Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Zuzi kde si zmizla??? 😞 😢

Baby tu je ten kočííík čo sa nám páči len ši da dá objednať len vanička 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8125703&tab=1  tot mi dosť pomáha hľadať vecičky pre miminko 😉

• rozmyslam co zajtra, ked je takto skaredo, este aj pohreb medzi to vsunut, kde dat malu, kym tam pojdem a vyzieram babovku a hladam napady svokrovi na tortu.

• ten cyklamenovy sa mi paci.

• Sponzor fóra
  • Zuzi..aha
    kuk tento kočík za športovú verziu super cena http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8898973&tab=0 
    vanička sa dá dokúpiť je plno ponúk a aj autosedačka

• Mne sa zase ten modrý páči 😵

• casualplay bol ako prvy favorit, ale potom som nasla cortinku, bola to laska na prvy pohlad.
    Chcete nafukovacie kolesa?

• Zuzi...no zase mne sa moc páči dokonca mali sme ho v rodine nemôžem si sťažovať keď som kočíkovala neterku dobre sa kočíkovalo aj po tráve a keď sme boli v Smoleniciach dokonca aj po lesnej cestičke 😉

• no ked ho mas odskusany a si presvedcena, ze je to ten spravny, tak kup ten.
    To je ako so svadobnymi satami. 🙂

• Zuzi..a ty máš aký kočík 😬

Táto autosedačka je krásna 😵 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8597956&tab=8

• najdem, pockaj

• Baby toto je nádherná(myslím tu červenú farbu) 😵
    http://www.babyexpert.cz/produkt/casualplay-prima-easy-2010/

A ozaj brali mi krv poslali do genetonu a zajtra by sme mali vedieť čo čakáme či Saru Zoe alebo Filipka Tobíka

• Zuzi..jasné počkám 😉

• Zachvílku pôjdem tak rýchlo mojko 😉

• cauko pozdravujem vas ; )

• Ahoj ružička 🙂

• Sponzor fóra
  • no nejde mi to skopcit cez mobil, daj cam cortina x tris evolution.
    Uz budete vediet aku farbu kupovat, super.

• hainy - to organizovanie svadby kameramanom bolo prvé čo som sa pýtala nášho, či to robí - lebo ak by povedal že hej, tak hľadáme ďalej - počula som už o tom, že niekto musel 2x sťahovať podväzok, len preto, že kameraman to nestihol, atd - nikdy nikdy nikdy by som takého nechcela ! 🙂 náš robí skôr taký dokument, nechce aby sme ho vnímali, len bude natáčať to, čo sa naozaj stalo... 🙂

petka - kráááásne aftíčko budete mať 😉

• baby citala som simiku, vraj bude jej prsat a fotograf xce fotit v iny den...fuu to by som nexcela...nanovo vsetko spravit, sak saty mi nepozicaju na tolko dni..to uz nebude ono 😐 ...ale sice u nas musim pokukat, vraj sa daju aj muzea, ci galerie..to by slo 😉 samozrejme nieco sa plati, ale sak to neva...

• lucy ako sa mas?

• lucinka si tu moja?

• Vieruška áno ešte chvílku tu budem 😉
    Ružička..nie práve najlepšie ale už je to lepšie

• ja budem mat take stastie, vcera som roztrepala 2 hlboke taniere z novej sady a teraz zas pohar.

• Zuzi...teeda sa máš....určite zistíš že si tehu 😃 😬 A stretnema sa v pôrodnici 😃 😃 😃

• Baby ja idem 😉
    Dobrú noc a príjemný zvyšok večera 😉

• tak dobru nocku a hlavne pozitivne snicky. 😉

• ešte že tam máš net a že si tu s nami 🙂 lucinka, držkaj sa, posielam ti veľa veľa pozitívnej energie a veľa objatí, prosím ťa nevzdávaj to..

• Vierušška...moja dakujeeeeeeeem moooc mooooooc za povzbudenie aj ja posielaaam pusinky :-***

Zuzi...tiež dakujeeeem :-***

• nie je za čoooooo, teda ... môžeš mi to oplatiť veľmi ľahko - mysli pozitívne a nevzdávaj sa :-*

• Lulu drzte sa..myslim na vas stale..

• luci, aj my na vas myslime, na vsetkych troch!! s drobcom sa drzte, hlavne bud silna. A Radim bol zlaty ze nas informoval. Drzte sa 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov