Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
alique - ja si takto šanujem parfém chloe :-))) pretože mám doma kopu iných, ale aj tak už tam mám len tretinu a dávam si ho na zvláštne príležitosti... ale už ho schovávam do šuplu .-)
Odpovedať
Profilova fotka
Borka, tam mu bude najlepšie... ;-)
Odpovedať
aj ja som chcela šanovať moju DKNY, ale objavila som diora v dobrej cene, tak možno ukecám ježiška, nech pri nesie tú a tá bude svadobná :-N
Odpovedať
citali ste si tu stranku, ja som skoro odpadla to sa da uplne hoci co darovat :-D ze sexi upratovacku,alebo dve stripterky...no to urcite by som nedarovala priateovi ako darcek ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa desí aj predstava toho, že by mal mať striptérku na rozlúčke... ]-( ]-( ]-( Absolútne s tým nesúhlasím... Ja viem, že ma chalani naťahujú, lebo vedia, ako to neznášam, ale aby som doma tŕpla, že nejaká ... (keďže sa neviem o takej slušne vyjadriť, tak len ...), sa bude vrtieť okolo Joja a nedajbože si mu bude sadať na kolená a viaaaaaaaac... No ne... Koniec... :-( :-( :-(
Odpovedať
no len aby to nedostal od kamarátov na rozlúčku so slobodou.. :-D :-N .. ale toho sa aj ja bojím, že môjmu tí naši dáku kravinu vymyslia..
Odpovedať
Profilova fotka
Však toto... :-.
Odpovedať
:-D treba kamararatov upozornit ze nic take nechceme
Odpovedať
no možno sa nemusím báť, keďže plánujeme takú kvázi rozlúčku spoločnú... chceme urobiť pre kamarátov takú veľkú párty, keďže na svadbe nebudú..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nechcem ani únos a predsa ho chystajú... :-( Ťažko povedať, že nie... Ja len dúfam, že Jojo splní, čo sľúbil a že sa v tom momente dvihne a odíde... :-|
Odpovedať
ked si nieco neprajete tak vas do toho nutit nemozu...
Odpovedať
Profilova fotka
To je jasné, ale ja napriek tomu, že som sa jasne vyjadrila, že si neprajem, aby bola na rozlúčke so slobodou striptérky, či striptér, chalani len kývnu rukou a s tým nič neurobím... Buď to urobia, alebo nie, najskôr sa to nedozviem, alebo sa prekecnú a budem sa s tým musieť zmieriť... A čo sa týka únosu, bolo mi povedané, že do toho nemám čo kecať, že ak sa rozhodnú ma uniesť, že to urobia, či chcem, alebo nie... :-( Toto sú zvyky, ktoré nemusím... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie vsetky zvyky musia byt na svadbach....a ako ta unesu vsak ten ,,unos,, to nie je to ide nevesta dobrovolne...co ta ,,chmatnu,, a budu utekat??? vsak budes kricat a manzel si to vsimne a zatrhne to...neboj
Odpovedať
Profilova fotka
Budem kričať o dušu... :-D
Odpovedať
a tvoj princ ta zachrani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, príde si po mňa na čiernom mini jazvečíkovi... :-D
Odpovedať
Baby, ani ja nechcem stripterky :-( ... A co sa tyka unosu, tak to som povedala, ze nic take...Dalsie peniaze kym by ma drahy nasiel a aj tak to tam nepozna a este k tomu aj zabava na svadbe by asi upadla bez nas, ak by sme boli dlho prec :-). Tot moj nazor....Nic nebude :-)....Len tie stripterky no to neovplyvnim, stale ma jeho kamarati provokuju. frn
Odpovedať
Profilova fotka
Bajka, sme na tom rovnako... A vždy sa rozčúlim do nepríčetnosti... :-(
Odpovedať
aaaale baby... žiarlivosť ide bokom!!!! Ved ste pre nich jediné a nejaká šťanda striptérovská nás predsa nerozhodí... ja viem, že ju bude mať, dokonca rozlúčku nebude mať jednodňovú... ale nemyslím na to, nakoľko s tým nič neurobím :-D ale zase on nevie čo plánujem ja a to uvidí iba na fotkách potom :-D iba vie, že chcem rozlúčku doma, s babami, nakoľko veľa z nich bude a už teraz je tehotných.. :D ale čo sa bude diať predtým, než prídeme ku nám, ani netuší :-D plánujem totiž zažiť jazdu na motorke s nejakým motorkárom .-D je to môj sen a je mi jedno, že jazda bude trvať 20minút, proste po tom túžim.. po tej motorke najviac :-D a nakoľko mám od neho zákaz sadať na motorku, rozlúčka so slobodou sa neráta :-D
Odpovedať
Jeeej Barborav, ty to mas teda vymyslene :-D, super. No u nas rozlucka so slobodou asi klasika, teda ja... Zacneme u nas a potom pojdeme asi von, niekam sa zabavit. Budem mat ale dve rozlucky. Jedna v Cechach, jedna na Slovensku, ale asi stripter nebude, je to dost drahe :-D. A kamarati mojho drahehu su inak akcny, planuju to zevraj na cely den :-). Uz ani ja nie som taka ziarliva ako kedysi, ale da to zabrat, aby som bola v klude :-D
Odpovedať
a kolko asi stojí taký striptér baby? ?
Odpovedať
ja by som ho chcela, aj po riti ho ,,poplácám´´ :-D :-D
Odpovedať
150 eur trva to 6 - 10 minut
Odpovedať
kuknite na tie fotky ja odpadnem od smiechu :-D :-D :-D http://www.uzisito.sk/STRIPTÍZ_g1798....
Odpovedať
draci mne to neotvorilo... :-|
Odpovedať
fíííha, tak to je celkom vela...
Odpovedať
ani mne..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja na toto nie som... |-| OK, chápem, že je to prirodzené, najmä pre chlapov, no ja som dosť puritánsky vychovaná (vychovávala ma babička) a tak mám k týmto veciam dosť veľký odpor... Ani by som to nenazvala žiarlivosťou, ani tým, že mu neverím, ale je mi to protivné... :-N To je asi všetko... :-N A vyhodiť 150,- EUR za pár minút? Myslím, že peniažky budeme potrebovať na iné veci... ;-)
Odpovedať
no to si musite cele skopirovat
Odpovedať
A kto objednava toho striptera? Mladomanzelia ci druzice? :-D Lebo tolko penazi, neviem kto by na to dal :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?