Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 supeeer Peťka, aj Wera sa pridá, ešte niekto? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ktore chcete ist na vystavu svadba od A po Z v Nitre, pisala som im email. Otvorene to bude od 10.00 - 18.00 a vstupne je 2.50 eura :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no presne tak :-) ten Liptov zvažujeme aj my, ale ešte sme to nedoriešili. Ako si písala, najskôr treba vybaviť všetky formality ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ďakujeme za krásny veršík :-) A Emmuške prajem všetko naj, naj, naj k meninám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meddy no veru, keď si predstavím, kam všade musím zájsť po zmene priezviska a trvalého bydliska - už teraz sa mi nechce ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucus este mozno aj sankovanie stihnes :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 :) radšej nech je už teplo :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ak by ste niektora chcela oznamka od firmy Japos, na veltrhu nam dali 20% zlavu, tak vam ju prenecham ak budete mat zaujem. My od nich oznamka nebudeme mat.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka takisto aj ja, tiež máme zľavu ak by ste niektorá mali záujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby našli sme úžasné motto od Lope de Vega - Keď prísaha naše srdcia spojí a tichá pieseň z chóru zanôti, my navždy zostaneme svoji – Ty moja a ja Tvoj do smrti. Chceme ho na oznámenia... ale tá smrť nám tam príde taká blbá k oznámeniam... Nenapadajú vás nejaké obmeny? ;-) zajtra musíme už objednať oznámenia a ešte nemáme vybraný text definitívne... prosím prosím o pomoc, už sme z toho popletení.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@wera.g naveky ? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petkaa28 naveky napadlo hneď aj nás, ale hmmm neviem keď už je tam to navždy... Kurnik my sme riadne nerozhodní, keď si ani text na oznamko nevieme vybrať... =-) @marcelhudecek marcel a ty čo tu strašíš? :-D
Odpovedať
@wega.g a musi to tam byt...keby bolo : "my navždy zostaneme svoji, Ty moja a ja Tvoj." ...aspon mne sa to paci aj takto...
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 nooo v podstate aj tak by to mohlo byť, predložím návrh drahému :-)) ďakujem za radu ;-) Baby a vy si budete čo dávať na oznamko? My len text, mená a adresu... Také to, že potvrďte nám účasť do... to tam nemusí byť, však? A na kartičke že pozývame vás ku svadobnému stolu musí byť napísané aj kde to je? Resp mapka z druhej strany? Joooooj mňa z toho oznámenia porazí, sme tak nerozhodní... Ale aspoň máme vybrané oznamko, aj typ písma... a ešte že vieme termín svadby, našu adresu a mená... :-D
Odpovedať
@lucia3006 ahoj, kde ste kupovali vino nevies poradit netusim ani kolko tak moze stat , aby som vedela co je drahe a co sa oplati...Netisim ani kde ho kupit....lepsie je asi u nejakeho vinara nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g my budeme davat oznamka osobne, teda aspon tym, co pozyvame na hostinu. Takze nam rovno povedia, ci pridu alebo nie a aj budu vediet kde to je. A ten text by som dala ako pise bubu. Inac pisala som ti na FB o tych boxerach:)
Odpovedať
@wera.g podla mna to tam vobec nemusi byt...ta mampka alebo adresa niekto to tam dava ale nemusi to byt....ide o to aj ako to mate naplanovane vsak hostia idu s vami do kostola/matriku a odtial na hostinu tam netreba mapka nie? Aspon u nas to tak je ze vsetci k nam pridu a odtial sa idem do kostola a na hostinu...u nsa to je taka tradicia ze hosti obcerstvime...niecim malym... a to potvrdenie uasti to tiez tam nemusi byt aspon mne sa to moc nepaci....vsak ked im to osobne date tak im poviete aby vam mesiac pred svadbou potvrdili ucas...zavolali a pod. A tym co postou to posielate tak im zavolate alebo co..
Odpovedať
ja odpadnem tu su uz nevesty co maju svadbu v roku 2013 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 sak tato tema bola zalozena v aprili 2009, cize tiez priblizne tak:) Dva roky pred svadbou. Rychlo to aj im ubehne. Su tu aj nevesty co maju svadbu 2014.
Odpovedať
dobré ránko :-)
Odpovedať
:-D to vazne to sa mi zda smiesne...tak dopredu nieco planovat.... :-D
Odpovedať
ale však čo oni ešte môžu plánovať takto skoro?? však na 2014 nie je ani kalendár :-D :-D
Odpovedať
@simcab no to je pravda a za 3 roky sa moze hocico stat aj rozist sa...to sa mi zda naozaj prehnane
Odpovedať
tak ako rozísť sa nemusia, ale vidíme všetky tu ako vymýšľame pol roka pred svadbou, tak ako sa im zmení názor za 2-3 roky.. ale tak ak chcú špekulovať a kvákať spolu, tak nech majú aj tému 2020 :-D len to je potom všetko len také teoretické, lebo vybavovať ani kupovať veľmi nemôžeš, pretože je to zbytočné..
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my budeme mať biele víno od uja - domáce a červené nám zháňa môj krstný otec od niekoho známeho tiež domáce - môj ujo má biele po 1eure/liter, objednala som 50 litrov bieleho a 50 litrov červeného - z toho pôjde aj na výslužky - máme dokopy 34 výslužiek tak 12 fliaš pôjde z bieleho a 12 fliaš z červeného ... inak teraz je v akcii červené vínko - frankovka za 1,69 za liter ... ale vínko ide tak okolo 1-2eurá za liter, ale lepšie je určite brať od niekoho domáce ako v obchode ...
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g my máme na oznamku iba text, našu spoločnú adresu a to je všetko, ani na pozvánky ku stolu sme nedávali mapku ani miesto kde bude hostina ... to sme všetkým povedali osobne,telefonicky a aj na fb - tam som si založila udalosť Naša svadba a tam všetkým našim svadobčanom nechávam odkazy a info ... a celá naša rodina už miesto hostiny pozná, minulý rok v máji tam mala moja babka 70ku, drahého rodina tam bude ubytovaná a moja budúca svokra a svokor si to zobrali na starosti, aby tam hostia z ich strany trafili ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano :-) @lucia3006 Luci to vazne take lacne vinko??? My mame za 2 eura na flasu za liter najdene a sme si mysleli, ze to je dobra cena (normalne zakorkovana flasa), tak teraz neviem :-| Tu je vino drahsie, a doma vobec neviem kolko stoji, tak si neviem spravit ani nazor na cenu. A kolko pocitate na osobu??? My sme k oznamku na karticku o pozvanke k svadobnemu stolu dali aj nech nam potrvdia ucast, ide mi skor o to, ze budem robit este menovky doma, tak nech aj viem komu hej a komu nie :-p
Odpovedať
@lucia3006 hm vsak jasne to je lepsie...a kde sa predava frankovka za taku cenu? a ako si to pocitala na osobu?
Odpovedať
Dobre ranko kocky. Ano ano tuto temu som zalozila ja a tiez pred 2 rokmi a este stale som tu :-D Takze mozno aj tie baby vedia preco uz teraz si planuju svadby na rok 2013. Rok 2014 sa uz zda aj mne cudny :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?