Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • noooo tak to budem mať potom 200kg, keď by som ani nevyliezla z postele 😃 taká kráľovná teda byť nechcem 😃 😃

• Hihi, inak ved doktor ti to moze odporucit, alebo nie 😉...Toho by som sa nebala, ved by ma musel poznat 😃

• veri, ved aj dopporucuju pohyb pocas tehotenstva, aby dobre prdila krv a mimi aby malo dost kyslika. inak ja asio zacnem posilovat trocha - ze vraj ak je zena fil pred porodom, tak potom jej to nezoberie tak dlho dat si kostru znova do povodnej podoby po porode. A ked je 200kg kralovna pred porodom 😉 tak sa jej bude tazko zhadzovat babatkovska nadvaha 😃
    tak podme vsetki cvicit spolu! 😛

• Sponzor fóra
  • vsetky, nie vsetki - ja madarka! 😉

• ja idem dnes s drahým do posilky konečne!!! chcela som ísť v pondelok, ale ma strašne bolela hlava 😦

• No ja uz chodievam, ale 3 mesiace do posilky, alebo na zumbu....minimalne 2x tyzdenne, ale teraz na zimu som sa nejak rozjedla 😞...Po Silvestri zacinam zasa chudnut 😃...

• ja chodím 2x týždenne na aerobik, sem tam sa zmohnem na posilku, ale to menej tam než sem 😃
    tento týždeň mi to ale nevyšlo kurnik, zajtra idem do nemecka na služobku, ale tak v nedeľu idem umývať okná, tak si zacvičím troška 😃

• lady no na mna to moc neplatilo... Ja som pred tehu 3 roky cvicila aerobic a veru este stale davam tehu kila dolu 😞

bajka a ty mas svadbu v TT??? Som si az teraz vsimla 🙂

• wera... no myslim to tak, ze ja prve citanie budem mat a priatel druhe citanie. Ja este neviem co budem mat ale priatel chcem aby mal tu klasiku o laske z listu Korintanom. A potom bude normalne evanielium a to uz bude hovorit farar. Tiez budem mat tremu, ale verim ze to nejak zvladneme.

Neviem kde je lepsie ci v internationale alebo vo vankovke, obidva veltrhy su myslim prvy krat. Vlani boli na vystavisku a vo future. My pojdeme ma obidva takze sa tesim. Ked uz pojdes do Brna mozes sa stavit aj za mnou🙂

• Wera, ty budes v takej zime umyvat okna? Brrrrr, to by sa mi teda nechcelo 😃.

Bybi - Obrad bude v Trnave v Hrubom kostole, pretoze nas bude oddavat moj spoluziak z Gympla 😃, ale hostina bude v Senci, inak ja som priamo zo Zelenca 😃....

• Aha, no to je super 🙂 Ja som zo Zelenecskej 😃 😃 😃

• @Bybi A kde budete mat obrad a oslavu?

• aj my sme chceli mat v TT ale zmenili sme to lebo vsetkych hosti by sme museli dopravit busom do TT,tak radcej sme zvolili ahsiu cestu a lacnejsiu a bude to tam kde byvam vsetko aj hostina aj obrad...

• Bajka obrad budeme mat na radnici a oslavu budeme mat v Dolnej Strede v restauracii Romantik 🙂

Draci a vy to kde nakoniec mate? V Pezinku?

• Bybi v Dolnej strede? Hostia tam budu aj ubytovani?

• Sponzor fóra
  • Nie, budeme mat odvoz do TT a ubytovana bude draheho cast, lebo on je z Martina... Ved to nie je daleko od TT, 15km asi 🙂

• bybi, pekna restika. Tam robia priamo aj obrady v zahrade, vsak? Keby som ja nemala v kostole sobas, tak by som to asi riesila v zahrade 🙂

• Heeej, tak blizsie ako Senec? To som ani nevedela 😃...No aj mojho draheho musia byt niekde ubytovani, kedze je z Ciech 😃. Este ze ich ma len 25, to neviem ako po rodinach ubytujeme moju rodinu 😃...To bude susticko a v stanoch sa spat nemoze, kedze je zima 😃....

• Lady anu robia, aj ja som chcela tam v zahrade, ale nezohnali sme nikoho kto by nas oddal. 😞

• bybi a ta restika by ti nezohnala niekoho? to by bolo idealne - mat sobas a receppciu v jednej lokalite. do augusta by si este urcite niekeho zohnala! 🙂

• lady pytala som sa, ze im tam nechcu chodit zo Serede 😞 Pisala som aj starostovi Dolenj Stredy, bol strasne zlaty, ale bohuzial on nemoze sobasit a ani mi nevedel poradit ze kto by mohol, lebo tiez ma rovnaku skusenost ze tam nechcu chodit 😞 Bolo by to idealne mat to vsetko na jednom mieste, urcite aj krajsie, ale tak co uz 😞

• zo serede? ved Nove Mesto, PN a TT su blizsie. Co takto spytat sa v kursalone kto im sobasi tam a ci by vas nesiel zosobasit do dolnej stredy?

• Nie, Sered je hned pri Dolnej Strede a sobasit ta mozu len v danom okrese, alebo tak nejak. Oni maju len na urcite miesta povolenia, napr. z TT by ma uz v Dolnej Strede sobasit nemohli 😞

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• dobre ranko
    bybi nie v Pezinku ale v Budmericiach tam kde je ten kastiel co mam v albume

• Dobre ranko,

Aha draci... Tam som rozmyslala ze sa pojdeme fotit na predsvadobne fotenie 🙂 A mozno aj svadobne 🙂

• ano tam je velmi krasne 🙂 hlavne na jar...
    ja teraz som konecne vymyslela skvely darcek priatelovi... 😃 sme adohodli...vlastne to on navrhol ze darcek do 20 eur to asi nepojde ked som vymyslela adrenalinovy sport

• drači a čo si vymyslela??
    inak akurát som si ja pre seba objednala darček.. drahý mi ho len zaplatí 😃 čo už.. sme praktickí 😃

• je tu na nete stranka o darcekoch...uzisito....a tam som nasla jazda na autach mustang,ferari,a ine luchusne auta ako porsche apod. len musim zistit ake auto sa mu pacia..lebo ich je velmi vela...a este neviem ci by sa mu to pacilo mozno by mi vynadal ze co som to vymyslela ze je to drahe...ale on ma rad rychle auta neviem..este porozmyslam...

• Hovoríte o Vianociach?
    Môj drahý sa namotal na staré mince a bankovky, tak som mu kúpila takú knihu o numizmatike, kde má aj vzorku z každej mince a bankovky používaných u nás (na našom území), potom to bude klasika, trenky, ponožky... 🙂
    A ja by som veľmi chcela parfém Coco Chanel Madamoiselle - už bol nepriamo informovaný (aj jemu sa páči a ako som sa dozvedela, informoval sa u kamošky... 😉 ), aj keď ja som si ho už tajne kúpila, ale keď budem mať dva, nebudem musieť každú kvapku šanovať na svadbu... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.