Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@bybi no som na ňu zvedavá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab strasne mi ide pomaly pocitac, resp internet... Uz som to pridala, len sa to snazim otocit zas :-N a trvaaa to..
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to nie je tak ze by sme si vycitali,nedoverovali ved my tiez fungujeme spolocne prepanajana ved sme rodina vieme kedy kam co ide u nas je to tak ze ja kupujem potraviny a veci do domacnosti + internet,televizor,radio,elektrinu,plyn (na nom len varime) pre Emmku plienky a tak co potrebuje,vacsie veci riesime spolocne no odvtedy co sme zariadili bytik nic vacsie sme ani nekupovali a ked sa mala narodila sme kupovali vacsie veci my peniazky ani rozhadzovat nemozeme nemame ich tolko poplatky my platime 3 bankam -lebo v jednej je uver na byt a podmienka bola zalozeny ucet tam ,v dalsej bake je uver na auto ktory chvalabohu konci onedlho opat ta ista podmienka a v tretej ma drahy stavebne sporenie ..ja neplatim banke nic nakolko fungujem na studentskom ucte :-D takze aj my mame spolocne a nase peniazky na nakupy aj tak len spolu chodime ale jednoducho 2 krasne manzelstva sa v nasom velmi blizkom okoli rozchadzaju koli tomuto a preto to nechceme takto |-| @simcab ja som si tiez dala satocky upravit v sobotu mam skusku uvidime neboj budes naaaadherna nevesticka! x-)
Odpovedať
@bybi zlatučká je x-) sa musí riadne tešiť na svadbu :-) @trdielko149 ďakujem ti pekne, v to dúfam..
Odpovedať
Profilova fotka
babule nejde mi ta fotka otocit, neviete preco??? Dam otocit a zostane to biele a nic sa nedeje...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no ona o svadbe casto hovori, ale este si velmi neuvedomuje co to vlastne je :-)
Odpovedať
@bybi ale musí sa tešiť, že budete princezné x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to ano :D to ona je na saty az az... takze tato cast sa jej bude pacit urcite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jaaaaaj na sobotu? akosi mi stále nedochádza, že už túto sobotu sa vydávam :-D vôbec, stále si myslím, že sa mi to len sníva, ako vždy čo sa mi snívalo a že sa zachvíľku zobudím a je len január a ja v pohode stíham :-D Ale no čo, čo nestihneme tak nebude, nerobím si z toho ťažkú hlavu už, zbytočne budem stresovať aj malého a to nechcem :-) Len keď pozerám tie predpovede počasia, tak mi moc do smiechu nie je, kurnik to sa mi nepááááči :-(
Odpovedať
@wera.g ilko ak odrbával minulý týždeň, tak neviem.. fakt vravel, že bude pekné počasie cez víkend a teploty do 25 stupňov.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jooooj ty si ale číslo :-D no ilko sa rád seká, hlavne ak sa na jeho predpoveď fakt spolieham, ale čo viem, tak slovenský meteorologický ústav krachol, teda aj preto sú teraz predpovede také o ničom, tak neviem neviem - asi mrknem rakúsku predpoveď, stačí mi ak bude pekne počas fotenia a potom medzi 15:45 až 17:30 - nechcem až tak veľa, nie? :-D :-D :-D
Odpovedať
@wera.g aaale, stačí počas fotenia! ;-) však nebudeš mať dlhú vlečku, že by si mláky utierala v kostole :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wera.g ja som aj na nete pozerala a na vikend by nemalo prsat...len sa ma ochladit tento tyzden okolo 15 -18 stupnov
Odpovedať
asi som si uz vybrala pesnicku...konecne :-D teda myslim ze je to ta prava ked ju pocujem...tak mam motyliky v bruchu a dojima ma :-) tak asi je podla tych priznakov, nie? :-D ;-) Vondrackova L. : Laska na 100 let x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab joooj moja, v kostole keď budem to mi nevadí, ale pri gratuláciach (cca pol hodiny), ktoré budú pred kostolom pod holým nebom, to nie je ništ moc :-N @dracica6663 noooo tak to sa ešte dá, hlavne keď neprší :-))) a tá pesnička je krásna, super ! :-) My ešte pesničku vybranú nemáme :-D
Odpovedať
@dracica6663 to je krásna pesnička..
