Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lady :-) hej mali byt ale som sa stretla s par fararmi co neboli, ale tak co uz :-) ja osobne na tom nic nevidim ked je zena tehu a idu sa brat v kostole, lepsie ako sa nebrat vobec nie? a aj odhalene ramena su v pohode podla mna :-) ale tak ja nie som farar :-D
Odpovedať
Dracica ešte som nepovedala. Skúšala som istú taktiku čo mi poradili kamošky, ale moc to úspešné nebolo, tak mi radili, aby som to teď nechala tak. Tak neviem čo.. 8-( Inak čo sa týka mňa - ja som ai taká troška staromodna :-) Sa mi páči keď je všetko tak postupne, že najprv spolu chodíme, potom sa vezmeme a spolu začneme bývať a potom si zarobíme na mimčo. :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja pridem a zasa tu nikto neni :-( to je schvalne alebo nahoda? :-D
Odpovedať
kvetinka vsak to nie je staromodne to je postupnost a to je pekne tak to ma byt ;-) i ked sa toho byvania niektore nevedia dockat ( tie co neziju s partnermi) vsak?? ;-) podla mna ai ziadna taktika nezabere alebo nejake indicie im davat...asi len priamo oznamit vsak aj tak uz dlho spolu chodite tak uz to je ocividne ...ze sa to da cakat ze raz to pride !!
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu, len tukam cez mobil a to trva. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweti, som s tebou s tym planovanim. jedina vec, ktoru by so prediskutovala je to spolocne byvanie - ja poznam ludi, ktori su uplne ini doma a vonku. Myslim ze su neporiadnici, lenivi a sebecki. Nehovorim, ze tvoj je tiez, prave naopak. Ja som prave preto chcela s mojim byvat, aby som ho poznala ako kamarata, ako priatela, ako spolocnost na veceri, ako spolocnost pri telke, ako milenca, proste som ho chcela poznat zo vsetkych stranok, aby som mala ;ahke rozhodnutie, ci je ten pravy. Ale suhlasim aj s tvojim nazorom. A s tymi rodicmi, skusis na vianoce? vtedy ich hadam nejako zmaknes............ :-N
Odpovedať
lady suhlasim...toto je cista pravda...je ine byt s clovekom kazdy den - spolu zit...a je ine sa stretavat na par hodin...ale tak clovek sa casom stale meni aj jeho povaha...tak ako mi sa budeme menit tak isto aj oni... a cely zivot sa budeme spoznavat navzajom
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka suhlasim a suhlasim aj s lady :-) tiez som chcela zistit aky je moj drahy aj z tychto stranok takze palec hore lady ;-) kwetinka a popravde nezavidim, ja by som to asi neudrzala v tajnosti x-)
Odpovedať
Malaberuska čo nás nevidíš? :-D 8-) Dracica hej chápem, ale stretla som sa aj s názorom tu na MS, že asi veľa o živote neviem, keďže s ním nebývam a že radšej nech si ´´užijem´´ tie spoločné starosti a pod. =-) Tak niekedy nevieš čo je vhodné povedať ostatným o sebe, alebo nie. :-D :-D Zuzik inak cez mobil je to fakt otrava, už som to skúšala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne draci. palec hore.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to mojej mamine povedala normalne, mame spolu super vztah. A ocinovi som sa to bala povedal ale akosi sa to dozvedel sam:D teda nie tak celkom. Mala som otvorenu tuto stranku a odisla som na wc a ocino ma isiel hladat do izby lebo nieco prave vtedy potreboval. Mna tam nenasiel ale hned oproti neho bol pocitac kde videl velkym mojasvadba... tak ked som prisla z wc tak sa hned pytal, ze kto sa ide vydavat, ci ja? a uc to potom slo jednoducho...
Odpovedať
kvetinka...tak popravde je to uplne ine ked s niekym zijes ako chodis..poznam to ja som teda len rok s nim zila ale aj tak to bolo ine...aj napr. je viacej hadok...kvoli hlupostiam...ale ked sme sa stretavali tak neboli lebo to sme sa tesili na seba...a nemali sme ,,starosti,, ..je to teda iny zivot...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojky :-) Bero prepac ze som sa vcera ani nerozlucila, ale zdochol mi telefon :-( Mne sa to tiez paci tak poporiadku, ale u nas to uz nehrozi :-D :-p Ale zase suhlasim, ze je aj dobre spolu pred svadbou byvat ;-) No nie vzdy su na to podmienky ;-) Zuzi gratulujem k fararovi, zase sto krocik blizsie... Zavidim vam vsetkym, ktore uz mate termin, snad uz aj my skoro mat budeme, aj s kwetinkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis kacenka, dobra taktika! aj ked neplanovana, ci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka uz vas vidiiiim :-D baby mate pravdu kazda :-) ale vela zavisi aj od tych ludi, ako su nauceni a tak. mam kamaratov, chodia spolu 8 rokov, teraz sa zasnubili, v juni maju svadbu a stale spolu nemozu byvat lebo jej rodicia su moc pobozni. takze az po svadbe.
