Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @lucia3006  Nie vyzdobu budem mat cyklamenovo jablckovu a tento vikend sme sa s maminou dohodli ze tie popolnocky su dost tmave a tazke a budem rada ked sa prezleciem do niecoho lahsieho kedze moje svadobne saty vazia vyse 3,5kg

• @michala.s  ahaaaa jasné, no ja mám popolnočky síce dlhé ale ľahučké a chcela som už také bez kruhu, niečo pohodlnejšie 🙂 cyklamenovo jablčková je peknučká kombinácia 🙂

• dobre ranko....co ste dostali ma MDŽ ??? ja som dostala kosik z kvetinkami, su to 3 druhy kvetov este ich musim presadt do kvetinacov 😉 a moja mama dostala od draheho orchideu

• Sponzor fóra
  • @dracica6663  dobré ránko, ja som dostala bielu ružičku od drahého 🙂

• @lucia3006  🙂 jej moja najoblubenejsia

• @dracica6663  aj moja, budem z nich mať aj svadobnú kytičku spolu s fialkovými ružami 🙂 a ešte mám moooc rada biele tulipány alebo žlté - vždy keď ich vidím, tak viem, že prišla jar 🙂

• ahojte žienky 🙂

ja som k mdž dostala od drahého 3 ružičky a ešte som dostala od skoro svokrouška tulipán 🙂

• @wera.g  ahoooo Wery, supeeer, tak chlapi na nás nezabudli 🙂 ja som volala včera mamine, že má u nás ružičky od môjho drahého a namiesto k MDŽ som povedala k MDD 🙂

• @lucia3006  nezabudli, poklady naše 🙂 hehe, tak si mamine rovno aj zalichotila, čo? 😃 😃 😃

• @lucia3006  a nemas foto tej kytice?? potom ho sem daj prosim 🙂 aj ja budem mat kyticu z bielych ruzi...krasa

• @dracica6663  jasné mám - kukni môj album z príprav, tam sú dve foto mojej kytice, bude taká istá 🙂

• @wera.g  hehe no sa smiala, že som nejaká popletená 🙂 hovorím jej, mamina nerieš, čuduješ sa? však za dva dni sa vydávam chichi 🙂 a ty ako moja, ako sa máš? 🙂

• Dobre ranko kocky 🙂

Aj ja som dostala kyticku z lalii od odraheho 🙂 Ani som necakala, ze by vedel, o to viac ma potesil 🙂

@lucia3006  Lucka a ty co tu este robis, ja som myslela ze ta tu uz ani vidiet nebudeme par dni pred svadbou, ze budes behat a vybavovat hore dole a ty klud, pohodicka, tu si s nami vykecavas 😃 (to ta nevyhadzujem, kludne klebet 😬 😃 😛 )

• @lucia3006  noooo fakt, už za 2 dni budeš PANI 🙂 a ako pred svadbičkou, žiadny stres? 🙂
    Ja sa mám skvelo, úplne super, v sobotu ideme svadobnú kytičku objednať, aj tortičku už definitívne vybrať príchuť, tak zase budeme o niečo bližšie k svadbe 🙂

ozaj baby, čo hovoríte na tieto šatky, hodilo by sa mi niečo také? - http://www.beremese.cz/bazar/svatebni-obleceni/wjcq/prekrasne-zdobene-jemne-svatebni-saty/
    🙂

• @bybi  dobré ránko 🙂
    fíha, no pekne, takú krááásu máš doma teda 🙂 a ako sa inak máš? čo nového? 🙂

• Sponzor fóra
  • @bybi  ahoooj moja, ale čo sa budem stresovať chichi 🙂 poobede ideme ešte niečo vybaviť, zajtra tu už asi nebudem,možno len večer pred spaním sem mrknem ... 🙂 už je skoro všetko zabezpečené, akurát zajtra toho bude trošku viacej 🙂

• @wera.g  stresy žiadne práve naopak 🙂 taká pohodička u nás vládne, drahý je tiež kľudný 🙂 zajtra bude akurát veselo ale inak je všetko oki 🙂 tie šatičky sú krásne také princeznovské, ale nemala si už vybraté iné? či si zle pamätám ... my sme si dali príchuť do torty gaštanovú a druhá, ktorá bude v tvare hasičského auta bude orechová 🙂

• @wera.g  Ahoj weri, celkom dobre sa mam, taku mam v poslednej dobe pohodicku, uz som dlho nemala 🙂

A co rozmyslas nad zmenou siat??? Ja neviem, ale tie povodne mi k tebe uplne pasuju, takze si ta v inych ani neviem predstavit 😬
    @lucia3006   Luci tak to je super, ved co sa budes stresovat 🙂

• @bybi  nooo, u nás doma je to ako úplný obyčajný deň 🙂 dneska dáme ešte oddych, príprava na zajtrajší náročnejší deň ... 🙂 ale aspoň budem spať ako mimino keď budem zajtra dosť unavená ...
      jaaaj kočky, dneska sa mi celú noc snívalo o svadbe 🙂

• cafte,
    wera preco sa pytas? chces zmenit satocky? ja by som to nerobila. podla mna su tie tvoje naaaadherne. 🙂
    my uz mame konecne objednane obrucky a rezervovany oblek pre draheho. a buducu stredu ma caka vyber novych siat. nech je drobcovi pohodlne.

• @lucia3006  juj luci, prajem pevne nervy pri doladovani poslednych malickosti. 🙂

• @lucia3006  mne sa celu noc snivali blbosti...

My by sme uz dneska alebo zajtra mali mat obrucky, uz su hotove, vcera ich mali poslat ale neviem, ze ako dlho to trva. Tak snad dneska alebo zajtra pridu. O tyzden v stredu pride mamina, tak nam ich prinesie. Taaaak sa tesim, som zvedava ake budu nakoniec, lebo sme ich trosku pomenili 😬

• @sinov  ďakujeeeeem 🙂

• @bybi  jeeej tak supeeer 🙂 potom pridaj foto, keď ich budeš mať 🙂 som zvedavá 🙂

• babyyyy, tak ja vám to teda už poviem, nevydržím dlhšie... 😃 noooo šatky asi meniť budem musieť, totiž.... eeeehm.... som v 3 ťom mesiaci, čakáme drobcaaaaa 🙂))))))))))

• @wera.g  
    vieri, supeeeeeeeeeeer! Tesime sa s tebou! Tam mate vianocne/silvestrovske baby? Kedy si zistila? Blahozelaaaaaam! 😃

• @ladyjh  moja moooooooc ďakujemeeee 😵 😵 noooo v podstate silvestrovské, ževraj od 2.1. sme v tom 😃 Zistili sme už vlastne ani neviem kedy, vo februári tuším začiatkom, preto som sem aj nechodila, lebo by som sa chcela hneď vychvaľovať a nechceme nič zakríknuť, alebo tak, tak to ešte ani moc ľudí nevie 🙂)) Teraz som v 9 TT, a už mi aj bruško narástlo, sranda to je 😃

• @wera.g  jej, blahozelam 🙂 taka zmena aj potesi 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov