Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tak nieco ine je ak ide o nepodstatne basne...to mi nemozu nanutit :-S dracica sak tete povies svoju konfekcnu velkost a ona bude vediet snad nie? :-D :-N
Odpovedať
aku velkost?? :-| vsak ja neviem aku mam :-D
Odpovedať
Baby idem pozrieť čo ide v TV a najesť sa lebo drobec už bude hladný :-D
Odpovedať
dobru chut luci ...
Odpovedať
draci a jak si kupujes oblecenie? :-D
Odpovedať
hi no nepozeram na cislo...to si len skusam to je ine...a tu ked pozeram na nete ti cisla alebo v bazari predavaju saty a pisu tam cislo...tak rozmyslam ze ake mam ja :-) hm..neviem
Odpovedať
jaaaaj :-D
Odpovedať
a ti vies aku mas?
Odpovedať
Profilova fotka
dračica - a nebolo to takto? - po obrade nezdupkajte, na hostinu utekajte? :-) či to som si len ja teraz zrýmovala a bolo to inak? :-D
Odpovedať
boli to 4 riadky..ale hej take nieco podobne... :-(
Odpovedať
no ja viem aku mam :-D
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tuším tam bolo ešte že pretože vás radi máme, na hostine vás radi privítame či tak nejako nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si myslela že 36 veľkosť bude úplne super, ale boli mi široké v páse a v bokoch, teeeda mi ich budú ešte pred svadbou zužovať :-) baby, ja neviem ako vy, ale ja už sa veľmi teším na deň keď môjmu milovanému poviem áno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci niekde par stran dozadu to tu je, ja si pamatam ze to tu niekto dal, lebo aj mne sa to pacilo a hovorim si, ze musim si to napisat... Pockaj idem pozriet :-) A dobre ranko vsetkym, ja uz tie v praci, cela stastna ze je piatok :-)
Odpovedať
hej presne tak nejako to bolo :-)
Odpovedať
fiiha weri tebe je este aj 36tka mala?wooow ;-) :-N hej aj ja sa tesim, skoda ze to sice nebudem mat podla predstav ( teda osamote v sukromi ), ale uz som si zvykla na tu predstavu ze pred vsetkymi :-) a rada by som bola keby ma tam sprevadzali : moja oblubena kvetina, oblubeny spisovatel a spevacka hehe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mam to: Po obrade nezdupkajte, na hostinu utekajte. Srdecne Vas pozyvame, pretoze Vas radi mame. x-) x-) x-)
Odpovedať
oprava...velka :-)
Odpovedať
bybi :) to mas odkial :) to je presne to :-) dakujem mockrat baaby
Odpovedať
Profilova fotka
draci str 288 alebo tak nejak, tredielko to tam dala a ja som si pamatala, ze niekto to tu uz daval, lebo aj mne sa to pacilo :-)
Odpovedať
Už som tu nič nejde v TV ]-( :-D
Odpovedať
tak si tu s nami pis :-)
Odpovedať
Miery potrebné pre SVADOBNÉ ŠATY •obvod hrude •obvod pása •obvod bokov •obvod hrude tesne nad prsiami •obvod hrude tesne pod prsiami •vzdialenosť medzi prsiami (od bradavky k bradavke) •vzdialenosť od pleca k prsníku (bradavke) •vzdialenosť od pleca k plecu •predná vzdialenosť od pleca k pásu •vzdialenosť od pása po zem s obutými topánkami vzdialenosť od pleca po zem s obutými topánkami •výška (od hlavy po zem) ????? a to mi vyde vzdy ina velkost to co si mam spocitat :-D :-D :-D ach blba som
Odpovedať
Miriamka...jasné :-) Dobrá tabuľka :-)
Odpovedať
aha tu tabulku som este nenasla idem hladat
Odpovedať
Dračica myslím to čo si dala tie miery na svadobné šaty ;-)
Odpovedať
to som nasla... :-) a tuto tabulku :-( v ktorej sa nevyznam lebo vzdy mi vyde ine cislo.. :-| Veľkosť 32 34 36 38 40 42 44 46 48 50 52 54 56 58 Prsia (cm) 84 86 89 91 94 98 102 105 109 114 119 124 132 142 Pás (cm) 61 64 66 69 71 75 79 83 86 91 97 102 109 119 Boky (cm) 91 94 97 99 102 105 109 113 117 122 127 132 140 150
Odpovedať
Profilova fotka
cafko baby, som tu len na skok, mala este spi, tak vyuzivam chvilku voleneho casu. draci, orientuj sa podla toho, co si potrebujes kupit, ak topik, tak kukaj hlavne obvod prs, ak nohavice, tak boky a stehna, ak saty, tak prsia, pas a boky, a vyska, stehna ak chces obtiahnute. ja sa na velkosti neorientujem, pretoze kazdy vyrobca ma ine miery a cislovania, vzdy sa treba spravne premerat.
Odpovedať
Zuzi...krásne chvíle keď dieťatko spí? :-D :-N Baby v stredu ideme asi do BA :-) Na nákupy,do ZOO a tak :-) Sa tešííím :-D :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?