Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • dracica - no dá sa ísť aj potom, ale keď my by sme chceli ísť tak 2-3 týždne po svadbe, vieeeš to detirobenie ak by vyšlo pred svadobnou cestou, tak už nikam nepôjdeme, tak by sme to chceli ubehnúť 😃
    baby tiež sa pripájam k tomu, že pôjdeme až na základe finančnej situácie po svadbe, ale nejakú tú korunku na dovču už odloženú máme - naschvál sme kvôli tomu nešli tento rok aby sme toľko nemíňali a budúci rok si to riadne užijeme 🙂

• trdielko, ja ta v tom chapem. Tiez ked budeme mat deticky ale asi az ked budu trosku vacsie, tak ich na tyzden/dva poslem k starej mame na prazdniny a my pojdeme niekam na dovolenku. Len sami dvaja. Obcas to urcite treba.

• tak my sme este nikdy spolu takto na dlhsiu dovolenku nikam nesli. a to sme uz spolu stravili 5 letnych sezon. Boli sme v Mnichove a tak ale len tak na 3 dni a nejake kratke vylety po SR a CR ale nic moc. Kym som este nebola v Brne, tak som par krat isla za priatelom, to som mala ako dovolenku. Takze svadobna cesta bude nasa premiera v tomto. Nikdy neboli peniazky na to. Tak sa teraz tesim o to viac.

• Sponzor fóra
  • Kacenka o to specialnejsie to pre vas bude 😵

• My sme sice spolu uz zopar dovolenie absolvovali, ale svadobna cesta, to je nieco na co budeme spominat cely zivot 😵 😵

• kde ste vsetky, mne prave zacala prestavka 😬

• my sme este neboli bybi 🙂

• kvetinka a kam by si chcela ist alebo este si nerozmyslala??

• Kwetinka ved aj vy pojdete, neboj nic 😉

• draci je tazke ist na dovolenku, ked v robote mas malo dovolenky a aj tu pokryjes doktormi

• myslis priatela?? hm no tak hej ale.......
    ake mas predstavy kam by si chcela ist ...vsak vymenuj...

• kweti a to ty si taka chorlava alebo tvoj priatel? Dufam ze to neni nic vazne 😐

• priatel..no je to dost obtiazne zit s tym, ale v pohode...
    draci ja mam rada pariz napr.

• aj ja by som ho rada videla..ale ze to je tam drahe aj hotely tak neviem...pri mori uz sme boli a tak uz zase chcem vidiet nieco ine .... a pariz je ako sa hovori ,,romanticke miesto,, 😉

• tak dufam ze sa to podari uplne vyliecit 🙂 😉

• Sponzor fóra
  • a uz si bola v parizi??

• ja som tak bola 2 krat, a nnei to take zle na ceny az 🙂

• tak nebudem vyzvedat ale....tak podla toho co mu je..tak ale vsak ma 20 dni dovolenky..to minie celu za rok??
    lebo napr. niektori si ju neminu a prenasaju do dalsieho roka...
    no alebo existuju sviatky...kde staci si zobrat par dni + sviatok a vikedn a hned to mas par dni... na sv.crestu...nie? teda chcem ti povedat ze vzdy su nejake moznosti ako by sa to dalo ...aby aj dovolenku nemusel vela brat

• baby caute 🙂
    vieruska - vsetko najlepsie prajem 🙂

nam neviem ci vyjde nejaka svadobna cesta, skor by sme asi sli na vikend do pariza a na jesen do londyna 🙂
    a staci nam...
    a my ako svadobnu uvitame aj tatry kedze ich zboznujeme 🙂 aj napriek tomu, ze ja som tam 8 rokov zila, sa ich neviem nabazit 🙂

• petka hej....aj v tatrach som este nebola...aj nad tym rozmyslam ze ak by nebolo dost penazi mimo SR tak staci byt aj tu SR aj tu su peknucke miesta ktore som este nevidela

• draci ano minie
    petka cauko...psik je stale u vas?

• aaaa tatry..to je uz prezitok, nie? 🙂

• my túžime ísť na svad. cestu na santorini.. keď som videla odtiaľ fotky, skoro som odpadla.. len ktovie kedy sa tam dostaneme.. hmmm

• psik je uz v oz pes v nudzi a hladame mu domov 🙂
    tatry a prezitok?? nemyslim, hlavne, ked sa pozriem na tie sumy co si pytaju 🙂) je pravda, ze mimo sezony sa nejdu so sluzbami potrhat, ale mne staci, ze ich vidim, ake su krasne 🙂) to mame spolocny sen, raz si tam chalupku kupit 🙂)

• my aj tak premyslame ze nepojdeme na dovcu len na nejaky zajazd alebo vikend velmi by sme chceli ist do Londyna,Pariza a Benatok taktiez nas laka spoznavaci zajazd po Francuzskej riviere 😉 ja som osobka ktora nevydrzi 10 ci 14 dni len lezat na plazi a vyvalovat sa a slnit musim mat aj nejake "vzrúúšo" a kedze ja som vzdy snivala o Grecku ale su tam teraz problemy kadejake urcite tam nepojdeme musia sa "utriast a dat dokopy Greci" v Egypte bola moja segra a ja by som teda 40 stupnov nevydrzala takze Afrika nie vseobecne ... je to tazke ale ako vravim co da v danej chvili o 10 mesiacov LAst minute ponuka tam sa pojde 😉
    simcab na Santorini bola moja segra nadherne fotky to je pravda a priniesla mi aj knizku Santorini kde su vyfotene vsetky tie kostiliky,domceky biele,pamiatky nadherne more,o ludoch a zvykoch je tam musi tam byt naozaj prenadherne a ani ma to nenapadlo ani krajina ktoru by som navstivila dobry napad!

• petka my tam mame 😉

• trdielko aj ja som taka osobka 😉

• livi, ale santorini je grécky ostrov 😬 a ty si grécko zavrhla 😃

• viem simcab ze je to grecky ostrov ja som zavrhla grecko-krajinu nie ostrovy 😉

• akurat citam na jednej stranke ze svadobna vystava od A po Z v Nitre sa uskutocni 12 a 13. februara 2011 na vystave Agrokomplex 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov