Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g dakujem. :-) a info pre teba: som v polke 16. tyzdna uz je brusko vidiet. ked si dam obtiahnute tricko, tak je to evidentne. ale ked mam svetrik, tak kto ma nepozna si to ani nevsimne.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g super. to ma tesi, ze to takto dopadlo. ja som hovorila, ze su tam fakt mile tety. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 luci, snurovacka pre tehotne neni vhodna. neda sa prisposobit stylom napr. v pase trochu uvolnit a na prsiach stiahnut. preto su lepsie tie gombiky. tam sa to da rozsirovat, zuzovat lepsie. aj tehulku nesmu saty tlacit na brusku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov a v tom sú aj doplnky a popolnočné šaty? alebo iba svadobné? a oni majú tuším aj šaty na predaj - v outlete, tam nevieš ako vychádzajú finančne? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov ahaaa jasné, tak to som nevedela :) dobre vedieť :)
Odpovedať
@angieska jeje aj my mame obrucky zo Zlatokovu SNV... ;-) My sme boli dokopy len v 2 zlatnictvach, ale pre nas to bol rychly proces, kedze sme chceli "staromodne" obrucky zo zlteho zlata..... :-D @sinov krasne satky!! To s tou snurovackou som ani ja nevedela.... @h.a.i.n.y Aranzerka zo Smizian? Na kolko by ta to vyslo, podla cenovej ponuky? A co je v tom? ;-)
Odpovedať
@beronsche Poslem ti do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nie to su len saty. zavoje nepoziciavaju. daju sa len kupit. neviem co stoja saty v outlete. v tom ti skor poradi wera. ja som nechcela kupovat, kedze sme sa pokusali o miminko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov ďakujeeeeem :) ja to zisťujem pre kamošku, ja už mám svadbičku úspešne za sebou :) no inak dosť teda pýtajú za tie šatičky, lebo kamoška mala v BB z jedného salónu za dosť vysokú sumu ale mala v tom aj doplnky a popolnočné šaty ... tak všade to majú asi inak :) a popolnočné budeš mať aké? ozaj, koľko budete mať hostí na svadbe a akú budete mať farbu výzdoby? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche my sme boli spolu len v zlatokove :-) ja som obehla viac zlatnictiev aj v levoci, aj v poprade aj v spisskej, typ sme si nasli spolu na internete, takze som uz len obiehala a zistovala cenove ponuky a citala skusenosti na internete, ake maju ini so zlatnictvami :-) povodne sme este aj v blave chceli obehat zlatnictva, ale hoci som tam tyzden bola, drahy chodil do prace a poobede nam to akosi nevyslo....
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 poslala som ti request na FB, aby si sa necudovala, co za osoba :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucia3006 nemas za co. som pochopila, ze je to pre kamosku. ved som videla tvoj fotky :-) Luci, Nicole je podla mna na Slovensku najdrahsi. ale zas aj tie saty su kvalitativne lepsie ako inde. Tiez som obehala aj ine salony a nakoniec som sa tam vratila. Samozrejme som mala to stastie, ze som si dost na tie saty nasetrila a teda ma ich cena netrapila. :-) Popolnocne este nemam vybrate. Chystam sa tak o 2 tyzdne. Ale chcela by som dake na anticky styl. Mali by sme mat 52 hosti. Vyzdobu budeme mat bielo-zelenu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska oki supeer, potvrdím :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov tak jasné, vydávame sa iba raz za život (teda mali by sme sa) tak sa oplatí investovať :) ja som neľutovala ani cent, čo sme dali do svadby... veď do čoho iného by človek dal ... je to ten najkrajší dník v živote ... jeeej bielozelená - to je peknučká kombinácia, nad takou som uvažovala aj ja :)
Odpovedať
@lucia3006 Lucka a kolko vas to cele vyslo? Inak si mala paradne vlasky... Nemas detailnu fotku ucesu? ;-) Aj ja sa chcem kamaratit na FB... Posielam vam meno do IP @angieska
