Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • alique - ja si takto šanujem parfém chloe 🙂)) pretože mám doma kopu iných, ale aj tak už tam mám len tretinu a dávam si ho na zvláštne príležitosti... ale už ho schovávam do šuplu .-)

• Borka, tam mu bude najlepšie... 😉

• aj ja som chcela šanovať moju DKNY, ale objavila som diora v dobrej cene, tak možno ukecám ježiška, nech pri nesie tú a tá bude svadobná 😬

• Sponzor fóra
  • citali ste si tu stranku, ja som skoro odpadla to sa da uplne hoci co darovat 😃 ze sexi upratovacku,alebo dve stripterky...no to urcite by som nedarovala priateovi ako darcek 😠

• Mňa desí aj predstava toho, že by mal mať striptérku na rozlúčke... 😠 😠 😠
    Absolútne s tým nesúhlasím... Ja viem, že ma chalani naťahujú, lebo vedia, ako to neznášam, ale aby som doma tŕpla, že nejaká ... (keďže sa neviem o takej slušne vyjadriť, tak len ...), sa bude vrtieť okolo Joja a nedajbože si mu bude sadať na kolená a viaaaaaaaac... No ne... Koniec... 😞 😞 😞

• no len aby to nedostal od kamarátov na rozlúčku so slobodou.. 😃 😬 .. ale toho sa aj ja bojím, že môjmu tí naši dáku kravinu vymyslia..

• Však toto... 😕

• 😃 treba kamararatov upozornit ze nic take nechceme

• no možno sa nemusím báť, keďže plánujeme takú kvázi rozlúčku spoločnú... chceme urobiť pre kamarátov takú veľkú párty, keďže na svadbe nebudú..

• Ja nechcem ani únos a predsa ho chystajú... 😞
    Ťažko povedať, že nie... Ja len dúfam, že Jojo splní, čo sľúbil a že sa v tom momente dvihne a odíde... 😐

• ked si nieco neprajete tak vas do toho nutit nemozu...

• To je jasné, ale ja napriek tomu, že som sa jasne vyjadrila, že si neprajem, aby bola na rozlúčke so slobodou striptérky, či striptér, chalani len kývnu rukou a s tým nič neurobím... Buď to urobia, alebo nie, najskôr sa to nedozviem, alebo sa prekecnú a budem sa s tým musieť zmieriť...
    A čo sa týka únosu, bolo mi povedané, že do toho nemám čo kecať, že ak sa rozhodnú ma uniesť, že to urobia, či chcem, alebo nie... 😞
    Toto sú zvyky, ktoré nemusím... 😞

• nie vsetky zvyky musia byt na svadbach....a ako ta unesu vsak ten ,,unos,, to nie je to ide nevesta dobrovolne...co ta ,,chmatnu,, a budu utekat??? vsak budes kricat a manzel si to vsimne a zatrhne to...neboj

• Budem kričať o dušu... 😃

• a tvoj princ ta zachrani 😃

• Sponzor fóra
  • Áno, príde si po mňa na čiernom mini jazvečíkovi... 😃

• Baby, ani ja nechcem stripterky 😞 ... A co sa tyka unosu, tak to som povedala, ze nic take...Dalsie peniaze kym by ma drahy nasiel a aj tak to tam nepozna a este k tomu aj zabava na svadbe by asi upadla bez nas, ak by sme boli dlho prec 🙂.
    Tot moj nazor....Nic nebude 🙂....Len tie stripterky no to neovplyvnim, stale ma jeho kamarati provokuju. frn

• Bajka, sme na tom rovnako... A vždy sa rozčúlim do nepríčetnosti... 😞

• aaaale baby... žiarlivosť ide bokom!!!! Ved ste pre nich jediné a nejaká šťanda striptérovská nás predsa nerozhodí...
    ja viem, že ju bude mať, dokonca rozlúčku nebude mať jednodňovú...
    ale nemyslím na to, nakoľko s tým nič neurobím 😃
    ale zase on nevie čo plánujem ja a to uvidí iba na fotkách potom 😃
    iba vie, že chcem rozlúčku doma, s babami, nakoľko veľa z nich bude a už teraz je tehotných.. 😃
    ale čo sa bude diať predtým, než prídeme ku nám, ani netuší 😃
    plánujem totiž zažiť jazdu na motorke s nejakým motorkárom .-D je to môj sen a je mi jedno, že jazda bude trvať 20minút, proste po tom túžim.. po tej motorke najviac 😃
    a nakoľko mám od neho zákaz sadať na motorku, rozlúčka so slobodou sa neráta 😃

• Jeeej Barborav, ty to mas teda vymyslene 😃, super. No u nas rozlucka so slobodou asi klasika, teda ja... Zacneme u nas a potom pojdeme asi von, niekam sa zabavit. Budem mat ale dve rozlucky. Jedna v Cechach, jedna na Slovensku, ale asi stripter nebude, je to dost drahe 😃.
    A kamarati mojho drahehu su inak akcny, planuju to zevraj na cely den 🙂.
    Uz ani ja nie som taka ziarliva ako kedysi, ale da to zabrat, aby som bola v klude 😃

• a kolko asi stojí taký striptér baby? ?

• ja by som ho chcela, aj po riti ho ,,poplácám´´ 😃 😃

• 150 eur trva to 6 - 10 minut

• kuknite na tie fotky ja odpadnem od smiechu 😃 😃 😃
    http://www.uzisito.sk/STRIPTÍZ_g1798.html

• draci mne to neotvorilo... 😐

• fíííha, tak to je celkom vela...

• ani mne..

• Ja na toto nie som... 😴 OK, chápem, že je to prirodzené, najmä pre chlapov, no ja som dosť puritánsky vychovaná (vychovávala ma babička) a tak mám k týmto veciam dosť veľký odpor... Ani by som to nenazvala žiarlivosťou, ani tým, že mu neverím, ale je mi to protivné... 😬 To je asi všetko... 😬
    A vyhodiť 150,- EUR za pár minút? Myslím, že peniažky budeme potrebovať na iné veci... 😉

• no to si musite cele skopirovat

• A kto objednava toho striptera? Mladomanzelia ci druzice? 😃 Lebo tolko penazi, neviem kto by na to dal 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov