Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@wera.g podľa mňa fialová je vhodná aj pre chlapca.. ja keď som bola malá, tak ružová bola dievčenská a fialová chlapčenská :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nooo tak to si ma potešila, teda... hlavne môjho milovaného manžela :-D hmmm ale tuším ani ja som ani dieťa fialovú nenosila :-D a najhoršia farba na svete bola pre mňa hnedá... teraz na ňu neviem dopustiť, od béžovej až po čokoládovú, úúúúplne super :-))))
Odpovedať
@wera.g tak som rada x-) a aj náš kočárik bude raz hnedý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jooooj no to je aj moja pôvodná predstava, že by bol hnedý - béžový, alelebo kombinácia béžovej a čokoládovohnedej... Aaaale nevieme nájsť taký, aby bol aj kvalitný, tak možno bude aj fialový, a veď nakoniec tá farba aj tak nie je až tak podstatná :-)
Odpovedať
ahojte! nestiham docitavat, co mate nove? @wera.g zase som si prebehla tvoje fotky, su fakt krasne... paci sa mi, ze su take usmievave, stastie z vas ziari.... ;-) Podla mna je fialovy kocik pre chlapceka v pohode...
Odpovedať
@beronsche ahoj maji :-) viac-menej nové nič.. zatiaľ všetky ochkáme nad werkinými fotkami x-) x-)
Odpovedať
@beronsche ale tebe sa to už nezadržateľne blíži!!! aké sú pocity?? :-)
Odpovedať
zase budu 4 svadby....len sa neviem nikde docitat kedy to zacina...citala som ze su to vsetko s SR. Ale neviem kedy to vysielaju... :-( uz som zvedava na to...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 mne sa zdá že ten týždeň od 28. mája, tuším, lebo vtedy nebudem na Slovensku, tak som nadávala, že to zas nebudem celé vidieť. ]-(
Odpovedať
@dracica6663 aj ja som veľmi zvedavá.. mala tam ísť aj jedna baba z našej témy, no neviem ako sa nakoniec rozhodla.. čiže uvidíme.. bože, ale ja by som sa na to asi nikdy nedala nahovoriť.. neviem či by mi stálo za tých 1000€.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no ja by som tam tiež neišla za nijaké peniaze, stačí, že tam bude náš kameraman a nie ešte celý štáb z telky. A to čo bolo v tej prvej sérii, tak to bolo hrozné niečo, aby mi ešte nejaké cudzie baby robili scény na svadbe.
Odpovedať
@z.junasova vsak to nevadi...mozes to cele vidiet na internete ...inokedy si to pozries... dik musim si to pozriet v programe......my Tv vobec nemame tak...budem musiet ist k mame pozerat :-D @simcab no hej to je dost penazi...ale aj tak by som sa na to nedala nahovorit...budu tam kopec cudzich ludi nie len tie nevesty ale aj kameramani a iny.... no a co som citala na nete Markiza.sk tak tam bude jedna co ma malu svadu hostia cca 15 ludi...a potom asi este tie nevesty /vsak to asi ma v kruhu len blizkej rodiny/ a to isla do toho...no to som zvedavaaaaa co to zase bude...dufam ze aspon nieco odkukam vyzodobu alebo tak...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@z.junasova no však práve o to ide.. že si chceš spraviť podľa svojho vkusu čo najkrajšie, chceš, aby sa tam hostia cítili dobre.. no a niekto ťa potom skritizuje.. a myslím si, že ni rodine by to nebolo príjemné :-p
Odpovedať
toto by tam malo byt : 1. svadba - Monika - obrad v Liptovskom Hrádku, malá svadba s 15-timi hosťami... Je to druhá svadba nevesty, ktorá ju chcela mať inakšiu, ako tu prvú, ktorá bola tradičná... 2. svadba - Lucia - obrad Bukovciach, veľká svadba asi so 110-timi hosťami... Tradičná dedinská svadba so všetkými tradíciami, živou kapelou... 3. svadba - Lydia - obrad v Bratislave - väčšia svadba s asi 60-timi hosťami... 4. svadba - Kika - svadba na netradičnom mieste s bohatým programom - rozlúčka so slobodou na svahu pri Štrbskom Plese, jazda na svadobnom koči s nastávajúcim ženíchom, lyžovanie snúbencov na svahu... svadba pod Gerlachovským štítom akurát v čase najväčšej víchrice...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky,ako sa tu dnes mate? Citam,ze sa tu poriada stretko ;-) aj mne by sa zislo slnit,nech nie som v svadobnych satach ako smrtka :-D co inak porabate?my sa s drahym chystame dnes na piratov karibiku,tak sa tesiiim a inak sedim v praci a taaak sa mi nechce pracovat :-)
