Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... poradíte mi niekto kedy a koľko zákuskov dávat ako vysluzku na matrike? :-| @andrea_stella ja som vybrala jedny podla obrazka, vyskusala som 3je..ale nahodou prave tie vybrane boli tie pravé :-) pred par dnami som mala taku chvilu, ze som pozrela ine obrazky a ze ci su tie moje naozaj tie..ci nechcem druhe...ale preslo ma to chvalabohu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin ahoj Mirka, my sme dávali jednu krabicu - v ktorej bolo 15 zákuskov...ako výslužku na matriku plus flašu vína...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Ahoj, dakujem Lucka.. :-) inak mate nadherne fotky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin není zač :) ďakujeeeeeeme veľmi pekne :) tak už aj vám sa to kráti a kde budete mať svadbičku? veľkú či skôr menšiu? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 My v Novákoch len na matrike bude nás zo 10-12 ľudí aj s nami a s mojím synčekom... :-) také komornejšie skôr... len s blízkymi, ktorých ľúbkame :-) sa už teším.. už len pár detailov a máme všetko... dnes sme akurát skušali obrúčky...lebo ak by sa nám zväčšili - zmenšili prsty by sme museli dať meniť veľkosti teraz, lebo to trvá 5 týždňov, ale super netreba nič meniť :-D och už nech je to tu...
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin ubehne to, aj nám to ubehlo, ani sme sa nenazdali a už bolo aj po svadbe :) uži si tie dni pred - sú to krásne aj keď náročné a stresujúce chvíle - ale už sa nedajú vrátiť :) aj keď potom život po svadbe je tiež krásny už ako manželia :) my sme chceli mať tiež svadbu tak s 15 - 20 hosťami, ale nakoniec ich bolo 80 :) a aké budeš mať šaty? tak si šikovná, keď už máte všetko zariadené :) a supeer, že obrúčky presne sadli :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucka, šaty mám v albume :-) so svadbou sme sa rozhodli začiatkom februára, 18.teho sme potvrdili termín na matrike, v ten deň som skúsila aj rezervovala šaty, a na druhý deň sme našli aj objednali naše obrúčky :-) nie sme veľmi nároční... šaty som ale mala vybrané podľa obrázku na internete a náhodou ich aj mali v Novákoch... minulý víkend som už mala skúšku účesu a líčenia a v tej istej budove som objednala aj kyticu, pierka a ozdobu na auto... a to som sa bála, že tam nikoho nenájdem (keďže tam moc ľudí nepoznám) a nakoniec všetko v jednom dome :-D teraz už len pár drobností do mini výzdoby, môjmu drahému a drobčekovi topánočky a košielky na prezlečenie, keď bude horko... a hotovo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin supeeeer, áno práve som pozerala, aj šatičky aj účes a make up - aj som ti tam napísala že budeš krásna.... a nejako to tu blbne, mi to tam hodila asi zo 5 krát ten istý príspevok chichi :) tak nech vám to všetko dobre dopadne :) teším sa potom na fotečky :) no rýchlo si všetko postíhala vybaviť supeeer :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ďakujem.. :-) no všimla som si 6krát :-D ďakujeme... :-) už sa teším na stretko s fotografom buď tento pia.-sob. alebo ten ďalší týždeň, ako jemu bude vyhovovať... príjemný zvyšok večera prajem :-)
Odpovedať
krasne slnecne ranko zelam, ako sa mate? ... my sme s pripravami velmi nepokrocili, hoci sme mali v plane si po nete pohladat nejake veci, vyssia moc rozhodla, ze vikend bude bez internetu a aj bez telky :-p tak sme aspon odpocivali a porobili nejake resty v domacnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko babule :-) @simcab @nikol18 Simi, Nikol, neviem ci ste ma nakazili, ale ja som celu noc rozmyslala nad satami... Ale nie ze ine, ale ze ci nemam ist niekde dat si tu vlecku spravit profesionalovi a ci nie su moc dlhe a kde ich dam skratit a celu noc dookola... Tak som pisala aj do salonu kde mi ich budu cistit ci by to vedeli spravit za 5 dni... A ci to vobec robia ked to nie su saty od nich... A pisala som aj tu do jedneho salonu ze co chcem a kolko by to asi stalo... No neviem co mam spravit teraz :-|
Odpovedať
