Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska presne tak, už skoro 28rokov som vždy odkladala všetko kvôli práci, škole... tak teraz je rodinka na prvom mieste... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 budem držať palce, aby sa vám to čím skôr podarilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ďakujeeeeeme, a vy ako? tiež plánujete po svadbe? ... inak, tuším sme tu dneska len my dve takto večer... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hej, vyzerá, že všetky sa niekde rozpŕchli, len nám prischol počítač :-D svedkovi mojej polovičky sa dnes narodil syn, takže sú na oslave, tak tu sama sedím a kecám s tebou :-) no my plánujeme hneď, ako to bude možné, skúšať začneme možno aj pred svadbou v júli, keď sa už presťahujem. jedine cyklus mi musí nabehnúť, ale to snáď nebude problém :-) ja už som po 30tke, takže už nemáme čo odkladať, radi by sme aspoň 2 detičky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jasné, no ja už tiež skoro 28rokov, tak je najvyšší čas... v lete chcem vysadiť tabletky len sa musím ešte poradiť s lekárom čo a ako... :) ale snáď sa nám to podarí do konca roka... :) jaaaj tešíš sa už na svadbičku hm? užívaj si svadobné prípravy... človek potom na to tak nostalgicky spomína, aj keď som na druhej strane rada, že už to máme za sebou... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 joj veľmi sa teším, aj keď sú chvíle, kedy uvažujem, prečo sa nevezmeme len tajne sami dvaja :-D prípravy sú super, niekedy zisťujem, že dokážem aj to, čo som si myslela, že mi je cudzie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no presne toto isté som si hovorila aj ja... ale teraz som rada, že sme mali takú svadbu akú sme mali... len to rýchlo ubehne... ale už by som si to nechcela zopakovať, jedine keby som prišla len na hotové... :) tie prípravy ma dosť vyčerpali pár dní pred... ale všetko dobre dopadlo... a už sa teším potom na tvoje fotečky a zážitky zo svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hehe, aj ja sa teším :-) stále mi to pripadá také neskutočné, proste sny sa začínajú napĺňať, aj keď pred dvoma rokmi som už bola zmierená, že mne nie je súdené sa vydať a mať vlastnú rodinku :-)
Odpovedať
nevesticky trosicku od vasej temy ale ktora by nemala este zabespecene licenie ci by sa nevedela rozhodnut ktore saty dajte si poradit profesionalom neolutujete ja som to urobila a vobec nelutujem (cenovo dostupne) kto by mal zaujem piste spravu dam kontakt ponuka: 1. Kompletný styling pre ženícha a nevestu plus rodina (typ účesu, líčenie, strih šiat a obleku....) 2. Líčenie s Coastal Scents aj so skúškou 3. Kompletný opaľovací program v bezpečných soláriach ...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak to je krásne... veru, ja som si tiež myslela že sa nikdy nevydám, ani som sa nechcela... pred 9rokmi som prišla tragicky o snúbenca a potom som svadbu a takéto veci nechcela riešiť... ale čas všetko zahojil a ja som spoznala svojho manžela a vedela som, že chcem s ním zostarnúť, byť jeho manželkou a mať s ním dieťatko... :) je to krásne, ako sa človeku menia priority... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 joj to mi je ľúto :-( ale našťastie si stretla niekoho iného, kto ti pomohol, to je super, vyzeráte tak zamilovane na fotkách.... :-) ja som mala za sebou boľavý rozchod, po ktorom som sa odmietala naviazať, síce som sa stretávala s chlapmi, písala, kecala, ale keď chcel niekto niečo viac, hneď som vycúvala...to sa ťahalo asi 4 roky.no a v tom čase som spoznala môjho snúbenca teraz už a ten si ma tak pekne nenápadne namotal, že som ani netušila, že on o mne neuvažuje len ako o kamarátke :-) a že som sa rozhodla to s ním risknúť bolo moje najlepšie rozhodnutie v živote :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no občas človek potrebuje čas, vyliečiť si svoje srdiečko aj dušičku, byť chvíľu sám... a potom to príde - láska na celý život... :) tak teším sa, že je nás tu toľko, čo sme našli toho pravého a pripravujete sa na najkrajší dník svojho života... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucia3006 presne tak :-) teraz sa nám už o tom rozpráva ľahko, ale viem, aké bolo ťažké tomu uveriť,ke´d mi to iní tvrdili :-D práve som na skype rozprávala s bratrancom a mal tam ročného krstného syna Tadeáška, zlatučký bol, toľko sa snažil, až vypol počítač :-D bude to technický talent :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska hehe nooo šikovný je :) idem ja už pomaličky, ešte chvíľu pobudnem na fb a potom by som mala ísť dohajan... :) tak ti prajem krásny pohodový víkend... nabudúce zase popíšeme... budem sa tešiť... :) dobrú noc...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 dobrú noc Lucka :-) zase niekedy nabudúce popíšeme, ja pôjdem miláčkovi zavolať tiež a spať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, aj vy mate niekedy taky pocit, ze pre svokru nikdy nebudete dost dobra? Ani keby ste sa upracovali na smrt a boli cela zo zlata. Ma dnes opat tak rozhnevali, ze sa cudujem , ze nemam zaludocne vredy.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s a coze sa stalo? Ja mam nastastie so svokrovcami dobry vztah, snad nam to vydrzi:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale zase sa im nepaci ze na byt, ktory si ideme kupovat by malo byt napisane aj moje meno, nielen misove.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s a to im uz zase preco vadi? Sak ak ta nemaju radi, tak by im to prave malo vyhovovat. Ale kazdopadne sa do toho nemaju co miesat, hlavne ak si ho platite sami.
