Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

14. jún 20108160
  • joj vcielka, to je asi vsade taky tazky vzduch 😞
    moja kolegyna sa uz sice vratila do prace, ale aj tak to nie je med lizat, lebo aj tak makam aj za nu
    robi len to co sa jej chce a co uzna z vhodne (no proste od roboty sa nepretrhne, ani sa jej nezapali pracovna zila)
    a ked ju tak raz do mesiaca chyti "pracovny amok", tak nekontrolovane vyklada tovar, miesa jedno cez druhe no proste miesa "hrusky s jablkami" 😠
    asi je to nas udel, ale co uz

• ahojte dievcata.Vy aspon mate kolegyne 🙂 ....ja som v praci sama a uz druhy den papierujem 😞 ...ja sa nemam ani na koho postazovat 😃 ...a neviem kde mi hzlava stoji,ale zajtra by uz malo byt kludnejsie 🙂

• evicenka, ty si v kancli sama samucka ako prst??? juj tak to ta lutujem 😞

• Sponzor fóra
  • presne tak...sama samucicka 😞 ....niekedy je to v pohode,ale niekedy ani nie....ked je robota,tak som na to sama a niekedy sa nemam cely den s kym porozpravat 😞 .no niekedy padne dobre,ak cloveka nikto druhy nerozculuje 🙂

• to je pravda, ked sme sami, tak niekoho chceme, a ked niekoho mame, tak ho mame plne zuby 😒

• presne tak....clovek je stale tvor nespokojny 😃

• aj ja som v praci sama...teda na smene som sama, ale furt tam mam zakaznikov, takže pokecam aspon s nimi alebo s predavačkami z vedlajších obchodov 😃 včera mi prišla pomoct kolegyna z našej dalsej predajne a večer som ju pustila radšej skor domov, lebo od rana sa jej usta nezavreli a už mi liezla na nervy 😃

• dobre ranečko dievčence, ako ste vikendovali? no ja pracovne...ale dnes mam volno...musím žehliť 😛 bleeee

• bre ranko vcielka, a coze ti prisla kolegyna na vypomoc???

• lyduska, asi sa nadomnou zlutovala 😃

• zlutovala??? 😃 a potom ta chcela "zlikvidovat" recami, ked sa jej usta nezavreli 😃

• nad živlom nevyhraš 😃 jedine tak, že ho pošlel domov 😃 😃

• no ked mas taku pravomoc, tak potom dobre 😃

• Ahojte baby 🙂 ...pozeram,ze mame od rana dobru naladu 🙂 ...to je fajn zacat takto pracovny tyzden 😃 ...tak ja som vikendovala tak celkom oddychovo,ale ako vzdy....straaaaaaasne rychlo to zbehlo 😞 .vcielka tak to si dnesny den volna vychutnaj....rychlo pozehlit a potom uz len oddychovat 😉

• kolegynu mam stale na telefone, riešime "menší" problem. vypadla nam v predajni elektrina

• Sponzor fóra
  • sak to super vcielka, aspon je intimco 😃

• ta ved som jej vravela, nech si tam zapali sviečku 😃 vianočnu vyzdobu som v predajni urobila, už len sviečku zapaliť a docieli sa tym prava vianočna atmoška. a od buduceho tyzdna budeme mať priamo pred predajnou vianočne trhy, takže asi častejšie budem poistky vyražať 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃

• a najviac sa tešim na vianočny punč 😃 inak minuly rok, ked u nas otvarali vianočne mestečko, tak bola j mikulaš a ohnostroj. všade nenormalne kvantum ludi, ledva som sa predierala cez dav, aby som ja-krpec niečo uvidela. prave bol ohnostroj, kukala som sa hore na ohnostroj, ked mi zrazu z ničoho nič niečo vrazilo do čela. bola to riadna rana, lebo som mala od nej na čele červeny flak 😃

• a odvtedy zasadne nechodim okolo miesta, kde sa odpaluju ohnostroje 😃

• a co ti udrelo do cela, nejaka nabojnica z ohnostroja??? 😃
    mala si pekny make-up 😃

• no to som mala, ešteže bola tma 😃

• no to si mala stastie 😃

• akože mala som šťastie v tom, že mi na čelo padla už vypalena petarda? 😃 horšie by bolo, keby ešte vypalena nebola 😃 😃 😃

• no to by si dnes chodila s kraterom na cele 😃 😃 😃

• divceta to co za sadomaso rozoberate 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• waw, aka by som bola cool 😃 😃 😃 😃 😃

• neviem, neviem, ci by si to rozchodila 😃 😃 😃

evicenka, tak ked vcielka tu pomaly rozobera silvester 😃

• silvester ešte nie, ved neviem, čo bude zajtra, nie ešte na silvestra...teda niečo viem...robim od 9.00 do 21.00

• bre ranečko 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém