Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • k zvieratkám - my máme chameleóna Prca, králička Bobeka, a hafoša Brixa 🙂

• Vierka do bytu asi najvhodnejšie 🙂 Jej vy máte chameleóna koľko ste za ňho dali? 😬

• nooo my sme ho dostali 🙂 a králička nechceš? 🙂

• Sponzor fóra
  • Aha 🙂 Hej buď králika ak nekúpime rybky ale uvidíme čo a ako s chameleónom 🙂 😃 To rovno pytóna 😃 😃 😃

• nieeee chameleón je super, len to je dosť drahá investícia, terárko, výbavička, .. a počítaj že ak nezoženieš v obchode cvrčky, budeš behať po poli a naháňať kobilky 😃

a králička ti vlastne nedám ani keby si chcela 😃 nebudeme riskovať a ohrozovať malinké 🙂

• Vierka už by sa mi chcelo nahánať cvrčky a kobilky po poli 😃 😃 😃 😃

• nooo to som si ani ja nepredstavovala a keď nezoženieme cvrčky, tak šup na pole 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• a vieš ako to musí vtipne vyzerať keď idú okolo autá a my s drahým zohnutí a čučíme do zeme 😃 si možno myslia, že "kde tí hľadajú už tie hríby" 😃 😃 😃

• my mame skrecky 😉

• 😃 😃 😃 😃 😃 Už kľuch lebo potom bude chcieť drobec kúpiť trampolínu ako sa tak smejem 😃 😃 😃 😃 😃

• Baby idem 😉
    Možno ešte prídem 😉
    Ale ide sa vyrábať dalšia várka darčekov 😃 😛
    Tak brú nocku príjemný zvyšok dňa 🙂

• Ruži aj tých sme mali ale z hluku ktorý sme ako milenci robili skapali 😉 😞 😃 😃

• Spíte akurám na radko pustil k notebooku nakoľko PC je v absolútnej prde*i 😃 😠 😠 😞

• Sponzor fóra
  • weri ja tiez rozmyslam nad zajacikom...boxiky mam i vacsie, je to viac hunate na maznanie 😃 neviem sa rozhodnut, akoze nie ted hned, ale potom chapes

• no drahy ma vyhodil od Pc, tak som aspon na mobile.
    My mame psa zlateho retrievera, taky 40 kilovy macko. A ten nam uplne staci.

• ružička chápem 😉 Ale v Tescu otvorili nový zvierací obchod 😃

• Zuzi.... do bytu asi nie 😃 😬

• aj v Maxe a rada tam chodim 🙂

• Ružička pekné jednoduché 😵

Aj v Maxe? kde dnes som tam bola 😃

• budeš prekrásna víla ružička 🙂 ak chceš zaja ti darujem s komplet výbavou, ľúbim ho veľmi, ale s hafošom sa nemôžu vidieť, lebo by ho zožral no a to je komplikované v bytíku 😞

• Vierka hehe ešte sa musíme dohodnúť aby sme nakoniec enskončili pri hadovi 😃 Ale môj Radim by chcel ale ja by som išla kade lahšie ja sa bojiiiiiiiim hadov

• jeeej lulu ešte si tu? 🙂

ružička - nehľadala si náhodou niečo takéto? - http://sperky-eshop.sk/36-svadobne-obrucky-svadobne-prstene?utm_source=mojasvadba.sk&utm_medium=cpc&utm_campaign=svadobne+obrucky

Baby.. musím sa priznať.. dnes som úplne hnusná na môjho drahého, dnes mi vadí úplne všetko čo mi vadiť len môže.. ešte k tomu ma aj oklamal, taká blbosť, ale nenávidím klamanie a on to dobre vie.. Mal totiž volať jeho krstnej, aby k nám cez víkend prišla, tak sa ho pýtam, či jej volal a on že hej, ale nezdvíhala, že sa jej nevedel dovolať. Hovorím zo srandy že mňa nemusíš klamať, mám ti kuk na posledné volané? A on že no tak som jej nevolal a čo.. Akoby sa nechumelilo, že ma oklamal.. Kvôli takej blbosti.. 😞 😞

• Vierka 😞 nemáš krámy? ja som taká keď mám svoje dni 😬 (neber to v zlom)

• nemám skončili mi v pondelok 😒 ale dnes to je 10ty deň čo neberiem tabletky, možno mám nedostatok šťastných hormónov v tele a prevládajú len tie nervné 😦 jaaaaaj čo mám robiť, asi idem spať, nech sa nehádame.. išiel ešte pre hafoša na chatu, ani som nemala chuť ísť..

• 😛 😛 😛 možno tým 😉

Idem aj ja do sprchy a taaak 🙂 😎

• bežkaj bežkaj, nebudem ťa zdržiavať 🙂

• weri keby som ted mohla vziat..ale mam 14 skreckov, co je nateraz dost zvieratiek 😞

dik za stranku idem pokukat, ale ten material sedi 🙂 ...nerob si z toho hlavu, ja tiez nemam stale len dobru naladku...ale priatel ked ta pozna by mal vediet ze ako - co kedy myslis 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.