Odpovedať
@nikol18 hm nebe sa nechce...ale mne sa chce a nemam co robit..tak sa nudim som na nete alebo sa ,,ucim,, :-D
Odpovedať
@nikol18 ahoj.. ani mne sa nechce.. som šťastná, že existuje táto stránka :-) takto si tu pokvákame, poradíme si navzájom, je to super.. a fakt mám aj pocit, že som tu stretla strašne zlaté baby, ktoré sú (dovolím si povedať) mojimi kamarátkami.. x-) jáááááj.. x-) dnes inak zháňam celý deň tie prísavky sprosté na auto a ani v drogoši také nemali.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ahoooj :-) nové? akurát sa chystám na políciu si pre občiansky, fííí už sa ho neviem dočkať :-D Ďakujeme veľmi, som moc rada, že sa ti fotky páčia - fotenie bolo úúúúúplne prirodzené, žiadne umelé pózy, nič - Pali je úplne úžasný, fotil o 100 6 :-) Už sa neviem dočkať vašich fotiek, to bude parááááda ! :-) @simcab mojaaaa, nerooob lebo sa začnem červenať a narastie mi horenos :-D :-D :-D ale nie, moc ma teší, že sa fotky páčia, ja sa na ne neviem vynadívať :-) Sranda ale je, že si chceme jednu dať vytlačiť na plátno ako obraz a šupnúť ju nad postel a už teraz si nevieme vybrať, keďže sa nám všetky páčia a nieto ešte keď v piatok dostaneme úúúplne všetky fotky... uff, asi si potapetujeme celý byt :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab haloooooo mojaaaaaa veď ja ti tie moje dááám, čo toľko zháňaš? :-D @nikol18 ahoj nikol :-) jeeej už idú piráti? fíííha no musíme aj my ísť, neviem sa ich dočkať ! :-) my sme boli v sobotu v kine na rozprávke RIO 3D, juuuj to bola paráda, celú dobu som sa vrtela na sedačke ako sa mi chcelo tancovať :-D
Odpovedať
@wera.g ale vsak to nie je zly napad :-D :-D aspon nemusite malovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, stretko v senci?? :))) som za :)))))))) juuuj, nejak sa nam to kraati.... a ja som sa cela vyhadzala - teda hlavne celo....hruuuza...som zvedava ci to zmizne...
Odpovedať
@wera.g jasné jasné, s tými rátam.. ;-) ale mne bude treba na 2 autá, tak ich musím mať viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeeeeej, to si tak pekne napísala ;-) , aj ja som strašne rada, že táto stránka existuje, len je taká veľká škoda, že je medzi niektorými z nás taká veľká vzdialenosť :-( , snáď sa nám niekedy podarí stretnúť sa aj naživo. Ono tu sa dobre píše o všetkom, hlavne keď sú tu také super baby. :-D
Odpovedať
@wera.g no to ťa potom veľmi rýchlo spoznám podľa nosa naopak :-D :-D @z.junasova zuziiiii, nevieš, že na slovensku nikde nie je ďaleko???? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahooooj Peťuška :-) no to sa vám to kráti, čochvíločka budeš pani :-) Neboooj to ti ešte dovtedy zmizne, mne sa v pondelok pred svadbou spravili 4 vyrážky (kedže na tvári nemám žiadne, tak to tam riadne svietilo) a v piatok už neboli :-) Uvidíš, budeš náááááádhernáááá nevesta ! :-) A čo, všetko už povybavované? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-p :-p nooooo a keď bude pršať sa utopím, nie? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@wera.g nezabudni pri sebe stále nosiť dáždnik!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab vlastne máš pravdu, keď som mohla do práce cestovať denne z Beladíc až do Trnavy, tak nijaká vzdialenosť by mi nemala robiť problém :-D A ktovie, ak mi potvrdí účasť rodina z Detvy, tak aj tam pôjdem onedlho odovzdať pozvánku.
Odpovedať
@z.junasova nezabudni sa ozvať potom!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 to poznam ;-) ja sa uz treti den morim so spisom a neviem si s nim rady. Kazdy den mam iny nazor :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?