Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
joj vcielka, to je asi vsade taky tazky vzduch :-( moja kolegyna sa uz sice vratila do prace, ale aj tak to nie je med lizat, lebo aj tak makam aj za nu robi len to co sa jej chce a co uzna z vhodne (no proste od roboty sa nepretrhne, ani sa jej nezapali pracovna zila) a ked ju tak raz do mesiaca chyti "pracovny amok", tak nekontrolovane vyklada tovar, miesa jedno cez druhe no proste miesa "hrusky s jablkami" ]-( asi je to nas udel, ale co uz
Odpovedať
ahojte dievcata.Vy aspon mate kolegyne :-) ....ja som v praci sama a uz druhy den papierujem :-( ...ja sa nemam ani na koho postazovat :-D ...a neviem kde mi hzlava stoji,ale zajtra by uz malo byt kludnejsie :-)
Odpovedať
evicenka, ty si v kancli sama samucka ako prst??? juj tak to ta lutujem :-(
Odpovedať
presne tak...sama samucicka :-( ....niekedy je to v pohode,ale niekedy ani nie....ked je robota,tak som na to sama a niekedy sa nemam cely den s kym porozpravat :-( .no niekedy padne dobre,ak cloveka nikto druhy nerozculuje :-)
Odpovedať
to je pravda, ked sme sami, tak niekoho chceme, a ked niekoho mame, tak ho mame plne zuby :-S
Odpovedať
presne tak....clovek je stale tvor nespokojny :-D
Odpovedať
aj ja som v praci sama...teda na smene som sama, ale furt tam mam zakaznikov, takže pokecam aspon s nimi alebo s predavačkami z vedlajších obchodov :-D včera mi prišla pomoct kolegyna z našej dalsej predajne a večer som ju pustila radšej skor domov, lebo od rana sa jej usta nezavreli a už mi liezla na nervy :-D
Odpovedať
dobre ranečko dievčence, ako ste vikendovali? no ja pracovne...ale dnes mam volno...musím žehliť :-p bleeee
Odpovedať
bre ranko vcielka, a coze ti prisla kolegyna na vypomoc???
Odpovedať
lyduska, asi sa nadomnou zlutovala :-D
Odpovedať
zlutovala??? :-D a potom ta chcela "zlikvidovat" recami, ked sa jej usta nezavreli :-D
Odpovedať
nad živlom nevyhraš :-D jedine tak, že ho pošlel domov :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ked mas taku pravomoc, tak potom dobre :-D
Odpovedať
Ahojte baby :-) ...pozeram,ze mame od rana dobru naladu :-) ...to je fajn zacat takto pracovny tyzden :-D ...tak ja som vikendovala tak celkom oddychovo,ale ako vzdy....straaaaaaasne rychlo to zbehlo :-( .vcielka tak to si dnesny den volna vychutnaj....rychlo pozehlit a potom uz len oddychovat ;-)
Odpovedať
kolegynu mam stale na telefone, riešime "menší" problem. vypadla nam v predajni elektrina
Odpovedať
sak to super vcielka, aspon je intimco :-D
Odpovedať
ta ved som jej vravela, nech si tam zapali sviečku :-D vianočnu vyzdobu som v predajni urobila, už len sviečku zapaliť a docieli sa tym prava vianočna atmoška. a od buduceho tyzdna budeme mať priamo pred predajnou vianočne trhy, takže asi častejšie budem poistky vyražať :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
a najviac sa tešim na vianočny punč :-D inak minuly rok, ked u nas otvarali vianočne mestečko, tak bola j mikulaš a ohnostroj. všade nenormalne kvantum ludi, ledva som sa predierala cez dav, aby som ja-krpec niečo uvidela. prave bol ohnostroj, kukala som sa hore na ohnostroj, ked mi zrazu z ničoho nič niečo vrazilo do čela. bola to riadna rana, lebo som mala od nej na čele červeny flak :-D
Odpovedať
a odvtedy zasadne nechodim okolo miesta, kde sa odpaluju ohnostroje :-D
Odpovedať
a co ti udrelo do cela, nejaka nabojnica z ohnostroja??? :-D mala si pekny make-up :-D
Odpovedať
no to som mala, ešteže bola tma :-D
Odpovedať
no to si mala stastie :-D
Odpovedať
akože mala som šťastie v tom, že mi na čelo padla už vypalena petarda? :-D horšie by bolo, keby ešte vypalena nebola :-D :-D :-D
Odpovedať
no to by si dnes chodila s kraterom na cele :-D :-D :-D
Odpovedať
divceta to co za sadomaso rozoberate :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
waw, aka by som bola cool :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
neviem, neviem, ci by si to rozchodila :-D :-D :-D evicenka, tak ked vcielka tu pomaly rozobera silvester :-D
Odpovedať
silvester ešte nie, ved neviem, čo bude zajtra, nie ešte na silvestra...teda niečo viem...robim od 9.00 do 21.00
Odpovedať
bre ranečko x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?