Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ja sa pojdem pomaly chystat do prace 😦 ale aspon ze je vonku skaredo a nema mi byt za cim luto 😃 😃 😃

• tani a najlepsie je na tom, ze ked som sa ozvala takej kopirujucej zienke, tak mi to pripadalo tak ze co si to vlastne dovolujem, ze ona si moze pouzit co chce 😦

• Tani je tam 🙂

S tymi autorskymi pravami je to tak ako pise Tana. Ale aj ona aj vsetky mame kopirovane fotky, aj ked zo zahranic serverov,

• Sponzor fóra
  • rora, mas na to plne pravo upozornit ju..
    allla, ja viem ze mam nakopirovane fotky, priznavam sa.. ale tak ako vravim - robi to tu kazda..
    vrcholom je to, ked si nejaka babika stiahne fotku z netu a oznaci si ju svojim nickom.. raz som takej barbinke napisala, ze ci si vobec uvedomuje ako hrubo porusila autorske prava, ked si na cudziu fotku /saty zo salonu na modelke, .../ vycapi svoje meno. ona o tom vobec nevedela!! na FB mam kazdu svoju fotku opatrenu mojim logom.. a pod fotkou mam citaciu zo zakona o autorskych pravach..

• alli a to je torta presne takeho isteho fotaka ako mam ja Canon EOS 5D mark II.. wooow 😮 ja ju chceeeem 😃

• Tana , ano, ale takto by si mohla pisat od rana do rana tymto kockam tu, a co by si dosiahla? nic .... len nervy, svoje.

Tiez si myslim ze je dobre ked si fotografi podpisuju svoje fotky .

• ale u tej holky pomohlo.. dala sem odznova fotky a bez nicku.. pre mna za mna nech si oznacuje svoje, ale cudzie? to je vrchol.. ja by som asi neprezila, keby si niekto stiahol moju fotku a podpisal sa na nu 😠 😠 😠

• tanicka_photo 😃 to verim 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• no katka, tak sa uč a budeme držať palce!!! 🙂

• kati, to poznaaam 😃 vela stastia 😉

• no nam buduci tyzden zapoja fibernet a to tu praveze zas ja nebudem vediet kedy prestat 😃 😃 ale tak esteze mi z casu odkrajuje aj robota, inac by som pri pc zapustila koren 😃

• no však je to tu neskutočný požierač času..

• Holky neviem či tu alebo kde ale ktosik chcel vidiet mna a mojho nastavajuceho, tak som pridala do albumu, tak kto chce okukat a potom to zmazem. Mna sa velmi nelakajte, akosik sa sama sebe nepacim na ziadnej foto 😐

• simca, mas uplnu pravdu 😃 ja pisem nejake prace do skoly a pravidelne sa chodim pozerat ci tu nie je daco nove 😃 dnes som musela odpojit kabel z notebooku a ist pisat veci do kuchyne.. aspon ma to nelakalo na net, kedze som nemala pripojeny 😃

• Sponzor fóra
  • no tak ja som teraz kukala panelák a každú chvíľu som dala pauzu, aby som kukla či sa tu niečo nedeje.. a nedeje sa.. 😦

• 😃 mame uz hotovu diagnozu 😃 😃

• joj, ale keby tu bola aspoň nejaká debata.. keď ste všetky zaneprázdnené.. 😞 ja už budem o hodinu domka, sa teším, lebo dnes je strašne dlhý deň.. pôjdem zrelaxovať do vane 🙂 napustím vaňu, zapálim sviečky.. júúúúj teším sa!

• simi to milujem aj ja este knizku do ruky, zapnut hudbu a vinko polozit vedla na pracku a som tutova 😃

• no ja len hľadieť do sviečok, to mi stačí.. hlava ma bolí tak či tak z tej pary, víno mi netreba 😃

• simi mna hlava ešte z vína nebolela, samozrejme že si nekupujeme to najlacnejšie víno, ale minimálne jedno vínko nám vždy v chladničke stojí. čo sa týka pary z vody, tak drahý hovorí že si z toho robím saunu 🙂

• no tak ja mám vždy extra saunu, minule mi až zle bolo 😃 a vínka máme haldy.. svokrovci nám posielajú spoza hraníc.. tam sú neskutočné ceny za víno v porovnaní so slovenskom..

• simi mi niečo hovor ked sme byvali v lete v rakusku tak sme mali za tyzden aj dve flase vina, teraz ked chce clovek pit len kvalitne, tak si musi riade zaplatit

• ..ale za kvalitu sa plati vsade.. keby to bolo lacne, kazdy druhy by bol alkoholik na svk..

• tani ale ozaj v rakusku boli ceny toho isteho vina polovicne ako tu na SVK. Žiaden iný alkohol nepijeme len víno, od poslednej svadby nám stojí pravá domáca hruška v chladničke a jediné čo je z nej minuté je toľko čo som drahému narýchlo dezinfikovala nejakú ranu

• nechcem do nikoho vyryvat, ale predstav si, ze by sme mali lacne nejake luxusne vina.. isti nasi spoluobcania by nechodili ozrati len v den dostavania davok podpory v nezamestnanosti, ale stali by sa z nich luxusni alkoholici, nakolko by si mohli dovolit kvalitu aj pravidelnejsie..

• tani, kto chce tie peniaze na ten alkohol si vždy nájde a alkoholikom je jedno nakoľko luxusný alkohol pijú, hlavne že pijú alkohol a je im potom dobre. Osobne poznám pár ľudí, ktorým by sa zišlo protialkoholické liečenie, ale to je iná kapitola 😐

• baby tiez sem nedam fotky,ale vam isto, urcite na fb dam ze tani?🙂 ale normalne mailom a tak,nezabudnem 😃

• ludia my budeme mat minimum alkoholu, kedze nevesta vooobec nepije, takze nic z toho nebude 😃

• ano, ale ja som tym chcela naznacit nieco ine.. samozrejme pisat to tu nebudem.. 🙂 ale je velmi velky rozdiel medzi luxusnym a v podradnych vinach za 1 euro, ktore piju nasi spoluobcania.. a nemyslim teraz len cenu, ci chut.. ale nechaj to tak..
    inak, nasla som jedny uzasne satyyy.. a su to prve, do ktoryhc som sa zalubila 😃 len neviem z ktorej stranky su a dotycna mi zial neodpisuje 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov