-D simi - no ty uz mozno aj kazdu chvilu, ved vasa svadba je za dverami, ale ja si na to este pockam :-( Brala by som aj hned. Ale drahy si stoji za svojim, ze az po svadbe....
Odpovedať
Ešte dorábam tú skriňu z utorka :-D :-p Takže odskakujem :-D Neboj Deniska určite ho bude trebo čoskoro ;-) :-)
Odpovedať
Simi dakujem 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
niee cosi, my nechceme hned po svadbe..akoze keby sa postastilo, neboli by sme vobec proti, ale byvame v podnajme, mame zmluvu do maja a chceme si kupit byt, takze az buduci rok niekedy v juni zacneme na ,,ostro" :-) az ked bude bytik.. a aj si chceme uzit trosku manzelstva bez zavazkov ;-)
Odpovedať
Simi no ja som si užila dosť od 17 :-D :-p Teraz pekne rodinný život :-D :-D
Odpovedať
simi - tak to potom zacneme rovnako :-D Pretoze nasa svadba bude v juni a my chceme hned ;-) Mozno sa nam podari rovnako :-D Lulu - ja od 15 musim mat tiez dost, nie? :-D
Odpovedať
Presnee :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lulu jasne, ja od 15tich som si uzila habadej :-) tiez uz tuzim po rodinnom zivote a babetku :-) bambi jasne, tesim sa.. budeme potom spolu diskutovat ako to prebieha ;-)
Odpovedať
bambula Ty si so svojim uz od 15-tich? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?