Odpovedať
ahojtee. som tu že úplne nováčik tak neviem ešte čo a ako. ale lustujem tu medzi vami. možem sa pridať ? :-) Ja mám do svadby pol roka. ešte sa len rozbiehame s prípravami. dúfam že pol roka je dosť dlhý čas.či ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janniis tak to vela stastia s niektorymi dodavatelmi, my sme mali uz minuly rok problemy s volnymi terminami. Veci ako foto, video, sala byvaju aj rok dopredu zajednane. Tedaak ti nejde o extra kvalitu, tak by si nemala mat velky problem s volnymi terminami. Kazdopadne ta tu vitam a zelam prijemne pripravy.
Odpovedať
@michala.s Ďakujem véélmi pekne. sálu už zajednanú máme. takže snád také najdôležitejšie. a mám dosť kamarátov DJ-ov tak snád nebude problém :-D . Ale už pokukujem po šatoch. :-D dúfam že to neni moc skoro. už by som si merala a merala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janniis vitaj medzi nami :-) tak sála je dôležitá, DJ-a snáď dohodneš, keď máš kamarátov, ale už zisťuj, či majú voľné na tvoj terním :-) ešte taký problém zvykne byť kameraman a fotograf, ale máš termín až v jeseni, tak to by snáď mali mať voľné. čo sa týka šiat, kľudne nabehni do salónov, skúšaj, vyberaj, preberaj, užívaj si to, kým sa na neba nepozrieš a nepovieš si : waw, v týchto sa vydám ;-) @michala.s hm...ja mám len svokru a zatiaľ vychádzame veľmi dobre spolu, síce som zatiaľ ďaleko a spolu sme len cez víkendy alebo voľné dni, ale už aj u nás bola dvakrát doma, moc sa nám nemieša do vzťahu....snáď nám to takto vydrží aj keď sa tam nasťahujem a bude bývať len zastávku električkou od nás :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@janniis tak na saty to skoro urcite nieje. Ja mam svadbu v septembri a od leta ich mam kupene a odlozene v skrini, takze vyse roka. Ale ja som zase od zaciatku mala jasno v tom, ktore saty chcem. Kazdopadne, vitam ta medzi nami a prajem vela stastia pri pripravach:)
Odpovedať
@kacennnka asi máš pravdu. ja neviem aké chcem. ale určite nie korzetové. také veci mi nesvedčia. a nekorzetových je asi dosť málo, takže budem musieť začať už teraz
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :)
Odpovedať
@bybi dobré ránko.. ja som sa sem až teraz dostala, pretože ráno som bola u lekára, potom na polícii vybavovať občiansky a do práce som prišla neskôr.. :-) to video sa mi stále nepodarilo spustiť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Dobré ránko kočky, Simi a tebe špeciálne prajem všetkoo najlepšiee k Tvojim narodeninám :) tak aká bola rozlúčka so slobodou? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Jej Simi, aj ja ti prajem vsetko najlepsie k narodeninam :) A kolko to mas dneska rockov, ak to nie je tajomstvo??? Skusim ho dat na youtube teda, skusim dneska... Len nam dost blbne doma PC, musime prerobit system :) Aky ste mali vikend babulky? @lucia3006 Lucka ty pracovny, co?
Odpovedať
@lucia3006 dobré ránko, lucka.. ďakujem ti veľmi veľmi pekne, mojka x-) rozlúčka dopadla perfektne.. najskôr sme tam len posedávali ako také kôrky :-D nejaké sme boli všetky oťapené :-p ale potom sa začala taká tancovačka, že až.. nadránom sme už boli takmer všetky bosé, lebo sme dali opätky všetky :-D juuuj, ale fakt bolo super, už sa môže michalka so spokojným svedomím vydávať :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?