Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • hej ja som tiez kedysi davno zavrhla grecko..neviem ti ludia moc nadivoko ziju, je tam bordel a naco im davat zarabat ked si to nevazia??! 🙂

• jej trdielko, to si ma s tou vystavou celkom potesila, to bude ako ta v BA, ze tam budu obrucky a vsetko? Lebo mne v BA nevyhovuje termin a toto by mi celkom vyhovovalo a do Nitry neni daleko 😵 Mas nejaky link alebo webstranku, kde by som si mohla pozriet co vsetko tam bude? dakujem 🙂

• trdielko uz som to nasla, no ani nevies aku radost si mi spravila 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ahojte dievčence 🙂
    tak na svadobnú cestu my asi nepôjdeme, nám to finančne nevyjde 😐

kvetinka ako si sa dnes mala?

Vieruska všetko NAJ, NAJ, NAJ k meninám, veľa lásky a nech sa ti splnia všetky tvoje sny 😵

• pripajam sa k tebe meddy, tiez nepojdeme, nevyjde nam to financne 😐 nevadi uzijeme si jeden druheho aj doma, hlavne ze budeme spolu a nezalezi kde 😉

• beruska asi tak 😉 alebo dáme stretko vo štvorici 😉 😃

• vidis aj to je napad 😃 davam palec hore 😉

• beruška no super a svadobnú cestu máme vyriešenú 😃 😉

• meddy v sestici 😃 😃 😛

• uslo to, len mi bolo smutno, som hovorila akurat beruske, ze mi je smutno 😛

• kvetinka ahoooooooj 🙂 chýbala som ti? 😃
    kľudne veď ani vy nejdete na svadobnú, tak si urobíme žúr 😃

• fuuha to by bolo 😎 jasne ze chybala..ako sa mas?

• kvetinka veď aj ty mne 😉
    A mám sa ubehano 😃 A čo ty? Aký si mala deň? 🙂

• kweetinka prečo ti je smutno? 🙂

meddy ahooooooooooooj 🙂

• meddy dlho nebola 😃 😃
    esteze si tu 😵 😵

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 dúfam ešte príde, začínam pracovať na jej pierkach 😃 😃

• 😛 takze stuha sa nasla?

• werka ahoooj 🙂 no konečne si tu 😃 😃

kvetinka veď vieš, že som sa za tebou ponáhľala 😉

• dneeeees som objavila veľmi podobnú farbu tej, ktorej chce meddy pierka, tak sa vytešujem a už začínam strihať 😃

• wera veď aj ja sa vytešujem a mooooooc 😃
    Ale ak ťa robí šťastnou niečo nájsť, môžem si vymyslieť každý týždeň niečo a ty budeš hľadať 😃 😃 😃

• meddy ty si poklad, takto mi robiť radosť? 😃 😃 😃 kľudne 😃

• vierocka čo by som pre teba neurobila 😉 😃 😃

• hehe 😃 a ta zelana je teda aka weri? 🙂

• baby počkajte si chvíľku na prvé pierko a pošlem foto 🙂 😃

meddy, ty si jednoducho zlatíčko 🙂 😃 😃
    kweetinka - taká skoro jabĺčková, peknučká je, páči sa mi 🙂

• jeeeeee taku mam rada 😉

• Vieročka veď som ti hovorila, aby si sa s nimi nenaháňala 😉 ty nemáš čo robiť? 😃 😃
    A ako si sa inak dnes mala, okrem behania po obchodoch a zháňania stužky? 🙂

• Ja viem moja, ale mne to nedalo, vieš keď som to sľúbila, tak mi to spať nedá kým to nebude 😃 Dnes mám miláčika v práci, tak sa môžem hrajkať koľko chcem, dnes mám protest a nevarím, tak času kopec 😃
    Dnes to nebolo nič moc v práci, nič sa mi nechcelo, najradšej by som doma bola zababušená v deke pri telke a nič nerobila len čajík popíjala 🙂
    a čo ty? Ako si sa dnes mala? Inak máš veľmi príjemný hlas, teším sa na budúci telefonát 🙂

• kweetinka - aj ja a skvelo sa hodí k smotankovej, ani som netušila že to tak bude pekne vyzerať spolu 🙂 No čo, meddy má super vkus 🙂

• vierka aký protest? čo mi uniklo? 😃 😃 😃 😃 Si zlatunká, ale stále ti hovorím, že sa s nimi nemáš naháňať, do januára času dosť 😉 Dnes mal priateľ narodeniny, tak sme to tak trošku oslavovali a čakáme, než zaspí malá 😉 😃 . Inak s tým hlasom si to trafila, to bolo prvé, čo mi preletelo hlavou keď som ťa počula 😃 😃 ja teším, keď ťa uvidím osobne 😉

• baby aj ja sa xcem s vami rozpravat 😃 😃 😃 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov