Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Zuzi kde si zmizla??? :-( ;-( Baby tu je ten kočííík čo sa nám páči len ši da dá objednať len vanička :-) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8... tot mi dosť pomáha hľadať vecičky pre miminko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rozmyslam co zajtra, ked je takto skaredo, este aj pohreb medzi to vsunut, kde dat malu, kym tam pojdem a vyzieram babovku a hladam napady svokrovi na tortu.
Odpovedať
Profilova fotka
ten cyklamenovy sa mi paci.
Odpovedať
Zuzi..aha kuk tento kočík za športovú verziu super cena http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8... vanička sa dá dokúpiť je plno ponúk a aj autosedačka
Odpovedať
Mne sa zase ten modrý páči x-)
Odpovedať
Profilova fotka
casualplay bol ako prvy favorit, ale potom som nasla cortinku, bola to laska na prvy pohlad. Chcete nafukovacie kolesa?
Odpovedať
Zuzi...no zase mne sa moc páči dokonca mali sme ho v rodine nemôžem si sťažovať keď som kočíkovala neterku dobre sa kočíkovalo aj po tráve a keď sme boli v Smoleniciach dokonca aj po lesnej cestičke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked ho mas odskusany a si presvedcena, ze je to ten spravny, tak kup ten. To je ako so svadobnymi satami. :-)
Odpovedať
Zuzi..a ty máš aký kočík :-N Táto autosedačka je krásna x-) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8...
Odpovedať
Profilova fotka
najdem, pockaj
Odpovedať
Baby toto je nádherná(myslím tu červenú farbu) x-) http://www.babyexpert.cz/produkt/casu... A ozaj brali mi krv poslali do genetonu a zajtra by sme mali vedieť čo čakáme či Saru Zoe alebo Filipka Tobíka
Odpovedať
Zuzi..jasné počkám ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zachvílku pôjdem tak rýchlo mojko ;-)
Odpovedať
cauko pozdravujem vas ; )
Odpovedať
Ahoj ružička :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nejde mi to skopcit cez mobil, daj cam cortina x tris evolution. Uz budete vediet aku farbu kupovat, super.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - to organizovanie svadby kameramanom bolo prvé čo som sa pýtala nášho, či to robí - lebo ak by povedal že hej, tak hľadáme ďalej - počula som už o tom, že niekto musel 2x sťahovať podväzok, len preto, že kameraman to nestihol, atd - nikdy nikdy nikdy by som takého nechcela ! :-) náš robí skôr taký dokument, nechce aby sme ho vnímali, len bude natáčať to, čo sa naozaj stalo... :-) petka - kráááásne aftíčko budete mať ;-)
Odpovedať
baby citala som simiku, vraj bude jej prsat a fotograf xce fotit v iny den...fuu to by som nexcela...nanovo vsetko spravit, sak saty mi nepozicaju na tolko dni..to uz nebude ono :-| ...ale sice u nas musim pokukat, vraj sa daju aj muzea, ci galerie..to by slo ;-) samozrejme nieco sa plati, ale sak to neva...
Odpovedať
lucy ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka si tu moja?
Odpovedať
Vieruška áno ešte chvílku tu budem ;-) Ružička..nie práve najlepšie ale už je to lepšie
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat take stastie, vcera som roztrepala 2 hlboke taniere z novej sady a teraz zas pohar.
Odpovedať
Zuzi...teeda sa máš....určite zistíš že si tehu :-D :-N A stretnema sa v pôrodnici :-D :-D :-D
Odpovedať
Baby ja idem ;-) Dobrú noc a príjemný zvyšok večera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobru nocku a hlavne pozitivne snicky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte že tam máš net a že si tu s nami :-) lucinka, držkaj sa, posielam ti veľa veľa pozitívnej energie a veľa objatí, prosím ťa nevzdávaj to..
Odpovedať
Vierušška...moja dakujeeeeeeeem moooc mooooooc za povzbudenie aj ja posielaaam pusinky :-*** Zuzi...tiež dakujeeeem :-***
Odpovedať
Profilova fotka
nie je za čoooooo, teda ... môžeš mi to oplatiť veľmi ľahko - mysli pozitívne a nevzdávaj sa :-*
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu drzte sa..myslim na vas stale..
Odpovedať
Profilova fotka
luci, aj my na vas myslime, na vsetkych troch!! s drobcom sa drzte, hlavne bud silna. A Radim bol zlaty ze nas informoval. Drzte sa :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?