Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vy si aj odkladate blocky ked kupujete veci na svadbu? Ja idem akurat moje spociatt =-)
Odpovedať
Profilova fotka
*uvidela, hodilo sa MU..pisem ako madar :-D
Odpovedať
no vsak kazde meno ma svoj vyznam a aj povaha dietata je zavysla od mena...
Odpovedať
Simi..ja som sa mala volať Veronika :-D :-D :-) Aj moja neterka sa mala volať Emmka a nakoniec sa volá Saskia :-D :-N Ale presne to je vnútorný pocit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj mata, a dobre nakup! Spravne ze beres draheho - nech si nezabudne penazenku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dracica myslis? To sa mi nezda, ze povaha zavisla od mena.........? :-N
Odpovedať
nie tak celkom ale ak najdes vyznam toho mena na nete tak urcite si tam najdes svoju povahu..nie je to na 100% to je ako horoskopy tomu tiez nemozes verit...
Odpovedať
Profilova fotka
a ked mamka cakala mojho brata, tak cakali dievcatko :-D :-D a tak vooobec nemala dievcenske meno pripravene..ked sa narodil a oznamili jej chlapec, tak bola v soku.. pytala sa vedla leziacej rodicky, ze ,,co sa vam narodilo?"a ona ,,chlapcek" a ake ste dali meno? ,,Slavko" a mamka pozrela na sestricky a hovori ,,napiste aj mojmu Slavko" :-D :-D
Odpovedať
Hehe baby chvilku tu nie som a tolko komentov :-D, nestiham citat... Asi nemame co dnes v praci robit :-D. Ja by som velmi cela dievcatko prve, ale stale sa hovori, nech je len zdrave. tak sa to necha na osud a nebudeme na to mysliet, kedy to pride tak to pride.... Bero, tiez ma napadaju take veci, ze sa snazia a nic. Ale najlepsie na to nemysliet, ako sa trapit...Aj ked sa rozkazat tomu neda :-(. Musime mysliet pozitivne!!! :-D. Zachvilku Vianoce a uz bude JAR! :-DDD :-D
Odpovedať
Simi - presne tak. To som aj ja pocula uz neraz, ze drobcek sa mal volat napriklad Kevin :-D a ked ho maminka zazrela, nevedela si predstavit, ze sa bude volat inak ako Janik :-N Obycajne meno, ale tak bolo. To je pravda a tomu verim, ze sa to moze stat. Ty si mala byt Deniska??? :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ano, ja som uz vela takych pripadov pocula..boze, ze Kevin :-D :-D horsie meno snad nepoznam, hned si predstavim nejakeho cigana.. :-D a ano, ja som mala byt Deniska, skoda, je to krasne meno :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moja mamina vzdy chcela Danku a Janku :-N Ma len jednu cast :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
simi - :-D :-D :-D Ved preto som to meno napisala, ze Kevin. To su typicke ciganske mena z filmov a telenoviel. :-D :-D :-D A ten pribeh s tvojim bratom - no tvoja mamina tiez bola expertka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no presne, nevedela som preco mam ten pocit, ale mas uplnu pravdu, si mi to ujasnila.. dakujem :-) :-) no na tom mene pre braska sa dodnes smejeme ;-) on mal 7 rokov ked som sa narodila a ked som zacala rozpravat bol Ajo dlhe roky ;-) pametam si jednu vetu, snad prvu suvislu, mamka si to zapisovala do pametnicka..povedala som bratovi ,,Ajo, pod sa pozriet, slniecko svieti" :-D :-D :-D
Odpovedať
No to je zlate :-N a dobry napad zapisovat prve slova, a suvisle vety ;-)
Odpovedať
baby...nie Draci nevedia a nemiem este hovorit ked to neni iste este vsetko...no mala som oslavu ze pozvem nastavajuceho a bola tam uplna ignoracia, nexcem do detailov kedze je to tu verejne..ale strasne...proste sme sa len ´´nazrali´´ a bolo...ak toto ma byt zblizovanie, do ktoreho ma aj oni zblizovali, tak je to strach a hroza 8-(
Odpovedať
pisem jak madar :-D
Odpovedať
teda zblizovanie ktore si vyzadovali sami....
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa stresu nebojim :) zo svadby vobec..tam je jediny moj stres tanec...som total poleno..a to neprehanam.ja nepocujem rytmus, nic...no hruuuza...este valcik zvladam na medvedku daj labku, ale to je asi tak vsetko...este ked si uvedomim, ze drahy je 2x majster sveta v rockandrolle, a vsetci ocakavaju od nas super tanec, tak som v este vacsej kasi ako predtym...no hruza.. a statnice su pohoda...tam zacnem riesit stres cca den pred :D aj teraz som statnicovala v stredu 2.6. a v nedelu vecer som sa zacala ucit :D a skoncila som na B, len preto, ze som protirecila komisii a moju bakalaraku by radi videli z ineho uhla pohladu (mala som tyrane zeny a oni chceli, ze zaujimavejsie by bolo muzi, obete zien, ktore si vymysleli tyranie) co uz :D
Odpovedať
Profilova fotka
peta, no tebe to teda pali..........ja sa biflujem aj mesiac pred a urobim to len na nejakych 60%. Robis socialnu pracu? Ruzicka, nezufaj, ty si sa posnazila a vysla v ustrety svetkym, vynalozila si vela namahy aby to vsetko dopadlo OK...........teraz si na radi oni! A neboj, neberes si ich, ale len draheho. Rodina sa uz dajako da vydrzat, ked si s nimi len obcas.........hlavne ze sa kubite s drahym! :-) Hlavu hore.
Odpovedať
Profilova fotka
lady ano, som na socialnej v ba...ja nemam dlhodobu pamat na ucenie..ja sa nemozem ucit v predstihu, lebo to zabudnem..takze ja to musim takto narychlo riesit :D
Odpovedať
Profilova fotka
peti a kolkatacka si? :-) ja tiez studujem SP v BA :)
Odpovedať
Profilova fotka
do 4. idem
Odpovedať
Profilova fotka
baby nebudete spoluziacky?
Odpovedať
Profilova fotka
lady to asi nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:)) baby nasla som super recepty pre mojich hafanov, tak bezim k masiarovi im nieco nakupit :))
Odpovedať
Profilova fotka
recepty pre hafanov? daj nejake :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy havinom varite? ja mu davam konzervy pre havov (ked je dobry ;-)) alebo granule..........
Odpovedať
lady si to asi zle pochopila..to nebolo u svokrovcom, ale u mojich rodicov
Odpovedať
Profilova fotka
jaj aha ruza. to ma mrzi........ :-| Hlavu hore. neboj, vyriesi sa to. Napis IP ak sa chces vyzalovat :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?