Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
A co sa tyka unosu tak ja ho tiez nechcem ale nebudem asi nikomu hovorit ze si to neprajem. Mozno sa na to zabudne :-D Necham sa prekvapit ... A my budeme mat svadbu dalej od mesta v oblasti kde su iba same hotely takze ked ma unesu tak mozno len niekde vedla do hotela :-D a ked do mesta tak to by uz bolo tazsie hladanie .. mozno by ma drahy ani nenasiel :-D
Odpovedať
trúbenie je na východe úplne bežné.. a vlastne aj u nás v strede.. :-) ale inak som sa vôbec nad tým nezamýšľala, že by som trúbenie zakázala :-N
Odpovedať
simcab Ako to ze ta nebude mat kto uniest? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simi som, pracujem v sbs-ke, takže musím :-D zažila som kopec situácií o ktorých je lepšie len niekde čítať ;-) kvetinka áno, sa nám to pár krát podarilo ;-) :-D
Odpovedať
lebo budeme mať len okolo 20 ľudí..
Odpovedať
simika, simcab - meddy nie je sekera, sa mi nepaci to pomenovanie =-) ma svoj nazor a zato ze sa niekomu nepaci, tak ju tak skaredo nemusi nazyvat... je to o tom ako kopec dalsich veci vo svete - kazdy ma svoj vkus a nazory, pre niekoho by bolo pokazenim svadby to, ze nevesta pokuše unoscu a urobi chaos, a pre niekoho to, ze budu vytrubovat :-) kazdy sme iny...ale pisat o tom tak ze : ´´toto budes a bud si ista, ze nebudes ´´atd je troska odveci :-)
Odpovedať
simika Tak sa musis polepsit ;-) A nemas este pre mna ten text odobierky? :-)
Odpovedať
nerozumiem prečo by tento tvoj koment mal patriť mne.. =-)
Odpovedať
kweetinka Neber to osobne ale hrajes sa so slovickami :-D
Odpovedať
meddy inak si neviem nejak unos predstavit :-D :-D to akoze dojdu chlapi, zdvihnu ma do vzduchu a vezmu prec??? xcem vidiet chlapa co ma vezme na ruky, ja sa rozhodne nedam, ja ked sa zatnem, tak so mnou nepohne nik zo zeme...a nutit ma do niecoho to by bolo fakt odveci :-D :-D
Odpovedať
Ale tiez by bolo odveci keby ste sa tam pobili na parkete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mám riadne silné hlasivky, teda ženích by si ma našiel veľmi rýchlo :-D :-D a všetci čo by nám tam mohli spraviť únos, sú už ženatí a tiež si neželali na ich svadbách únos, tedaaaa tých zopár mladších slobodných ľudí, ktorí budú v tej dedine 1x v živote budú absolútne neškodní :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kweti netusim o com tocis ale oki
Odpovedať
Profilova fotka
meddy to pochopila spravne, ze je to myslene zartovne, nikdy by som si ju nedovolila urazit kwetinka vies?? eeej meddy takze ty si SBS? tak s tebou sa tam asi naozaj nik nebude zahravat :-D :-D :-D
Odpovedať
wera a to unasaju len slobodni muzi? :-) a vdaka comu su neskodni? tak zlato si to napisala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ked teraz je starejsieho zena v nemocnici uz 7 tyzdnov a ja ich nechcem velmi otravovat, ale tento tyzden ti zohnam oki? slubujem, musim sa polepsit :-D ;-) co mas noveee?