Odpovedať
Lady jaaaj kým ja dopíšem správu, tak vy napíšte ďalšie a potom píšem ako keby odveci. :-D :-D No áno, chápem tvôj názor. Ale my sme spolu 3 a pol roka s tým, že každý deň sme spolu okolo 6 hodín uňho doma. Prežívame spolu značné starosti s financiami, ďalej isté zdravotné problémy čo máme obaja, s jeho rodinou sa vidím každý deň, takže myslím, že hento všetko čo si vymenovala / spoznať ho pri spaní, jedení, telke, neporiadku, domácnosti, + tie financie a všetko naokolo / už zažívam. Veď unho doma som viac ako ja u seba doma, čo mamu inak stále hnevá. Ja si myslím, že ho poznám zo všetkých uhlov. Možno so mnou nebudete súhlasiť, ale je to tak. nie sme pár, že by sme sa videli len raz za čas a šli len do kina a odtiaľ potiaľ / lebo aj takí sú /. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady, no planovala som to povedat ale nevedela som ako, bala som sa reakcie a tak, kedze som este relativne mlada a studujem. Ale nakoniec to dopadlo najlepsie ako mohlo. Ale ani vo sme ma nenapadlo, ze sa to dozvie takto:D bola to nahoda riadna...
Odpovedať
no hej niekedy su take podmienky ze sa to ani neda zrealizovat aj keby ste chceli...to je ale ine... kacennka to bolo dobre :-) ja som este ze nic hovorit nemusela...mna poziadal o ruku pred vsetkymi.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka ked si spomenula to "relativne mlada". mna ide roztrhnut ked mi niekto povie, ze na co to robim ze sak som mlada ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme zasnubeni uz vyse roka, urobili sme to u mna doma s blizkou rodinou... takze vedeli, ze svadba niekedy bude ale ratali s tym, ze az za viac rokov:D napr, ked dokoncim mgr co je za 3 roky az
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze suhlasime kwetinka. :-N
Odpovedať
Bybi nevadi, ze nemas poporiadku, sak to je kazdeho vec ako si zije a co sa mu paci a mat hentaku peknu dcerenku, tak by som ani nemenila. x-) x-)
Odpovedať
kwetinka - ja suhlasim s tym co pises. Ja s drahym tiez nebyvame spolu. Kym som pracovala v PO? tak sme byvali spolu rok a pol, mali sme 1-izbovy bytik, ale boli to krasne tie chvile. To nemozem popriet, o vsetko sme sa starali sami a pomahali si. A zarovne sme sa lepsie spoznali. Teraz kazdy byva u rodicov, ked je drahy doma, tak väcsinou u nas aj prespava, ja som u nich tiez ako doma, a mam pocit, ze ho poznam z kazdej strany ;-) A nie len jeho, ale aj jeho rodinu uz :-) A na spolocne byvanie sa mozem teraz viac tesit, kedze sa ten cas do spolocneho zivota krati ;-)
Odpovedať
preco a kto to vam hovori?? mne uz davno hovorili aby sme sa zobrali uz asi chcu byt stary rodicia :-D kvetinka tak hej to mate dobre ked ste stale spolu....mozno je to to iste neviem...ked som ja chodila s nim tak sme sa videli len cez vikend...takze asi to mate podobne ako by ste spolu zili...
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka ved ja sa nestazujem, ja som spokojna... Ale paci sa mi to aj tak poporiadku :-) Ale aj keby sme boli doma, museli by sme spolu byvat, lebo inak by sme sa videli len cez vikendy, kedze sme 180km od seba... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi a preco teraz uz nebyvate spolu? ale kazdy u rodicov?
Odpovedať
Profilova fotka
naco cakat kackenka? ja som tiez toho nazoru, ze zakial sa mame jeden druheho, radi, zdravo a schopni. podme do toho. lebo ani neviete co je za rohom a potom by sme si mohli vycitat, ze aj sme mohli, ale................. Tym myslim na choroby, nehody a tak. Tak troch aje to aj motto 'zi pre pritomnost', aj ked ja som pre oboje pritomnost a buducnost :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to je fajn ked to mate tak ze ste aj tak vela casu spolu :-) poznam par, ktory je spolu rok - buduci rok budu mat svadbu a za cely ten rok boli tak asi mesiac spolu ked si to precitam. ale tak ja im to prajeeem nech im to vyjde :-) uz som sa stretla s tym draci, hlavne take tie moje rovesnicky to vravia ale tak to su tie diskotekove typy a podobne...
Odpovedať
kacenka - lebo sme spät v SL (doma). Presov bol nasim prechodnym bydliskom. TAm sme pracovali a byvali spolu. Teraz tam ja uz nepracujem, a drahy tam tiez uz konci, takze bytik, ktory sme mali v podnajme sme opustili...
Odpovedať
Lady no neviem, máte na to iný názor. :-) :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?