Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
1
2
38
ahoj Keterinka, ja mam taktiez svadbu na april, a uprimne zatial jedina vec co mame je starejsi. Mam vsak pocit ze vsetko ostatne stihame ;-)
Odpovedať
Ahojte,tak my nemame vybavene vobec nic :-S Uz mate zajednany termin a miestnost?
Odpovedať
Profilova fotka
waw super , velmi sa tesim, ze sa niekto nasiel. tak vas tu pekne vítam. no my sme mali povodne 1.5.2010 a tu z netu som vedela o nejakých blbých poverach. ked sme boli na fare a zacal o tom aj farar tak to velmi ovplyvnilo priatela a zmenili sme to. takze my mame saly, hudbu, kostol a to je vsetko. prave som bola u suseda, taký šikovný chlapec 15 rocný, robí mi oznamko tak sa tesím ze to bude originálne.
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoj, tak kde ste sa stratili????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa k Vám pridávam....keterin: veľmi dobrú tému si spravila, už som na to myslela aj ja ;-) No my to máme 24.04.2010 a máme zajednaný kostol, Dj a kameramana a sálu. Oznamka mi robí moja spolužiačka - veľmi šikovná grafička, tak sa teším, že budú zaujímavé...teraz riešime fotografa, ale nevieme sa rozhodnúť....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ta zdravim a dakujem, schvalne som sa opat ozvala aby sa tatoé tema dostala viac do pozornosti a vidim, ze to zabralo. no mne sa tie oznamka pokusa urobit sused no neviem ci to bude az take fajn ale zatial som ho nechala nech sa neurazi, mozno sa na tom daco este urobi. ja by som ich chcela mat v decembri lebo by som to chcela dat majim a priatelovym rodicom ako darcek pod stromcek :-) . takze uvidime. a co saty??? ako ich budes riesit???
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to bude pekný darček pod stromček:))) A vaši ešte o svadbe nevedia? Ja som to pre to dala známej ň, lebo ich potrebujem dosť veľa a asi by som sa nedoplatila a chcem ich mať aj originálne ;-) Na šaty sa strááááášne teším, snívam o tom už od malička :-D , chcela by som si ísť už v septembri pozerať, mám už aj nejaké salóny vytypované - tak som zvedavá ;-) Nechcem žiadne veľké kruhy, ani tortové - lebo sa mi dajú veľmi ťažké. A ty si ako na tom, kedy sa chystáš?
Odpovedať
Profilova fotka
no nasi o tom veia ale konkretne svadobne oznamko by som im chcela dat pod strpomcek. ja som si saty chcela kupit lebo nedam take nehorazne peniaze za pozicanie. v polsku by ma usitie stalo tak asi okolo 300-400 eur. chcela som ist na ukrajinu lebo tam su saty velmi lacne ale uz ma niekde aj odhovarali vraj vsetko take typicke ukrajinske leskle. no a tak som si uz aj presla salony v presove s kamoskou ktorej idem v auguste na svadbu tak som si ako taky prehlad urobila. no na tu ukrajinu sa aj tak pojdem pozriet aby som mala srdce na pokoji. asi buduci tyzden alebo o dva. a mozno si nakoniec len poziaciam :-D .
Odpovedať
ahojte, aj ja som z okolia presova a svadbu zamyslam na 24.4.10 alebo 15.5. a este nemam tiez nic rezervovane.. hoci zberam info a chcela by som to nejako zladit. budem tu s vami klebedit nasledujuce mesiace :)
Odpovedať
ahojte,ja som presovcanka a tiez z priatelom chystame svadbu na 24.4.10 a zatial nemame taktiez nic rezervovane.aj ked o kostol sa nebojim ale najvecsi strach mam z hudby a saly ze uz vsetko bude obsadene.velmi dobra tema...asi sa tu budeme vydat dost casto :-)
Odpovedať
Ahojte, svadbu planujeme 10.4.10. Máme miestnosť a DJ. Planujem ist kuknut satecky -ale asi az na jesen. Dovtedy sa mi podari mozno trochu schudnut. :-D
Odpovedať
:) ahojte dievcata.. ja som uvazovala tiez s 10.4. ale bojiiiim ze vtedy bude este chladno.. hoci klennikove plyny, nikdy nevieme.. ale radsej by som presunula na neskor (este nemam ani isty termin) lebo som zimomriava a necem prechladnut.. ;) jufe a ine dievcata.. kde sa vam najviac paci sala v presove?? alebo kde budete mat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ahojte, som rada ze tema, ktoru som zalozila sa ujala. ja sa budem vydavat v ciernom orly, tak mala som tam aj stuzkovu a celkom pekne. co sa tyka chudnutia tak to planujem aj ja a dufam, že uspesne. jufe ak ti moze poradit hudbu tak zivu a vyskusaj skupinu KLM. su dobri a cenovo velmi prijatelni aj ja ich mam a osobne ich velmi dobre poznam, syna spevaka mam v triede. tak zatial pa
Odpovedať
Ahojte, no chodenie po salach je fuska, pacia sa nam viacere a uz mame aj vybratu tak na 99% a hudba je dalsia velmi tazka uloha chceme zivu hudbu a mame aj nejake na obzore len si vybrat a aby mali nas termin volny. co sa tyka siat pojdem az niekedy oktobri lebo chcela som ist v septembri ale vtedy su najviac svadieb tak aj siat bude pomenej si myslim, no ved uvidime len aby mali na ten termin aj nejake zvysne pre mna....tak zatail pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jufe. skus skupinu KLM su zo svinej. maju aj vlastnu stranku s ukazkami a su velmi cenovo pristupni asi najlacnejsi by som povedala. osobne ich poznam takze mozem odporucit aj ja ich mam. su dvaja takze aj na jedle usetris. vyskusaj si ich natukat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte baby, tak aj my planujeme 24.4.2010 v Nitre alebo lepsie povedane planovali sme. Ked sme zacali zhanat fotografa, ukazalo sa ze vsetci moji kandidati maju praaave ten aprilovy den obsadeny. Uz zacinam uvazovat o tom ze termin posuniem podla fotografových moznosti. Salu mame jednu objenanu a to som v marci isla podla nich na poslednu chvilu lebo mali posledne dva terminy volne :D ... Hudba by mala byt zajednana pokial kamos na nas nezabudne :-N inak pochadza tiez z tých koncín ako KLM a su to dvaja chalani volaju sa tusim zlaty vikend alebo tak podobne. Objednala som topanky z GB cez jednu babu tu na MS a ... pohare som vybrala, len neviem kto mi ich vyrobi :)...
Odpovedať
Ahojte dievacta, tak sa aj ja k vam pridavam,aj ked som uz s niektorymi pisala:-)) Ja momentalne riesim saty,boli ste uz skusat?ake modely sa vam pacia?Zelam pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lydka ja som vyskusala len jedny aj to nahodne , chystam sa buduci tyzden na ukrajinu a mam citak ze tam si nieco vyberiem a uz aj asi kupim
Odpovedať
Akoj keterin,pocula som,ze z ukrajiny sa daju doniest krasne satecky,sestra bola na svadbe a hovorila,ze nevezta mala uzasne saty a vysli ju na 6000sk, co je super cena,nakolko su jej vlastne. Tak ked pojdes,napis ci si nieco nasla.Pre mna je to velmi daleko,takz ebudem mat pozicane.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja sa cgystam normalne autobusom zo stanice a nie zajazdom pretoze takto sa to viac oplati. no uvidime ci nieco najdem ale bola by som rada lebo za pozicanie beru strasne peniaze :-S
Odpovedať
Ahojte baby,tak co,uz ste sa niekam s pripravami pohli?My vobec...este sme to ani na urade neboli zajednat...no neviem,ci nejaka svadba bude...chceme ju,ale nejako sa k tomu nevieme dokopat :-D
Odpovedať
Ahojte baby, boli sme objednať uz salu a z hudbou sme dohodnuty na september tak som zvedava ako to bude, ze ci neostaneme bez zivej hudby...a kostol sme este neriesili ale chceme v konkatedrale, ked bude este volne...saty som este neriesila a kedy ich budem riesit to ozaj neviem..a vy ako pokracujete v pripravach
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas je to tak, že moj nastavajuci mi dal volnu ruku co ma aj celkom potesilo. v septembri - oktobri by sme uz chceli ist do polska poobzerat sa po nejakych oblekoch a ja na ukrajinu. taktiez uz naisto chcem obrucky a pohare lebo teraz v sobotu idem na svadbu apoluziacke zo strednej a ona cakala na obrucky a pohare viec ako dva mesiace. takze radsej skor aby som v januari najneskor mala vsetko pekne na poriadku a péotom sa budem venovat uz len výzdobe atd. idem volat akurat kameramanovi tak som zvedava co povie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak co ste sa tak odmlcali??? ja som bola s tym fotografom a okrem toho ze sa mi zdal taky uchyl ma zarazil aj cenou. 700€ za video a fotenie umeleckych fotiek bez kostola a svadobnej hostiny a dalsich 200€ za fotoknihu. velmi drahé, co poviete???
Odpovedať
Ahojte,my s pripravami pokracujeme pomaly ale isto:-))) hlavne veci su zajednane,teda okrem mojich siat:-)) My sme vyberali tento tyzden pesnicku na prvy tanec a obzerali sme zatial len na nete obrucky:-))) Co s atyka poharov,tak my ziadne specialne nechceme,ani jeden z nas si na tom nepotrpi. Keterin:my davame za foto okolo 500eur,za pozovacie fotky,fotenie v kostole a fotky z hostiny,ale len po prve tance.je to dost,ale chceme mat krasne fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem este skusim nieco popozerat. my sa tiez chystame uz pomaly na oblek a obrucky ale chceme ist do polska. kamoska co som jej bola teraz na svadbe v sobotu tak mala skoro vsetko v polsku kupovane. predsa len tu su vsetky obrucky rovnake
Odpovedať
ahoj keterin a ktoreho fotografa ste si nakoniec vybrali?odporučam ti (myslim že si z prešova)pana Fecka, sidlia na Jarkovej ulici pod kenvelom , maju aj stranku tak si pozri ak xceš
Odpovedať
Profilova fotka
to je to fotostudio na rohu????? ak možes tak daj adresu, dakujem
Odpovedať
Ahojte kocky, jak tak citam tak s pripravami neotalate, mi mame zatial zaistenu akurat salu a hudbu na 50% a kameraman je isty tiez a viac nic. rozmyslali sme aj nad atelierom ale viac sa mi pacia fotky vonku ale co ked nam bude prsat, priatelov znamy chodi fotit tak som zvedava ci uz nieco ma alebo musime zhanat v Presove nejakeho dobreho fotografa.ine pripravy su len v nasich predstavach, ale pomaly a isto sa musia aj zrealizovat.
Odpovedať
ahoj keterin natukaj do googlu fecko prešov a vyhodi ti ich stranku, robia aj fotky a takisto aj video
Odpovedať
1
2
38
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?