Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no pekne ... tak budeš mať krásny rok 2011 😉

• tak tak lucinka má šťastný rok 2010, plánuje svadbičku a rodičovstvo a ešte šťastnejší rok 2011 - svadba s jej milovaným a bude mamička - moc moc držíme palčeky lucinka !

• Sponzor fóra
  • Dakujeeem Váám 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

• aj ja ti prajem krááásny rok 2011 aby ti všetko vyšlo tak ako si to praješ a mala si krásnu zdravú rodinku 😉

• jehoooooo luciiiiiiiii to je fakt nááááááááááááááádhernéééééééééééé 🙂

• Gabika dakujemmm 🙂
    Vierka že? 😬 Aj ja si myslím a teraz či to objednať 😃

• A ladí aj k tomu prvému kočíku 😃

• bože to je nádhernééé 🙂 aj ja chceeem

• A mám to objednať? 😬

• ako pre seba ? no kľudne, je to nádherné 🙂

• Idem do obchodíku večer sa ohlásim 🙂

• Gabi pre drobca 😃 😵

• Tu v pezinku chcu 40 eur za kyticu svadobnu a je jedno aka velkost,tvar,co do nej ide..a na vyzdobu budu penove orchidee..
    Baby ja som zamilovana do tohto kocika: www.mimibazar.sk/foto.php?id=8932799&tab=0  ma vsetko co od kocika pozsdujem..

• wooow lucy kupuj 😛

• Sponzor fóra
  • baby a ruze nezvadnu a vydrzia cely ten den?

• Lulu nekupuj toto..vyber take co vydrzi do 18 kg - vyzeraju rovnako,ale neskor to nemusis vyhodit,ale zmenou noziek sa to zmeni na hojdacie kreslo pre 2-3 rocne deti..tiez to teraz zhanam pre krsniatko

• Ruze podla kvetinarky vydrzia..len musis najst seriozne kvetinarstvo,aby ti ich nepredali zmrznute - na pohlad to nezistis,ale do 30 min na teple je po kvetoch

• hej ruže by mali vydržať, oni ich aj inak viažu keď sa jedná o svadobnú kyticu, tak by mali vydržať pekné celý deň 🙂 ale ja si chcem každopádne vziať aj vodu aj na fotenie, nebudem riskovať 😃

• Peťka ten kočík má moja kámoška čoskoro sa jej narodí synček 😉 Ale má staršiu kolekciu túto aj túto farbu
    http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.kocarek.cz/show_pict.php%3Fkarta%3D672%26id%3D2%26n%3D1&imgrefurl=http://www.kocarek.cz/kocarky-Jan%25C3%25A9-KO%25C4%258C%25C3%2581RKY%2520Jan%25C3%25A9%2520Slalom%2520Pro%2520Komplet%2520s%2520hl%2520korbou%2520a%2520autoseda%25C4%258Dkou%2520-%2520H61%2520Noir-672.html&usg=__SyQAN0w5m3L6aOMLkuQifakgzHU=&h=373&w=400&sz=38&hl=sk&start=6&um=1&itbs=1&tbnid=J8KNpOc2652nzM:&tbnh=116&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Djane%2Bslalom%2Bh61%26um%3D1%26hl%3Dsk%26tbs%3Disch:1

Peťka ja neviem mne sa toto hrozne páči neviem si dať rady 😬 😃
    Dianka že? aj je to vybračné a ešte aj novorodenecká vložka

Som bola v obchode a je tam taká stará predavačka a som pri mraziaku šla som si vybrať nanuky a croasanty také mrazené (teraz kysnú) a ona taká že taká mladá a idem to robiť som to neriešila nechcem sa stresovať kvôli malému/malej ale potom som už mala plný ten tlačiaci košík idem platiť a jak ukladaám tak si začala že ako do odnesiem domov a tak a ja že autom a ona drzaňa hnus*á že jáj mladé pipenky autom chodia 😮 😛 😞
    Ma nastrala a ja si chovorím že kľud kvôli drobcovi tak sa ukľudnujem skončoť na príjme na gynekológii 😃 😬
    13,64€ fuč a to nás čaká zajtra sobotný nákup 😃 😴 Tak ale mali akcie 😃

• Oprava nechcem skončiť na príjme na gynekológii 😉 😠

• boze lulu ani nehovor...prosim ta povies mi aj v ktorom milom obchode je taka predavacka aby som vedela? 😦

• weri lenze ja nexcem im povedat ze xcem svadobnu kytku, lebo vacsinou vsetko robia rovnako a hned dvihnu ceny nenormalne...ja xcem praveze aby na mojej svadbicke nevyzeralo vsetko tak tradicne svadobne 😬 ..takze mozno si dam spravit 2 kyticky..jednoduchsie 😉

• nooo hej ale ja by som si za tú kytku radšej priplatila keď viem že mi dlhšie vydrží, aby nedopadla tak, že už pred obradom bude mať odkvicnuté hlavičky 🙂 dia ak by si chcela, viem ti odporučiť skvelé kvetinárstvo, kde majú super ceny a sú tam naozaj šikovné 😉

• daj 😉

• ..pliiiis 😬

• ip 😉

• dakujem 😉

• Lulu chapem🙂 je to krasne 🙂 mna na tom to odradza,ze 11 kg ma krpec rychlo a uz ho to neunesie..ale vec je to super

• ..tak ja zelam vsetkym krasny vecer 😎 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov