Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @petkaa28  supeeer Peťka, aj Wera sa pridá, ešte niekto? 🙂

• Kocky ktore chcete ist na vystavu svadba od A po Z v Nitre, pisala som im email. Otvorene to bude od 10.00 - 18.00 a vstupne je 2.50 eura 🙂

• @lucia3006 no presne tak 🙂 ten Liptov zvažujeme aj my, ale ešte sme to nedoriešili. Ako si písala, najskôr treba vybaviť všetky formality 😉

• Sponzor fóra
  • @trdielko149 ďakujeme za krásny veršík 🙂 A Emmuške prajem všetko naj, naj, naj k meninám 🙂

• @meddy  no veru, keď si predstavím, kam všade musím zájsť po zmene priezviska a trvalého bydliska - už teraz sa mi nechce ... 🙂

• @lucia3006  lucus este mozno aj sankovanie stihnes 🙂

• @petkaa28 🙂 radšej nech je už teplo 🙂

• baby, ak by ste niektora chcela oznamka od firmy Japos, na veltrhu nam dali 20% zlavu, tak vam ju prenecham ak budete mat zaujem. My od nich oznamka nebudeme mat.

• @kacennnka  takisto aj ja, tiež máme zľavu ak by ste niektorá mali záujem 😉

• Baby našli sme úžasné motto od Lope de Vega -
    Keď prísaha naše srdcia spojí a tichá pieseň z chóru zanôti, my navždy zostaneme svoji – Ty moja a ja Tvoj do smrti.
    Chceme ho na oznámenia... ale tá smrť nám tam príde taká blbá k oznámeniam... Nenapadajú vás nejaké obmeny? 😉
    zajtra musíme už objednať oznámenia a ešte nemáme vybraný text definitívne... prosím prosím o pomoc, už sme z toho popletení.. 😞

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @wera.g  naveky ? 🙂

• @petkaa28  naveky napadlo hneď aj nás, ale hmmm neviem keď už je tam to navždy... Kurnik my sme riadne nerozhodní, keď si ani text na oznamko nevieme vybrať... 🤔

@marcelhudecek  marcel a ty čo tu strašíš? 😃

• @wega.g  a musi to tam byt...keby bolo : "my navždy zostaneme svoji, Ty moja a ja Tvoj." ...aspon mne sa to paci aj takto...

• @bubu18  nooo v podstate aj tak by to mohlo byť, predložím návrh drahému 🙂) ďakujem za radu 😉

Baby a vy si budete čo dávať na oznamko? My len text, mená a adresu... Také to, že potvrďte nám účasť do... to tam nemusí byť, však? A na kartičke že pozývame vás ku svadobnému stolu musí byť napísané aj kde to je? Resp mapka z druhej strany?
    Joooooj mňa z toho oznámenia porazí, sme tak nerozhodní... Ale aspoň máme vybrané oznamko, aj typ písma... a ešte že vieme termín svadby, našu adresu a mená... 😃

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  ahoj, kde ste kupovali vino nevies poradit netusim ani kolko tak moze stat , aby som vedela co je drahe a co sa oplati...Netisim ani kde ho kupit....lepsie je asi u nejakeho vinara nie?

• @wera.g  my budeme davat oznamka osobne, teda aspon tym, co pozyvame na hostinu. Takze nam rovno povedia, ci pridu alebo nie a aj budu vediet kde to je.
    A ten text by som dala ako pise bubu. Inac pisala som ti na FB o tych boxerach🙂

• @wera.g  podla mna to tam vobec nemusi byt...ta mampka alebo adresa niekto to tam dava ale nemusi to byt....ide o to aj ako to mate naplanovane vsak hostia idu s vami do kostola/matriku a odtial na hostinu tam netreba mapka nie?
    Aspon u nas to tak je ze vsetci k nam pridu a odtial sa idem do kostola a na hostinu...u nsa to je taka tradicia ze hosti obcerstvime...niecim malym...
    a to potvrdenie uasti to tiez tam nemusi byt aspon mne sa to moc nepaci....vsak ked im to osobne date tak im poviete aby vam mesiac pred svadbou potvrdili ucas...zavolali a pod. A tym co postou to posielate tak im zavolate alebo co..

• ja odpadnem tu su uz nevesty co maju svadbu v roku 2013 😃 😃 😃

• @dracica6663  sak tato tema bola zalozena v aprili 2009, cize tiez priblizne tak🙂 Dva roky pred svadbou. Rychlo to aj im ubehne. Su tu aj nevesty co maju svadbu 2014.

• dobré ránko 🙂

• 😃 to vazne to sa mi zda smiesne...tak dopredu nieco planovat.... 😃

• ale však čo oni ešte môžu plánovať takto skoro?? však na 2014 nie je ani kalendár 😃 😃

• @simcab  no to je pravda a za 3 roky sa moze hocico stat aj rozist sa...to sa mi zda naozaj prehnane

• tak ako rozísť sa nemusia, ale vidíme všetky tu ako vymýšľame pol roka pred svadbou, tak ako sa im zmení názor za 2-3 roky.. ale tak ak chcú špekulovať a kvákať spolu, tak nech majú aj tému 2020 😃 len to je potom všetko len také teoretické, lebo vybavovať ani kupovať veľmi nemôžeš, pretože je to zbytočné..

• @dracica6663  my budeme mať biele víno od uja - domáce a červené nám zháňa môj krstný otec od niekoho známeho tiež domáce - môj ujo má biele po 1eure/liter, objednala som 50 litrov bieleho a 50 litrov červeného - z toho pôjde aj na výslužky - máme dokopy 34 výslužiek tak 12 fliaš pôjde z bieleho a 12 fliaš z červeného ... inak teraz je v akcii červené vínko - frankovka za 1,69 za liter ... ale vínko ide tak okolo 1-2eurá za liter, ale lepšie je určite brať od niekoho domáce ako v obchode ...

• @wera.g  my máme na oznamku iba text, našu spoločnú adresu a to je všetko, ani na pozvánky ku stolu sme nedávali mapku ani miesto kde bude hostina ... to sme všetkým povedali osobne,telefonicky a aj na fb - tam som si založila udalosť Naša svadba a tam všetkým našim svadobčanom nechávam odkazy a info ... a celá naša rodina už miesto hostiny pozná, minulý rok v máji tam mala moja babka 70ku, drahého rodina tam bude ubytovaná a moja budúca svokra a svokor si to zobrali na starosti, aby tam hostia z ich strany trafili ... 🙂

• Dobre rano 🙂

@lucia3006  Luci to vazne take lacne vinko??? My mame za 2 eura na flasu za liter najdene a sme si mysleli, ze to je dobra cena (normalne zakorkovana flasa), tak teraz neviem 😐 Tu je vino drahsie, a doma vobec neviem kolko stoji, tak si neviem spravit ani nazor na cenu. A kolko pocitate na osobu???

My sme k oznamku na karticku o pozvanke k svadobnemu stolu dali aj nech nam potrvdia ucast, ide mi skor o to, ze budem robit este menovky doma, tak nech aj viem komu hej a komu nie 😛

• @lucia3006  hm vsak jasne to je lepsie...a kde sa predava frankovka za taku cenu? a ako si to pocitala na osobu?

• Dobre ranko kocky. Ano ano tuto temu som zalozila ja a tiez pred 2 rokmi a este stale som tu 😃 Takze mozno aj tie baby vedia preco uz teraz si planuju svadby na rok 2013. Rok 2014 sa uz zda aj mne cudny 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.