Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dracica - no dá sa ísť aj potom, ale keď my by sme chceli ísť tak 2-3 týždne po svadbe, vieeeš to detirobenie ak by vyšlo pred svadobnou cestou, tak už nikam nepôjdeme, tak by sme to chceli ubehnúť :-D baby tiež sa pripájam k tomu, že pôjdeme až na základe finančnej situácie po svadbe, ale nejakú tú korunku na dovču už odloženú máme - naschvál sme kvôli tomu nešli tento rok aby sme toľko nemíňali a budúci rok si to riadne užijeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, ja ta v tom chapem. Tiez ked budeme mat deticky ale asi az ked budu trosku vacsie, tak ich na tyzden/dva poslem k starej mame na prazdniny a my pojdeme niekam na dovolenku. Len sami dvaja. Obcas to urcite treba.
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme este nikdy spolu takto na dlhsiu dovolenku nikam nesli. a to sme uz spolu stravili 5 letnych sezon. Boli sme v Mnichove a tak ale len tak na 3 dni a nejake kratke vylety po SR a CR ale nic moc. Kym som este nebola v Brne, tak som par krat isla za priatelom, to som mala ako dovolenku. Takze svadobna cesta bude nasa premiera v tomto. Nikdy neboli peniazky na to. Tak sa teraz tesim o to viac.
Odpovedať
Profilova fotka
Kacenka o to specialnejsie to pre vas bude x-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sice spolu uz zopar dovolenie absolvovali, ale svadobna cesta, to je nieco na co budeme spominat cely zivot x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetky, mne prave zacala prestavka :-N
Odpovedať
my sme este neboli bybi :-)
Odpovedať
kvetinka a kam by si chcela ist alebo este si nerozmyslala??
Odpovedať
Profilova fotka
Kwetinka ved aj vy pojdete, neboj nic ;-)
Odpovedať
draci je tazke ist na dovolenku, ked v robote mas malo dovolenky a aj tu pokryjes doktormi
Odpovedať
myslis priatela?? hm no tak hej ale....... ake mas predstavy kam by si chcela ist ...vsak vymenuj...
Odpovedať
Profilova fotka
kweti a to ty si taka chorlava alebo tvoj priatel? Dufam ze to neni nic vazne :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
priatel..no je to dost obtiazne zit s tym, ale v pohode... draci ja mam rada pariz napr.
Odpovedať
aj ja by som ho rada videla..ale ze to je tam drahe aj hotely tak neviem...pri mori uz sme boli a tak uz zase chcem vidiet nieco ine .... a pariz je ako sa hovori ,,romanticke miesto,, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam ze sa to podari uplne vyliecit :-) ;-)
Odpovedať
a uz si bola v parizi??
Odpovedať
ja som tak bola 2 krat, a nnei to take zle na ceny az :-)
Odpovedať
tak nebudem vyzvedat ale....tak podla toho co mu je..tak ale vsak ma 20 dni dovolenky..to minie celu za rok?? lebo napr. niektori si ju neminu a prenasaju do dalsieho roka... no alebo existuju sviatky...kde staci si zobrat par dni + sviatok a vikedn a hned to mas par dni... na sv.crestu...nie? teda chcem ti povedat ze vzdy su nejake moznosti ako by sa to dalo ...aby aj dovolenku nemusel vela brat
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute :) vieruska - vsetko najlepsie prajem :) nam neviem ci vyjde nejaka svadobna cesta, skor by sme asi sli na vikend do pariza a na jesen do londyna :) a staci nam... a my ako svadobnu uvitame aj tatry kedze ich zboznujeme :) aj napriek tomu, ze ja som tam 8 rokov zila, sa ich neviem nabazit :)
Odpovedať
petka hej....aj v tatrach som este nebola...aj nad tym rozmyslam ze ak by nebolo dost penazi mimo SR tak staci byt aj tu SR aj tu su peknucke miesta ktore som este nevidela
Odpovedať
draci ano minie petka cauko...psik je stale u vas?
Odpovedať
aaaa tatry..to je uz prezitok, nie? :-)
Odpovedať
my túžime ísť na svad. cestu na santorini.. keď som videla odtiaľ fotky, skoro som odpadla.. len ktovie kedy sa tam dostaneme.. hmmm
Odpovedať
Profilova fotka
psik je uz v oz pes v nudzi a hladame mu domov :) tatry a prezitok?? nemyslim, hlavne, ked sa pozriem na tie sumy co si pytaju :)) je pravda, ze mimo sezony sa nejdu so sluzbami potrhat, ale mne staci, ze ich vidim, ake su krasne :)) to mame spolocny sen, raz si tam chalupku kupit :))
Odpovedať
Profilova fotka
my aj tak premyslame ze nepojdeme na dovcu len na nejaky zajazd alebo vikend velmi by sme chceli ist do Londyna,Pariza a Benatok taktiez nas laka spoznavaci zajazd po Francuzskej riviere ;-) ja som osobka ktora nevydrzi 10 ci 14 dni len lezat na plazi a vyvalovat sa a slnit musim mat aj nejake "vzrúúšo" a kedze ja som vzdy snivala o Grecku ale su tam teraz problemy kadejake urcite tam nepojdeme musia sa "utriast a dat dokopy Greci" v Egypte bola moja segra a ja by som teda 40 stupnov nevydrzala takze Afrika nie vseobecne ... je to tazke ale ako vravim co da v danej chvili o 10 mesiacov LAst minute ponuka tam sa pojde ;-) simcab na Santorini bola moja segra nadherne fotky to je pravda a priniesla mi aj knizku Santorini kde su vyfotene vsetky tie kostiliky,domceky biele,pamiatky nadherne more,o ludoch a zvykoch je tam musi tam byt naozaj prenadherne a ani ma to nenapadlo ani krajina ktoru by som navstivila dobry napad!
Odpovedať
petka my tam mame ;-)
Odpovedať
trdielko aj ja som taka osobka ;-)
Odpovedať
livi, ale santorini je grécky ostrov :-N a ty si grécko zavrhla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
viem simcab ze je to grecky ostrov ja som zavrhla grecko-krajinu nie ostrovy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat citam na jednej stranke ze svadobna vystava od A po Z v Nitre sa uskutocni 12 a 13. februara 2011 na vystave Agrokomplex :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?