@bybi ahoj mne sa nezda ze by boli dlhe, co sa ty vlacia po zemi??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 draci ja uz sama neviem... oni ked aj su dlhe, tak len asi 1-2cm... neviem ci som nemala moc vysoko tam tie saty vytiahnute aby sa nevlacili (na tej fotke), ale uvidim, to by som tu spodnu vrstvu len stiahla trosku hore, kedze je nad tym dalsia vrstva, tak to pod tym vidiet nebide :)
Odpovedať
@bybi tak si to skus s tym topankami co budes mat pocas dna. Tak saty nebyvaju kratke, ale dlhe ani topanky nie su vidiet a tak ci tak to byva ze su konce spinave lebo sa vlaci sukna ale zase nemoze sa ti moc...tak aby si nahodou si na nu nestupila...prednu cas by si mala mat trosku kratsiu, lebo ked chodis...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ved to som s topankami skusala, jasne ze s tymi co budem mat... no prave, ze predna strana sa mi zda malinko dlhsia, mozno si to sama spravim v piatok ze to len malicko podchytim, len nech si na to neslapem... Vlacka je dlha a to vypnutie sme robili s maminou podla mna v satach uz aj v topankach, takze to sme prisposobili :)
Odpovedať
@bybi vsak vyskusaj a zase sa odfot aby si videla ako to vyzera...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no budem musiet pre zrkadlom popozerat, len nemam nikoho kto ma poriadne zviaze, ale nevadi, aspon tak aby som videla ci su saty moc dlhe alebo nie to staci :) Ono to neni tazke podla mna spravit prave preto, ze tam mam tolko vrstiev na tom, ze to nebude ani viediet ze je to tam zalozene :-) A saty su moje, predavat ich neplanujem, tak si mozem spravit co s nimi chcem :)
Odpovedať
@bybi TO ANO TO MAS PRAVDU :-) vsak nemoze ta zviazat maminka alebo nejaka kamoska?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no mamina je daleeeekooooo :) a moze nejaka kamoska, ale ja to nejako zvladnem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin ďakujeeeem, ja prajem už krásne ránečko, včera ma nejako únava zmohla, tak som zalahla a hneď aj zaspala :) tak dúfam, že stretko s fotografom dopadne dobre :)
Odpovedať
@bybi ano ale aj ked to mas dobre zviazane a upravene vyzeraju inak chapes nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 aha... no mne v zasade ide o dlzku... mozno to necham az na doma a spravime to s maminou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ako ste víkendovali? :) ja sa dneska chystám do aquaparku, ale nejako sa nám schovalo slniečko :-(
Odpovedať
@bybi ahoj mojka.. to ma veľmi mrzí, že sme ti spôsobili pochybnosti.. :-(
Odpovedať
@lucia3006 ahoj lucka :-) my sme mali v sobotu veľmi pekný deň.. doobeda som bola ešte v robote, potom sme išli do bystrice po obchodoch.. brat prerába dom, tak bol popozerať nejaký materiál. chcela som si v baumaxe kúpiť ešte nejaké hlúposti na výzdobu, no už tam toho nejak nemali.. večerom sme grilovali, kosil sa dvor, ja som presádzala kvietky a tak :-) a včera nám drahý prichystal raňajky na teraske, poobede sme išli k našim, a pozrieť mamkinu tetu. ona je strašne zlatá, mám ju veľmi rada :-) tak to bola taká príjemná nedeľa :-) dostali sme už aj prvý svadobný dar x-) teta nám dala peniažky :-) na budúci víkend ideme teda do ba, čiže zorganizujeme to stretko večer ;-) tešíííím sa.. aj na teba, aj na werku - s ňou sa stretneme buď v sobotu poobede alebo v nedeľu - ešte sa musíme dohodnúť.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no tak ste mali pekný víkend :) no dúfam, že nám to v sobotu výjde, len neviem kedy sa vrátime, lebo chceme sa stihnúť ešte ísť okúpať na jazerá tým pádom, pôjdeme k svokrovcom neskôr a neskôr aj prídeme (škoda že dve hodiny zabijeme iba cestou tam aj nazad), ale ak by sa nedalo v sobotu, tak ak v nedeľu budete v BA, mohli by ste ma kuk do práce, dali by sme aj kávičku, by som vám urobila :)
Odpovedať
@lucia3006 jasné, určite budeme v ba.. ty budeš robiť dennú??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak tak, dúfam, že už zrušili ten blbý režim, že nikoho nepustia k nám do budovy... ale aj keby, tak ja vybehnem von za vami :)robím do 19ej večer, neviem kedy sa vraciate domko?
Odpovedať
@lucia3006 domov pôjdeme asi okolo tretej - štvrtej približne.. asi pôjdeme ešte bicyklovať na hrádzu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahaaa jasné, no tak dúfam, že nám to výjde ;-) teším sa :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?