Odpovedať
@wera.g no tak pri najhoršom vám budú gratulovať vo vnútri.. aj kamoška to tak mala, ona sa vydávala v januári.. ;-)
Odpovedať
@wera.g ale to nic vsak este mate kopec casuuuuuuuuuuu :-D :-D neboj nemysli na to ze bude zle pocasie.... a keby aj nakoniec bolo v ten den co pochybujem....tak sa nedaj odradit tym vsak je to VAS den DDDDDDDD ;-)
Odpovedať
@simcab dakujem baby...aj mne sa paci....povodne som chcela Hriesny tanec ale tak mambu sa naucit je tazke ked moj drahy nevie ani zkladne kroky...ziadneho tanca... tak ho musim naucit aspon valcik...inak tam bude prestupovat na mieste... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :)) @wera.g werusik, tebe budeme vykat o chvilku :))))))) ja som si vcera konecne kupila topanky k popolnockam :) a dnes sme objednali obrucky, buduci tyzden by mali byt :)) (za 30% poplatok :( ) inak uz asi finisujeme a mame vsetko... vy ste ako na tom?? a ucty budeme mat stale dva...aj tak si berieme karty, ktore chceme a platime aj tak vsetko spolu....ale kazdy chceme mat ucet sam...aj ked si ideme darceky kupovat....proste mat aj "svoje" peniazky :))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nie nie nie žiadne také, bude pekne a hotovo, inú možnosť neberiem a nepripúšťam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 jasnéééé, kopeeeec časuuuu :-D :-D :-D :-D :-D :-D my budeme mať nakoniec naše staré známe slávne šlapanie kapusty na prvý tanec, nestíhame ani vybrať pesničku, nie to ešte ju natrénovať :-D :-D :-D @petkaa28 vykaaať, nieeee :-))) krásne sú tie tvoje topánočky, akurát som si v duchu konštatovala, že aj ja by som si asi už mala nejaké kúpiť :-D :-D Fíha, 30% to je dosť, ale tak hlavne že to budú tie čo ste chceli :-) Krásne sú ! No ja akurát si hlavu trieskam pri harmonograme svadobného dňa, ide ma roztrhnúť, keď ja to neviem dať nejako dokopyyyyy ]-( Ešte si musím topánky k popolnočkám zohnať - ideálne cyklaménové saténové balerínky :-) a už ani neviem čo všetko ešte... veľa toho jeeeeee :-D
Odpovedať
@wera.g a co konkretne mas problem v harmonagrame?? no my mame cas na skusanie ale drahemu sa nechce skusat ani tancovat aj ked sme len my dvaja v miestnosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby da sa zohnat vizazistka pod 50 €???
Odpovedať
@petkaa28 hm mozno da...ale nejaka znama si myslim...a Vostinarova Sisa z PK ta kolko berie nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 netusim...hlavne ja byvam v Senci a Vostinarova ku nam nepride .... :( a 50 sa mi zda neuveritelne vela za licenie
Odpovedať
@petkaa28 mne zase sa zda malo...teda videla som tu pisane aj ovela viac co som zasla...teda ako moze dat niekto za jednoduche licenie tolko penazi....vsak nevesty nemozu byt moc namalovane priliz vyrazne....ma to len podciarknut zensku krasu a ma to byt jednoducho nalicene... pozri si toto : nie je to nejake lacne??????? http://www.kadernictvoada.sk/cennik/
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 baby nestraste ja som myslela ze to je taka 20 € polozka maximalne... ale teda este som nikoho nezhanala takze mozno sa mylim...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 je to lacne, ale ked si vezmes - prides ty k nim, takze platis iba za robotu a tu trochu sminiek...takze do tych 30 € by som to brala, samozrejme aj s prichodom ku mne - teda ak by bola z toho isteho mesta... no neviem...slahne ma :(
Odpovedať
@dracica6663 Ahoj, dlho som tu nebola, fotograf je super, ja nam porobil nejake skusobne fotky, spokojnost velka, tak sa tesime :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?