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucinka to na Dostojevského, tam som si aj kupovala tie šatičky ale aj tak ma úúúplne prekvapila tetuška že aká zlatá bola :-) Nedajú sa prerobiť na šnurovačku, nakoľko ja potrebujem popustiť dole a hore stiahnuť, to by nebolo dobre, už som sa na to informovala známej čo má svadobný salón a šije šatičky.. @sinov takže už bruško rastie? :-) to ja končím tento týždeň 10TT a práve ma stretol na chodbe kolega, že aké mám riadne bruško, či som tehu - na mne to už je riadne vidieť, nezakryjem ničím :-N sranda aké to je rozdielne, že u každého úúplne inak to je :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y najdem tu cenovu ponuku a aj ja ti poslem ti do IP @wera.g a aj na vahe si pribrala, ci len brusko rastie? DUfam, ze sa v salone podari tvoja krasne satky nejak rozsirit.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche aj mne posli cenovu ponuku, rada by som vediet, kolko beru agentury :-)
Odpovedať
@angieska to je len za vyzdobu, najdem, poslem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ďakujeeeem, už som ti poslala žiadosť na fb :) no vyšlo nás to celé tak do 4000euro, musím to ešte raz prepočítať, lebo sme mysleli, že za hostinu budeme platiť viacej ale bolo menej ... :) detail účesu bude určite, to my fotil profi fotograf ale od neho budú fotky tak do troch týždnov, tak potom určite pridám :)
Odpovedať
@angieska @h.a.i.n.y baby mate to v IP... setrim kde sa len da, ale vyzdoba musiiiii byt... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ahaaaaa, no tak oni ti niečo určite vymyslia a keby nie, určite si vyberieš iné - majú tam krásne šatičky a veľký výber a ty budeš krásnučká v ktorýchkoľvek, pre ktoré sa rozhodneš :) tak budem referovať kamoške, chystám sa tam s ňou teraz dakedy :)
Odpovedať
@lucia3006 super, vecer ta pridam, tu mi fb nejde... ;-) celkom dobre vas to vyslo... Dufam, ze ani my nebudeme od takej sumy daleko... :-) Kolko ste mali ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche oki, supeeer, hej ja som ani viacej nechcela minúť, ale mali sme kopec vecí lacnejšie, inak by nás to možno vyšlo aj 6 000euro... mali sme 60 ľudí z rodiny a 20 ľudí prišlo po 20:00hod. to boli kolegovia z práce a kamošky :) tak dokopy 80 aj s kameramnom a DJom :) a zostalo nám kopu jedla aj toriet - sme to celý týžden dojedali, rozodávali sme toho kopec :) vy budete mať koľko ľudí? :)
Odpovedať
na oznamenia sa ako uvadza text : rimskokatolicky kostol ALEBO rimsko - katolicky kostol ?? velmi vela oznameni som uz videla a kazdy to ma inak...nie je to jednotne? tak ako sa to spraven pise ?? dakujemmmmmmmm
Odpovedať
@lucia3006 no my pozyvame cca 100 ludi (ja 70 drahy 30 :-D ), ale uz teraz viem, ze niektori nepridu... :-( Co sa tyka rozpoctu, ja som plno veci, ktore som povodne chcela, vypustila - napr.: DJ (bude len ludova hudba, oni aj budu Dj-ovat.. :-D ), nekupujem saty (velmi som chcela MS Briana - skoro som ich kupila za viac ako 900 Eur, len som v poslednej chvili dostala rozum... :-D :-D ), ziadne specialne osvetlenie saly (krasne ale pridrahe...) atd. atd..... :-D :-D Tak naozaj dufam, ze ta konecna suma nebude na odpadnutie... :-D :-D :-D
Odpovedať
@dracica6663 drači, ja som napísala v rím.-kat. kostole sv. Petra a Pavla :-)
Odpovedať
@simcab je to spravne?? ja som mala povodne spolu a potom som to oddelila a zase vidim na oznameniach spolu..tak neviem co je spravne :-( :-|
Odpovedať
@dracica6663 draci, neviem, ci je tam nejake pravidlo... Aj my mame "v rim.-kat. kostole" , to som videla na vacsine oznameni, tak som to tak aj ja napisala... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?