Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • super kaci, tesime sa s tebou! 🙂

• Ahoj Kacennka,

ake trhy, uz svadobne? Minuly rok to bol tusim februar - marec...

• bajka, ano svadobne veltrhy... tento rok budu 23-24 v internacionale a 29-30 vo wannieck gallery.. a neviem ci budu aj vo future a na vystavisku ako minuly rok. Bola si vlani?

• Sponzor fóra
  • Aha, ano bola som prave na vystavisku a tam sme si uz objednali prstienky 🙂.
    Takze vo vankovke? Tak to som zvedava 😃, jeeeeeeeej ale vtedy som na lyzovackeee, to asi nestihnem 😞

• my sme vlani boli aj vo future aj na tom vystavisku...nebolo tam ktovie co..ale prstienky sme si tiez vybrali..len vtedy to este nebolo iste s tou nasou svadbou,len sme o tom rozmyslali. tak sme neobjednavali. Ale dufam ze tento rok ich tam budu mat tiez. Velmi sa nam pacia od bisaku

• Jeeeeeej vazne? Tam sme si objednali a uz ich aj mame 😃

• a aky model? ja si uz nepamatam presne...ale volal sa Doria a nejake cislo

• Hem model neviem, my sme si skusali zaradom a co sa nam pacilo, dali sme si urobit z bieleho zlata a ja som si tam pridala kamienky, takze nam ich urobili podla zelania 🙂...Matne , leske zlato 🙂

• my sme si vybrali kombinaciu biele leskle a zlte matne zlato a v mojej kamienky. Tak teda dufam, ze ich budu mat aj teraz. Aj ked od vlani zdrazeli ale co uz.

• ladyjh - jasne, ja zalohu tak ci tak zaplatim, dokonca vyssiu, ako chcu (aj ked na ranci mi zatial nepovedali nic o zalohe), to nie je dovod preco hladam ine miesto.. 🙂 to je vyslovene rozmar, ma to chytilo, ze co ak... co ak bude krajsie hento a hento.. vymyyyyslam! 😃 😃

• Od jari zdrazili? Heeem, tak este ze uz ich mame a stale ich dam na prst 😃....

• jani no nám sa veľmi páči Makadi bay, že to nie je tak v centre a je tam krajšia voda ževraj.. kamarátka tam bola a veľmi si vychvalovala, a keď sme videli fotky tak sme si povedali, že ak egypt, tak asi makadi 🙂 jejda bomba do taniera??? je to tam také nebezpečné? 🤔

usacek - na Carpatiu som aj ja kedysi davno pozerala, ale najviac som tam uvažovala o Galloper-i, to sa mi veeľmi páčilo 🙂 ale pre nás je to tam od ruky trochen, tak sme DNV škrtli zo zoznamu, hoci som tam prežila krásne detstvo 🙂

• kacennka ahoj 🙂 super, že už máte aj kameramana, teším sa s tebou 🙂
    vo vaňkovke bude svadobný veľtrh? jeeej no super, to tam určite pôjdeme, aspoň aj dohodneme stretko s kameramanom a fotografom 🙂 a čo myslíš, kde to je lepšie - v tej internacionale, či vaňkovke?

• kacenka - to si budete aj tie medzičítania sami čítať? ja som to na svadbe ešte nevidela, ale určite to má svoje čaro ako hovoríš 😬 keby som nemala trému z prejavov pred toľkými ľudmi, tak by som sa možno aj ja dala na to, ale asi by som sa zbytočne rozklepala a zakoktávala 😃

• Ahoj Wera,
    my sme tusim boli v Makadi Bay ale nie som si ista 😉, pozri prvy album na Facebooku 🙂...
    Je tam krasne...

• Sponzor fóra
  • ahojky bajka 🙂 mrknem na to večer doma, tu nemôžem na fb 😬

• vieri, a co takto Dubai? am je to tiez uzasne, a vela je tam toho vidied...... 🙂

• jani nad dubajom som veeľmi uvažovala tiež - ale keď že tam sa nemôžeš mucinkovať na verejnosti 😃 (vo všetkej slušnosti samozrejme) 😃 😃 to by bolo skončiť na svadobnej ceste v base 😃 😃 😃

• Hem, ja som pocula, ze v Dubaji nie je toho vela vidiet....😞. A tiez tie zakony, no hruuuza 😃

• je tam ten palmovy strov, hotel pod morom, morske akvarko a tak....... hej tie zakony aj mna by stvali, ale asi by som to brala tak, ze ja som si tam vybrala ist, tak budem respoktovat ich kulturu........ a potom by sme si to rozdali na izbe 😉

• jani 😃 ze rozdali 😃 😃

• Heeem pekne, pekne. Ja rozmyslam, ze pojdeme do USA, pozriet Niagary, mam tam rodinu, tak by sme ich rovno navstivili, ktovie kedy sa tam dostaneme znovu 🙂...
    Baby do kolkeho mesiaca tehotenstva sa moze lietat? 😃

• a to sa nemoze lietat v tehotenstve co sa moze stat?? vsak to je len tlak ked pristava a zlieta lietadlo potom je to v pohode nie?

• bajka, v poslednom trimestri sa urcite nemoze lietat. Najbezpecnejsie - ked uz sa musi lietet - je to v druhom trimestri.

• Oukej, tak to budeme musiet nejak naplanovat...ale radsej to nechame otvorene 😃...

• tebe sa tu uz blizi! Planujete hned mimi? 🙂

• Jasne, uz som rozmyslala, ze zacneme v decembri, ale mam teraz nejake vysetrenia a musia mi dat asi este tetanovku po tych vysetreniach, tak zacneme vo februari ak bude vsetko OK 😃.

• janiiiii 😃 😃 😃 no tak ale každopádne si neviem predstaviť, že by sme sa nedržali za ruky, nedali si nejakú tú pusinku, nič - to by sme museli byť celú dovču na izbe potom 😃 😃

• baby, ja lietať nemôžem vôbec počas tehotenstva - mám zakázané od drahého 😃 on ma asi potom ani nič robiť nenechá, ako ho počúvam, keď o tom hovoríme 😃

• budes sa mat ako kralovna..bude ti vsetko nosit do postele, ani von chodit nebudes moct 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov