Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este sa niekto prida?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ty si pokladik...od piatej nech prsi kolko chce,do piatej nieeee
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jeeeej, no nadherne nieco precitat si ten tvoj den, ako to prebiehalo a hlavne tvoje pocity ako nevesty :) inak aj ja som videla videjko, boli ste strasne zlati a ten pohlad tvojho draheho, ked ta zbadal, na nezaplatenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weruska, krasne si to napisala :)) a video mate neuveritelne kraaasne :)))) a blahozelam k chalaniskovi malickemu :))
Odpovedať
ahooooojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 no tak to by bolo super dakujem si ma potesila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj :-) dnes je už zase krásne a v robote treba sedieť :-S
Odpovedať
@angieska no ja som rada, že je pekne, hneď má človek inú náladu.. no aktuálne ma rozbolieva hlava, a prišla som na to, že som si zabudla doma tabletky :-( čiže radosť z počasia pomaly mizne.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab uf...akurát mi tu aj kolegyňa hovorila, že ju hlava začína bolieť... ja sa vytešujem zo slniečka, som na ňom doslova závislá :-D nebudem mať problém zvyknúť si, že v Blave je slnečno oveľa častejšie, ako pod Tatrami :-)
Odpovedať
@angieska ja sa tiež vždy smejem, že ja som na solárnu energiu :-D
Odpovedať
@simcab to prejde neboj...aj mna bolal vcera ked som zaspavala - ja to mam z chrbtice :-(
Odpovedať
@dracica6663 obávam sa, že aj ja to mám z chrbtice.. bolí ma už asi tak 4-5 mesiacov.. dokonca sa často ráno zobudím na to, že ma neskutočne bolia kríže :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab no mne o tej bolesti dačo hovor :-( tie bolesti krížov mám posledné mesiace tiež, ale u mňa je to zapríčinené na 99% hormonálnou liečbou :-(
Odpovedať
@angieska no tak ja to zatiaľ neriešim, lebo sa mi dá kvázi normálne fungovať, ale už budem musieť so sebou niečo robiť..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab vidím, že tiež máš v láske lekárov :-N
Odpovedať
@simcab :-( no ja mam sedavu pracu tak viem z coho to mam...mala by som cvicit...aj sa chystam stale...ale zatial som len pri vyhovorkach ze nemam kedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak videli ste na facebooku Vierkine fotky? úžasné sú :-)
Odpovedať
@angieska nikto nemam bohuzial....ja ed ma nieco boli tak niekolko dni to vydrzim vsak to prejde.....ked to neprechadza a uz neviem vydrzat tak idem ....ale zase to je na dlho potom chodim hociakym doktorom... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hej, to poznám :-) a potom si vždy poviem, že nabudúce pôjdem hneď, ale....
Odpovedať
@angieska ja nie lebo nema ma v priateloch
Odpovedať
@angieska už štartujem telefón a idem pokukať, ak mi to pôjde ]-(
Odpovedať
@dracica6663 ani ja ťa nemám.. :-S
Odpovedať
@angieska :-D nie ja si poviem ze uz ziadnemu doktorovi nejdem :-D :-D :-D
Odpovedať
@simcab no pockaj chvilku poziadam ta o priatelstvo
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ani ja ťa nemám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ak by ste niektora potrebovali oblek alebo saticky pre drobcekov na svadbu, tak som v BA nasla pani, ktora ma uzasny vyber a obleky poziciava za 8 €, my mame sice za 10, ale len preto, ze je uplne novy....a posiela po celom SK.. ja som u nej bola spokojna, maly Samko vyzera ako baby clen Cosa Nostra :))))) bude mat krasny hnedy pruzkovy oblek, smotanova kosela, kravata, vesticka - uplne bude s Tominom ladit, sa tesim :)))
Odpovedať
Profilova fotka
baby, predavame poukaz na 4 dni do Tatier do Tatranskej Lomnice pre 2 osoby aj s ranajkami za 85€. Platny je do 19.12.2011, volne v hoteli maju az od septembra. My sme to chceli ako kratku svadobnu cestu a chceme ist hned po svadbe, takze je nam to na 2 veci.. :)) Nemali by ste niekto zaujem?? Je to iba poukaz bez mien, takze je to vhodne aj ako darcek....
Odpovedať
x-) x-) x-) naozaj veri ma krasne fotecky....uzasny fotograf....dufam ze my na fotkach budeme aspon s polovice taky pekny...neradi sa fotime :-| to bude mat fotograf co s nami robit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska joooooooooj ďakujeeeeeem moc moc moc za pochvalu fotiek x-) x-) x-) @dracica6663 - ďakujemeeee moc x-) x-) x-) a určite budete mať nádherné fotočky aj vy, budeš krásna nevesta a už sa teším na vaše fotočky :-)
Odpovedať
@wera.g :-D to si pockass :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?