Odpovedať
simi Jasne rozumiem. Prepac ze aj ja teba s tym otravujem ved to ma este cas v pohode. A co mam nove? Svalovicu po vcerajsku :-D A co ty? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
neotravujes, cosi :-) a co si robila, ze mas svalovicu? postelna gymnastika? :-D :-D :-D zartujem... no jaaa, co ja viem, mam nove doklady konecne aaa asi nic take uz :-)
Odpovedať
wery, meddy majte sa krasne,paa
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka neviem či len slobodní, ale tím ženatým sme boli na svadbe a tí si tiež únos neželali, teda oni nebudú robiť ani nám, lebo vedia, že tiež nechceme a tí slobodní takto - jeden kamoš ten bude určo mimo, ďalšiemu to moja hlavná družička (jeho priateľka) nedovolí, ďalšiemu to možno aj napadne, ale sám nespraví nič :-D :-D :-D
Odpovedať
cau kweeti ;-) Nam so Simi sa nepozdravis?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ta co si, teraz sa urazila :-D :-D
Odpovedať
simi Nie postelna ale pracovna :-D A ako to je s tymi dokladmi? Dokedy si treba vybavit nove a su za to nejake poplatky?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy vies, ze svalovicu treba rozhybat? :-D :-D dnes vyuzi tu druhu gymnastiku :-D :-D s dokladmi, no zo zakona si mas do 30 dni vybavit..poplatky ziadne, len kolky som platila, za vodicak asi 6, 50 eur a za obcianku 4,50 eur.. tak nejako, uz ani neviem, drahy mi kolky kupoval, nebola som pri nom, len som odovzdala..tak uz neviem celkom presne.. :-) inak mam pocit niekedy ked tu citam, ze niektore nerobia svadbu - radostnu udalost, ale basu :-D :-D myslim, celkovo na MS v temach.. tolko zakazov, prikazov, komplexov, ach jaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka ahooj :-) simika, že basu :-D tak každému sa nemusí všetko páčiť, mne sa tiež určité veci nepáčia, ako hostia v bielom a únos, zakazovať to nezakazujeme, len si to neprajeme :-N
Odpovedať
simi Sice som teraz na pochybach ze z coho mam svalovicu ... lebo vcera boli oboje gymnastiky :-D A zakazy, prikazy to je jedna vec len potom ci to aj niekto respektuje to je uz ina vec ..
Odpovedať
Profilova fotka
wera to bolo myslene obrazne ;-) ale by si sa divila, co vsetko dokazu niektore nevesty vymysliet a neakceptovat..nemala som na mysli teba ;-) ;-) hainy haaaa vidiiiiis, tak si sa priznala :-D klin sa klinom vybija ;-) :-) a z tou druhou vetou si trafila uplne presne :-) vseobecne si myslim, nesusetrodvat sa na tieto veci a tesit sa z celej svadby, pretoze sa pomaly zacina zabudat, ze nieje len o programe, o tom co bude, nebude, svieckach, maslickach, podvazkoch atd atd atd..ale v prvom rade je o spojeni dvoch ludi do zvazku manzelskeho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika viem, že obrazne a že si nemala na mysli mňa :-) len každá sme iná a čo sa možno nám zdá prehnané, iné považujú za samozrejmosť a naopak :-)
Odpovedať
simi, zdieľam s tebou tvoj názor.. niektoré nevesty to naozaj preháňajú a občas mám pocit ako keby sa vydávali kvôli tým šatám a mašličkám.. :-S BABY, týmto ale nemyslím niktorú z vás! - to len aby zase nedošlo k nedorozumeniu..
Odpovedať
Profilova fotka
wera suhlas ;-) sto ludi, sto chuti.. a kazdy ma pravo vyjadrit svoj nazor.. Ale naozaj netreba zabudat, ze svadba je stastna udalost a prebehne den D velmi rychlo a krasne, ci je vsetko podla predstav a dokonale, alebo nie ;-) :-) clovek to rok pripavuje a stavia na vsetku dokonalost a nakoniec sa rano zobudi a je po vsetkom.. pierka, ktore sa poctivo robia su fuc, niektore podubane na zemi, servitky v kosi, obrusy spinave atd ;-) jednoznacne nezatazovat sa malichernostami a uzit si den D krasne, z usmevom na tvari, aby ostala co najkrajsia spomienka na cely zivot. A nie si pametat, co vsetko nas ,,nasralo" ci ,,znechutilo" resp. co vsetko nebolo ,,dodrzane" :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?